Plantur21

Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
imunita proti inzulínu. 
Autor Zpráva

Jméno: Jaroslav Hlavatý
Odpovědět s citací
Dobrý deň pani doktorka.

Som diabetik typu 2,sedem rokov a mám 59 rokov.Este pred necelým rokom som bol na tabletkách 2X ráno diaprel a 1X jardiance.
Žial sa mi stav zhoršil proste som mal zlé vysledky,tak mi môj diabetolog predpísal Inzulin 12 jednotiek večer Toujeo. po pol roku mi tento inzulín padni doktorka zmenila na najnovší Xultophy s tým že výsledky krvných vyšetrení sú zlé.,že tento inzulin by mi mal znížiť váhu a že nebudem mať takú chuť do jedla.Začal som s dávkami 18 a to večer a každé tri dni o 3 dávky zvyšovať až kým sa nedostanem na 7mmol. na raných meraniach. Cukor mi začal klesať z 14 mmol ranných až som sa dostal postupne na 8mmol.to som si už dávkoval 38 jednotiek.večer.Lenže zapálil sa mi pankreas a už nepomohlo ani zvyšovanie dávok.to bolo aj písané na stránkach výrobcu,že bolo pár prípadov čo dostali pankreatidu...dostal som sa na ranné meranie až na 18mmol.A už nepomohlo ani zvyšovanie inzulínových dávok,Musel som xultophy vynechať.Tak som bol za diabetologičkou predpísala mi znova Toujeo,.Som teraz na 10-12 mmol ranne meranie. Večer beriem 20jednotiek Toujeo.Je ešte možnosť niečo stým vysokým cukrom urobiť?Inzulínov je viacej typov ,je šanca preisť na iný účinnejší??? Som šofer kamionu moc pohybu nemám,ale teraz som doma práce je vela kosenie apodobne,Pohybu mám dosť doma až som dostal svalovu horučku,cuko aj tak neklesa.Viete poradiť ako ďalej?
Ďakujem za odpoveď

Jaro

stř 05. čer 2019 12:38:03
Odpovědět na téma   [ Příspěvek: 1 ]