Plantur21

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 118 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
"Náhradní matka" 
Autor Zpráva
Odpovědět s citací
Pokud se řekne, že se to dělá pro sestru nebo kamarádku, tak asi skutečně nikoho nenapadne ptát se za kolik :-)
Ale nemyslím si, že bys tady na diafóru sháněla svou nabídkou na NM kamarádku:-)))
No nic, je jasné, že NM je obecně vnímána kontroverzní záležitost kolem které je nutno všelijak mystfikovat, už tohle vnímám jako problematické. Třeba v tom časem nastane nějaký posun, protože poptávka se bude pravděpodobně zvyšovat.

stř 11. črc 2012 7:34:18
Odpovědět s citací
Pavlo ,bud špatně čtete, nebo jste s prominutím natvrdlá :-) Takže polopaticky i pro Vás : když jsem byla nm a někdo ,kdo mě zná (sousedka, učitelka mého syna,známý...) mě potkal s těhotenským břichem a optal se - jé ,ty čekáš miminko ? Tak jsem tomu člověku odpověděla: ano ,čekám, ale jsem náhradní matka pro kamarádku.A pokud budu znovu náhradní matka,tak opět na stejnou otázku odpovím to samé,třeba že ta kamarádka chce ještě jedno miminko .I když to nebude žádná má kamarádka,ale žena přes inzerát.Už tomu prosím rozumíte i Vy?

stř 11. črc 2012 20:07:29
Odpovědět s citací
Já bych se u Pavly nebála, že to nepochopila, spíš naopak, že to pochopila až moc dobře... :-)? :( ?

stř 11. črc 2012 23:58:16
Odpovědět s citací
Ano, pochopila jsem to.
Alko, nechci se vás dotknout - že provozujete NM je fakt vaše věc - ale když už jste sem o tom psala, tak asi čekáte nějakou odezvu. Tedy: vy jste do těch svých "necelých pravd" už tak zamotaná, že je považujete za pravdy celé. Proto si nerozumíme a proto máte dojem, že vaše příspěvky nechápu.

čtv 12. črc 2012 6:32:09

Odpovědět s citací
Jak píše chroustalka
také náhradní mateřství neodsuzuju, klobouk dolů před všemi, co tuto situaci dokážou zvládnout. Když vše dobře dopadne a obě maminky (bio i "náhradní") jsou šťastné, věřím, že je to jedna z nejkrásnějších událostí v životě, hlavně pro ženu, která nemůže mít sama děti. Já sama si nedovedu představit, že bych děti nemohla mít a dělala bych vše proto, abych měla dítě, tohle se snad nedá ani v penězích přepočítat.
Ale na druhou stranu si nedokážu představit, že bych nosila v sobě 9 měsíců dítě a pak bych je někomu dala, dokážu si vytvořit velice silné pouto, už ,když jsem v sobě děti nosila a i kdybych to dělala pro svoji sestru nebo kamarádku, nevím jak bych se k narozenému dítěti chovala,
mám tři děti a kdybych v sobě nosila další, tak bych se ho asi nikdy nevzdala, ani v podobě dobrého skutku.
Za komunistů jsem byla na interupci, muselo se chodit před komisi, bylo to hrozně ponižující, že o vás měla rozhodovat nějaká cizí osoba, také mi bylo
řečeno, zda nechci svoje dítě odnosit a pak je dát do adopce, že spoustu matek nemůže mít děti a já si to chci nechat vzít.
Ano řekla jsem, že mi je nesmírně líto žen, které nemůžou mít děti, ale já
bych svoje dítě nikomu nedala, měla jsem už dvě děti a finančně jsme si právě v té době nemohli další dovolit a ještě se svým prvním mužem jsem už další nechtěla, nakonec mi interupci povolili.

