Plantur21

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Baterie do pumpy 
Autor Zpráva

Jméno: Eva
Odpovědět s citací
Používáte někdo jiné baterie do spiritky než originál? Jaké případně? Mám objednanou servisní sadu, ale dneska mi pípla baterie a mám obavu, že nestihnu vyzvednout, takže musím nějak vyřešit...Do Prahy se dostanu až za 14 dní... Díky za radu...

úte 11. črc 2017 8:16:53

Odpovědět s citací
Teď už mám jinou pumpu (Insight), ale jde to úplně v pohodě. Lze úplně v klidu použít jakoukoliv jinou - samozřejmě jinak odpovídající ;-). Zcela bezproblémově pumpa funguje... Někdy dokonce vydrží ta neoriginální déle než originální. Už je to dlouho, ale dokonce když jsem tu pumpu dostávala (jak Accu-Chek Spirit Combo, tak jen Spiritku -.předchozí pumpu), tak mi to bylo i řečeno firmou, že v případě nouze to je úplně v pohodě ;-). Jen je dobré koupit si některou nějakou lepší (jako třeba do foťáku a tak podobně) - vydrží déle. Ale mám zkušenost, že pumpa funguje i na ty úplně nejobyčejnější (to je tak, když člověk zapomene baterku doma a shání to pak v mrňavém městečku ;-)).

Nevím jestli to pomůže, ale to jsou moje zkušenosti, tak snad aspoň pro inspiraci...

úte 11. črc 2017 9:13:24

Jméno: Lída
Odpovědět s citací
Myslím, že není žádný důvod, proč by se měly do pumpy používat zásadně originální baterie. Výrobce pump přece nevyrábí sám i baterie.

úte 11. črc 2017 10:42:03

Jméno: Zuzana
Odpovědět s citací
Nouzově lze použít jakoukoli baterii,ale je dobré použít ALKALICKOU.Podle výrobce a typu výdrž 7-14 dní,lepší řady 30dní.Já s oblibou používám Litiové.Mají výdrž3-4 měsíce.

pon 14. srp 2017 18:40:11
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 4 ]