diaforum.cz
http://diaforum.cz/

Baterie do pumpy
http://diaforum.cz/viewtopic.php?f=1&t=127574
Stránka 1 z 1

Autor:  Evca.Miksovska [ úte 11. črc 2017 8:16:53 ]
Předmět příspěvku:  Baterie do pumpy

Používáte někdo jiné baterie do spiritky než originál? Jaké případně? Mám objednanou servisní sadu, ale dneska mi pípla baterie a mám obavu, že nestihnu vyzvednout, takže musím nějak vyřešit...Do Prahy se dostanu až za 14 dní... Díky za radu...

Autor:  fhk2016 [ úte 11. črc 2017 9:13:24 ]
Předmět příspěvku:  Re: Baterie do pumpy

Teď už mám jinou pumpu (Insight), ale jde to úplně v pohodě. Lze úplně v klidu použít jakoukoliv jinou - samozřejmě jinak odpovídající ;-). Zcela bezproblémově pumpa funguje... Někdy dokonce vydrží ta neoriginální déle než originální. Už je to dlouho, ale dokonce když jsem tu pumpu dostávala (jak Accu-Chek Spirit Combo, tak jen Spiritku -.předchozí pumpu), tak mi to bylo i řečeno firmou, že v případě nouze to je úplně v pohodě ;-). Jen je dobré koupit si některou nějakou lepší (jako třeba do foťáku a tak podobně) - vydrží déle. Ale mám zkušenost, že pumpa funguje i na ty úplně nejobyčejnější (to je tak, když člověk zapomene baterku doma a shání to pak v mrňavém městečku ;-)).

Nevím jestli to pomůže, ale to jsou moje zkušenosti, tak snad aspoň pro inspiraci...

Autor:  Lída [ úte 11. črc 2017 10:42:03 ]
Předmět příspěvku:  Re: Baterie do pumpy

Myslím, že není žádný důvod, proč by se měly do pumpy používat zásadně originální baterie. Výrobce pump přece nevyrábí sám i baterie.

Autor:  Babi [ pon 14. srp 2017 18:40:11 ]
Předmět příspěvku:  Re: Baterie do pumpy

Nouzově lze použít jakoukoli baterii,ale je dobré použít ALKALICKOU.Podle výrobce a typu výdrž 7-14 dní,lepší řady 30dní.Já s oblibou používám Litiové.Mají výdrž3-4 měsíce.

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/