Plantur21

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
Chrouste?! 
Autor Zpráva

Jméno: luboš
Odpovědět s citací
Dlouho se neozvala Chroustalka,ani její přítel.Nevíte někdo něco blíž?

stř 04. črc 2018 7:52:23

Odpovědět s citací
ahoj Luboši, s Chroustalkou jsem občas v kontaktu, ale naposled jsme si psaly v červnu

Je to velká bojovnice a má těch komplikací fakt víc než dost, ale věřím, že je snad ok!

stř 04. črc 2018 19:33:25

Odpovědět s citací
Luboši, srdečně zdravím Tebe i všechny diafóráky včetně salmy :) Potěšilo mě, že sis vzpomněl a moc se omlouvám, že jsem se tak dlouho neozvala, ale jak píše salma, je toho hodně a nějak nebylo co psát. Od října jsem se prakticky nedostala ven – neustálý kolotoč infekcí dýchacích cest, hromada různých kombinací antibiotik včetně Amikacinu v kombinaci s Ospenem, nyní od dubna jsem pro změnu na kyslíku kvůli těžké dušnosti... do toho plísňová infekce Aspergillus, protože už tak špatná imunita je vlivem všech možných kombinací antibiotik a vysokých dávek krátkodobě i dlouhodobě působících injekčních kortikoidů úplně v háji, protože záchranné léky na dýchání přestávají zabírat... Do toho se nějaké léky na imunitu úplně přestávají vyrábět, na systémová antimykotika přichází indikační omezení, takže léčba je pro pacienta dost drahá... Těžko se to popisuje, to se musí prožít. Pokud se mi podaří přežít, určitě napíšu slíbený příspěvek jak jsem spokojená s novou pumpou. Tímto se také omlouvám, že ač jsem to tady slíbila Verče, zatím jsem se k tomu nedostala. Nicméně ve stručnosti mohu napsat, že s novou pumpou jsem velice spokojena a příště bych u ní ráda zůstala. Vůbec neuvažuju o tom, že bych zkusila něco jiného, protože pumpa splnila všechna má očekávání. Takže i když potom bude existovat třeba i novější typ, ráda bych zůstala u Accu-Chek Insight.

Libuši, mého přítele dostalo Tvé oslovení „Chrouste?!“ a mě vlastně taky :))

ale bez kyslíku ne... ale jsou i lepší dny

pát 13. črc 2018 20:28:59

Jméno: laco
Odpovědět s citací
"Chrouste", som veľmi rád, že Ťa tu vidím. :O

sob 14. črc 2018 7:03:22

Jméno: Jimmy.Fox
Odpovědět s citací
Ahoj, všichni tě rádi zase čteme - ač mě mrzí tvé řádky.. Úplně mi uniklo, že jsi nově na Insightce - taky ji máš tak uřvanou? Manželka mi ji přejmenovala na "Maria" (počítačová hra), nebo "hladový Tamagoči"..
Koukej se nám tady občas objevit, Chrouste :)

pon 16. črc 2018 5:06:18
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 5 ]