Plantur21

Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Léčba DM I, autologní kmenové buňky s probiotickou podporou? 
Autor Zpráva

Odpovědět s citací
Vážení kolegové, a kolegové "veteráni",

pro nás jistě nosné téma, avšak víme všichni aktuální informace bez bulvárního balastu ?
"90" let od převratného použití, +-, ve formách klinických studií, máme použitelnou 100% šanci na vyléčení?
Nemyslím tím intramuskulární aplikace hormonu(komplexní nahrazení inhibičního peptidu NELZE, při juvenilním diabetu, atd...atd...)
Píchání nám nevadí, ale přidružené symptomy, a o nich bych chtěl s Vámi pohovořit.... !!!
Kdepak se nám to po sto letech zaseklo ? Musíme Vážení spolu dát dohromady fakta, jelikož patřím mezi veterány, a pociťuji v jisté míře komplikace-retinopatie, a jisté neurologické "obtíže" dle mého skromného názoru na základě zkušenosti s 33letým DMI, způsobené průběhem tisíců hypoglykemií, jistě máte i jiné zkušenosti...
Tím bych chtěl říci, že MY jsme TEN statistický údaj a referenční vzorek, který predikuje směr a vývoj, dejme dohromady zkušenosti a VZÁJEMNÉ KONTAKTY, pro vytvoření " Referenčního vzorku" , a domluvme se na postupu.

V SOUČASNÉ DOBĚ EXISTUJE TRANSPLANTACE LO A TRANSPLANTACE SLINIVKY S ORGÁNOVÝM SELHÁNÍM LEDVIN. dle diagnostiky a predikce, a etického kodexu...
Co není dobré, jsou statistické údaje a rejekce.To je vše!
Výtěžnost a příprava transplantace LO také není v našem směru, lehce řečeno, pozitivní...
Ale, mé ověřené inhibitory(borůvky- inulin - TVLe, fungují neuměřeně), canabinoidy(neřízeně, ale buněčné membrány otevírají tak, jak jsem nikdy nezjistil, nicméně buněčně ve vazbách a následném využití glukosy rapidně dolů....), dále O2 otevírá, dle mého skromného názoru buněčný přenos, výživu atd...dál jsem nestudoval ale cítil, o 40% snížení...(hypoglykemie, bez výrazné změny zátěže...)Při změně zátěže na horách jsem v podstatě suploval maximální 60% extrem profil, když jsem byl na pumpě ! Na pumpě jsem byl již 3x, ale je to pouze KOMERČNÍ BUBLINA PRO DISTIBUCI!!! Pro nás uživatele, schválně kam si pícháte? Do břicha ? Jinde můžete vytrhnout více, než v břiše ? Nepřepichujete si po 2x-3xdnech max ? Máte léze ? Vytrhli jste si set, programy ladíte pomalu co dvě hodiny, vypínáte na koupání, sex, usnete, rezistence, při posilování vám břišní svaly set vytlačí do škáry :-)) a výše, atp... ?

VYMYSLEME ŘEŠENÍ ZE ZKUŠEBNÍM VZORKEM, NABÍZÍM SE , A PROVEĎME SKRYTOU KLINICKOU STUDII, NEB 100 LET JE HODNĚ !!!

stř 03. úno 2016 22:57:32
Odpovědět na téma   [ Příspěvek: 1 ]