Plantur21

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Byli jste hospitalizovaní na IKEMu? 
Autor Zpráva

Jméno: Tereza
Odpovědět s citací
Dobrý den všem.

Chtěla bych se zeptat, jestli tu je někdo, kdo už byl hospitalizovaný na IKEMu a zda by byl ochotný anonymně vyplnit mi takové tři velmi krátké dotazníky (je nesmírně důležité pro správné vyhodnocení vyplnit všechny tři, byť se zdají velmi podobné). Sama jsem přes 27 let diabetička. Píšu diplomku o Klinice diabetologie, protože to tam důvěrně znám a protože bych chtěla, aby to pro všechny diabetiky bylo skvělé místo nejen po stránce zdravotní, ale tak celkově přívětivé prostředí, které je podle mě nesmírně důležité. Obzvlášť pro lidi po transplantaci nebo amputaci. Také bych tam sama jednou ráda přispěla k pohodlí pacientů třeba jako zaměstnankyně...Měla bych sesbírat co nejvíce anonymních odpovědí a názorů a udělat z toho analýzu. S náměstkyní ředitele pro kvalitu péče jsem domluvená, že jí budou výsledky k dispozici a bude-li potřeba něco víc vypilovat, tak se o tyto výsledky opřou, když bude něco úplně super, podpoří to a motivuje ošetřující personál, tím pádem snad i pacienty.

Prosím všechny empatické a vstřícné členy tohoto fóra, i když považujete kliniku za super, pomoze ji udělat super ještě víc. No a pokud se Vám některé věci nelíbí, nebojte se to napsat. Vím, že na bakalářky a diplomky tady většinou nikdo neodpovídá, ale opravdu Vám to nezabere téměř žádný čas. A myslím, že tímto průzkumem se rozhodně nic nezhorší, maximálně zlepší. Dotazníky naleznet zde:

http://www.survio.com/survey/d/C4E5C0A7X6K3J0W5H

http://www.survio.com/survey/d/N4C1K3H9S0O7X5K5F

http://www.survio.com/survey/d/A1F4H6D7S6J5K3O0B

Moc děkuji všem neznámým, kteří odpoví...

Tereza

pon 07. zář 2015 23:36:03

Jméno: Tereza
Odpovědět s citací
Dobrý večer.

V první řadě moc držím pěsti, ať je vše v pořádku. Taky aby na Vás na nefrologii byli tak hodní, jako při prvním dojmu. Taková ta komunikace a slušnost se oddělení od oddělení velmi liší. Jsem ráda, že za nefro píšete tak hezky. Dotazník mi stačí do konce října, ale čím dřív ho kdokoliv včetně Vás vyplní, tím lépe, budu mít více času se věnovat zpracování.
Každopádně Vám i některým dalším anonymním uživatelům, kteří na dotazník odpověděli, moc děkuji. Opravdu si vážím vstřícnosti a času všech. Pro mě samotnou je tento průzkum důležitý. Ležela jsem na IKEMu už víckrát a určitě ne naposledy.
Takže ještě jednou držím pěsti, svetlusko!

Tereza

úte 08. zář 2015 21:38:33
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 2 ]