čtv 12. črc 2012 18:39:26
Odpovědět s citací
Zdravím všechny snažilky! Ráda bych splnila váš sen díky náhradnímu mateřství. Jsem zdravá mamka 2 krásných a hodných holčiček a ráda bych vám pomohla k vytouženému dítěti touto cestou. Nekouřím, ani nepiji, žiju zdravě, dost se věnuju hudbě a jsem pořád venku. S miminkem bych si povídala a zpívala mu, mělo by se u mě jako v bavlnce :) I moje děti jsou klidné díky pohodovému prenatálnímu životu. Jsem bílé pleti!
Požaduji měsíčně 15 tisíc a na konci 300 000,- v hotovosti. Více info o mě a další podrobnosti na nahradnimama1@seznam.cz Nejlépe Brno a okolí.

sob 14. črc 2012 21:21:56
Odpovědět s citací
Nemůžu mít svoje děti, protože nemám vajíčka, mám prý vysoké riziko potratu, nicméně mě to neodrazuje a byť z darovaného vejce, udělám maximum pro to, aby miminko mohlo být v prenatálním stadiu u mě v břiše, až bude čas... a když ne, tak raději adopci.

ned 15. črc 2012 7:38:23
Odpovědět s citací
Uzlinko, moc ti přeji,aby ti vyšlo úmělý opl., a když ne to,atak alespon ta adopce.Můj předchozí pár měl také zažádáno o adopci, už byli i prověřený,jen čekali na miminko. Bohužel se ani po 6 ti letech nedočkali.Jednou se jim stalo to, že jim zavolali, že si mají připravit vše pro miminko, že asi za týden se mají jet na něj podívat...byli strašně moc natěšení,den před schůzkou jim zavolali,že se omlouvají,ale že to byl omyl.Po asi roce a půl zase telefonát, dokonce už viděli i dítě.mezi řečí u dítěte (1,5 staré) jim řekli, že holčička byla velmi týraná fyzicky a že nemohou vyloučit postižení (holčička byla nejspíš bita do hlavy).Já vím,je to hrozné,ale prostě někdo nemá na to starat se o postižené dítě.V podmínkách měli zdravé dítě.Byli psychicky na dně.Proto s e rozhodli pro náhradní mateřství. A miminka měli do jednoho roku doma :-)

ned 15. črc 2012 17:55:02
Odpovědět s citací
Dobrý den,mám vážný zájem stát se náhradní maminkou,ale jsem vdaná.Můžu Vás poprosit o nějaké informace,jak to v tomhle případě probíhá? Děkuji Nina

stř 18. črc 2012 12:36:52
Odpovědět s citací
nabizim se jako nahradni matka i se svym vajickem.jednou jsem darovala,a mam vsechni vysetreni za sebou.jsem vdana a mam 2 zdrave deticky.tehotenstvi a porod bez komplikace.vic pres mail: ikonikova@seznam.cz

čtv 26. črc 2012 16:56:56
Odpovědět s citací
Díky Alko:-)

ned 29. črc 2012 12:15:26
Odpovědět s citací
Hledate nahradni maminku,ktera Vam vynosi vaše miminko?Rada vam pomužu stat se rodičemi.Kontakt .SALOME3330@SEZNAM.CZ

sob 11. srp 2012 21:34:42

Odpovědět s citací
Dobry den,hladam par ktory by potreboval nahradnu matku,mam 30 rokov slobodna 1 dieta
kontakt: nahradnamamina@gmail.com

ned 18. srp 2013 10:47:56

Odpovědět s citací
ahoj muzu se zeptat kolik ti je ze ti pani doktorka druhy nedovoli verca

ned 17. lis 2013 15:18:21

Jméno: Lucie
Odpovědět s citací
Dobry den,chtěla bych se stát NM,pokud by jste měla některá zájem prosim napište mi na gombic@email.cz děkuji Lucka

ned 03. bře 2019 10:30:17

Jméno: Lenka
Odpovědět s citací
Hledáme náhradní maminku, která by nám pomohla k vytouženému děťátku. Protože se již mnoho let bezúspěšné pokoušíme o miminko a lékaři neobjevili důvod, proč to nejde. Budeme nesmírně rádi a vděčni, pokud se dobrý anděl, v podobě náhradní maminky, ozve na br.praha@seznam.cz

pon 10. čer 2019 12:39:08

Jméno: luboš
Odpovědět s citací
Je to zcela vážný problém,ale třeba by pomohl náhradní otec.Někdy to tak je.

ned 16. čer 2019 15:28:02

Jméno: Katherine
Odpovědět s citací
Hľadám ženu ,ktorá by mi donosila moje miminko. V minulosti som mala 4 mimomaternicové tehotenstvá, rada by som mala miminko , nájde sa tu niekto ? Ďakujem

úte 27. srp 2019 15:03:37
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 118 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3