Plantur21

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Medtronic kontinuální měření 
Autor Zpráva

Jméno: Julka
Odpovědět s citací
Dobrý den,
Přemýšlím,že bych využila více senzoru od Medtronicu, když je úhrada pacientem jen třetinová. Jen se chci zeptat, změnilo se nějak vkládání dat do počítače? Poslední data se mi nepodařilo stáhnout, protože ta jejich "flashka" komunikovala jen s windows XP, která jsem již neměla a nepodařilo se mi tyto Windows nikde už objevit... Tak se jen chci poptat,zda za poslední 3-4 roky nastala nějaká změna.
Moc Vám děkuji a krásný den,Julka

stř 01. úno 2017 10:24:54

Jméno: dominika
Odpovědět s citací
ja s tim pracuju neni to uplne jednoduche, zalezi co mas nainstalovane na pocitaci, maji toho dost primo na strankach
Přístup k osobnímu počítači vybavenému následujícími operačními systémy: Windows® 98SE/ME, 2000, XP, Vista (32 nebo 64 bit)
Windows 7 (32 nebo 64 bit)
Windows 8
Mac OS 10.5, 10.6, 10.7, 10.8

Spolehlivé internetové připojení.
Microsoft® Internet Explorer, verze 5.5 (SP2) a vyšší.
Adobe® Reader™ verze 5.0 a vyšší.
Vstupní zařízení CareLink™ USB (za předpokladu používání inzulínové pumpy MiniMed® Veo nebo systému Guardian® Real-Time) nebo glukometr CONTOUR PLUS LINK 2.4 od spol. Ascensia Diabetes Care (v případě používání inzulínové pumpy MiniMed® 640G).
Glukometr včetně příslušného kabelu ke stažení dat do softwaru CareLink™ Personal. Informace o typu kabelu je poskytována výrobcem glukometru.

ned 05. úno 2017 16:55:02

Jméno: dominika
Odpovědět s citací
taky to chce javu "Java",musim ale rict ze je to fakt dobry to zastavovani pumpy pri poklesu nebo nizkych glykemiich
enlite nemeri spatne, aspon nam, a kdyz se clovek do carelinku vloupa;) docela je to prehledne
hlavne mi prijde enlite tvarove lepsi nez ten druhy typ senzoru, vic prileha k telu
je to nase prvni pumpa takze nemam srovnani, ale nemenila bych minimedku

ned 05. úno 2017 16:59:15
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 3 ]