Plantur21

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Kolik máteglukometrů a jak je likvidujete? 
Autor Zpráva

Jméno: Julka
Odpovědět s citací
Dobrý den,
chci se zeptat, kolik průměrně máte glukometrů a jak likvidujete ty staré? Bohužel mám OT Ultra Easy-tedy, bohužel proto, že výroba proužků končí. Upřímně, nenašla jsem za tento glukometr adekvátní náhradu. Měla jsem glukometr Freestyle mini,i ten byl pro kabelku jako dělaný. A těmi všemi výměnami se mi doma sešlo asi 7 glukometrů, firmy už je zpět nechtějí. Mám jeden na ketony, pak jsem měla jeden s sebou v kabelce, jeden v práci, jeden na takovéto "domácí měření" (odkaz na reklamu o domácím žvýkání) - Verio, trochu náhrada za OT Ultra Smart, kde šlo zaznamenat jídlo, grafy, nastavení hladin apod.
Také by mě zajímalo, jak jste spokojeni s velikostí a designem? Přijde mi, že každý glukometr má čísla tak veliká, aby se dala přečíst ze sousedova balkonu. Netrpělivě čekám ten glukometr, co vynalezl našinec, ale asi bude prvotně pro děti.
A k likvidaci - chci zkusit nějaký domovec seniorů, ale nevím, zda to bez možnosti proužků vůbec vezmou.
Škoda, že se tak plýtvá...radši bych místo vyměňování funkčních strojů uvítala více proužků nebo nárok na CGM za takových podmínek, které jsou splnitelné...
Díky a hezký den!

úte 31. říj 2017 13:38:02

Jméno: luboš
Odpovědět s citací
Nevím,jak kdo,ale já ten starý nechávám u doktora za nový.

úte 31. říj 2017 17:56:25

Jméno: Julka
Odpovědět s citací
Aha, děkuju:). No, u nás je neberou a nový zasílá firma, lékař se o tohle nestará...

ned 12. lis 2017 23:03:32

Jméno: Jimmy.Fox
Odpovědět s citací
Většinu jsem měl od lékaře, něco přímo z lékárny, poslední Contour Plus One jsem dostal od dealera díky FB.. Nikdy jsem žádnej nekoupil, zatím jsem žádnej nevyhodil - ale už s tím budu muset něco udělat, už jich mám slušnou hromadu..

pon 13. lis 2017 6:15:31
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 4 ]