diaforum.cz
http://diaforum.cz/

FreeStyle Libre je v ČR konečně dostupný
http://diaforum.cz/viewtopic.php?f=2&t=127702
Stránka 1 z 1

Autor:  Jarka de L. [ čtv 18. říj 2018 11:25:15 ]
Předmět příspěvku:  FreeStyle Libre je v ČR konečně dostupný

Tahle informace mi dnes přišla od Abbott ČR:
_______________
Vážená paní, vážený pane,

chvíle, na kterou všichni netrpělivě čekáte je tu. Rádi bychom Vám oznámili, že systém FreeStyle Libre je nyní dostupný v České Republice pro všechny pacienty s cukrovkou 1. typu na základě poukazu na léčebnou a ortopedickou pomůcku, kterou Vám může vystavit Váš lékař.

Systém FreeStyle Libre jsme na trh uvedli v roce 2014 a setkali se obrovským zájmem uživatelů a také nebývalou poptávkou z celého světa, kterou se samozřejmě snažíme ze všech sil uspokojit a kontinuálně navyšujeme naše výrobní kapacity. Z důvodu přetrvávající vysoké poptávky jsme prozatím dočasně schopni nabídnout FreeStyle Libre pouze na základě platného poukazu na léčebnou a ortopedickou pomůcku. Je nám jasné, že některé z vás tímto krokem nepotěšíme, a proto vás chceme ujistit, že intenzivně pracujeme na tom, abychom FreeStyle Libre brzy mohli nabídnout všem. Až se tak stane, bude nám potěšením vás o tom informovat.

Co tedy dělat pro objednání systému FreeStyle Libre?

Navštivte svého lékaře, který má již teď k dispozici předplacené obálky s instrukcemi a požádejte ho o předepsání systému FreeStyle Libre.
Běžte na stránky www.freestylelibre.cz, klikněte na KOUPIT a pokračujte dle instrukcí pro dokončení objednávky na e-shopu.
Na papíru s instrukcemi v obálce je ústřižek, kde je třeba vyplnit Vaše telefonní číslo a jméno pro případ, že bychom Vás potřebovali kontaktovat.
Zkontrolujte dle obdržených instrukcí, že máte poukaz podepsaný na dvou místech a spolu s ústřižkem a kontakty na Vás, ho vložte do předplacené obálky. Obálku vhoďte do nejbližší schránky a nebo odneste na poštu.
Emailem dostanete informaci, kdy k vám vyrazí balíček. Ten bude odeslán hned poté, co bude doručen a zkontrolován poukaz. Kdybychom cokoliv postrádali, zavoláme Vám.
Na stránce www.freestylelibre.cz najdete také videa, která vás provedou prvními dny se systémem FreeStyle Libre a nebo informace o úhradách zdravotními pojištovnami.

Váš Abbott ČR.
_____________________
Jen upozornění - zdravotní pojišťovny mají podmínku že nejde najednou předepsat na pojišťovnu glukometr i čtečku FreeStyle a ohledně proužků, pokud jsou hrazeny pojišťovnou senzory v množství 26ks na rok (vyjde na celoroční monitoraci), tak je souběžně možné dospělému uhradit jen 100 ks proužků na rok. Konkrétní podmínky jsou na stránkách www.freestylelibre.cz, včetně prolinku na úradovou vyhlášku.

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/