diaforum.cz
http://diaforum.cz/

Freestyle Optium NEO a zaznamenávání inzulínu
http://diaforum.cz/viewtopic.php?f=2&t=127476
Stránka 1 z 1

Autor:  MiZi [ čtv 10. lis 2016 15:35:13 ]
Předmět příspěvku:  Freestyle Optium NEO a zaznamenávání inzulínu

Zdravím. Máme glukometr Freestyle Optium NEO od Abbotu, a rádi bychom využili možnost zaznamenávání inzulínu. V manuálu to vypadá skvěle: změřím glykémii, objeví se symbol injekce, máčknu na něj - vyberu vše potřebné: jestli je to před snídaní, obědem večeře. Člověk by si řekl ideální, beru. Jenže: syn (6let) má poloviny jednotek. Glukometr umí ale zadávat pouze celé jednotky. Tím pádem na nic. Poloviny ale lze "přednastavit" v aplikaci od Abbotu. Ale tam se nedostanu, chce to přístupový kód, který dávají pouze lékařům. Sestřička ale o ničem nevěděla - prý v krabičce. Pan doktor si na elektronické záznamy nepotrpí a vyžaduje papírový deník - takže když zavedu řeč na nějaké elektronické zaznamenávání, tak mám pocit, jako že to je přece zbytečně, a papír je nejlepší a nejpřehlednější :( (jinak si samozřejmě nemohu stěžovat - naopak).

Používáte to někdo? Bude fungovat vložení "přednastavené hodnoty - třeba 3.5 inzulínu"? Abych se složitě nesnažil kód získat, a pak to nakonec nebylo na nic.

Autor:  Pavel02 [ úte 22. lis 2016 21:33:53 ]
Předmět příspěvku:  Re: Freestyle Optium NEO a zaznamenávání inzulínu

Zdravim,
jo ja NEO pouzivam a jsem spokojeny.
Zkuste pristupovy kod: caa1c
Hodne stesti a at se vede :) .

Autor:  MiZi [ stř 23. lis 2016 18:17:54 ]
Předmět příspěvku:  Re: Freestyle Optium NEO a zaznamenávání inzulínu

Zdravím, díky za kód, funguje :) Nicméně ani AutoAssist nedokáže nastavovat poloviny dávek :( Neakceptuje ani desetinou čárku, ani tečku. Škoda.

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/