Plantur21

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
guardian senzor 
Autor Zpráva

Jméno: Jitka Kadečková
Odpovědět s citací
Ahoj, mám už nějakou dobu senzor guardian a nějak si stále nemůžu zvyknout, že to na mě pořád hvízdá, budí mě to v noci. Jako neberte to špatně, chápu, že mě to má hlídat, ale upřímně: jsou dny, kdy se chci spíš vyspat a je mi jedno, že mi v noci stoupne glykémie. Jenže vůbec nevím, jak tyto alarmy vypnout. Sice jsem to zkusila, mám v mobilu takový zvoneček s křížkem, ale hvízdá to na mě vesele dál. Vy kdo máte, určitě víte, že to fakt hvízdá dost často. Nebo jsem na jednání, dám si režim letadlo a ono to zase hvízdá, že je tam režim letadlo. Jako by bylo opravdu záměr výrobců, abych to nemohla vypnout. Takže prostě vypínám mobil, jenže pak se mi zase nedovolá někdo, kdo třeba nutně potřebuje.

Takže abych tedy napsala, o co prosím: jak vypnout veškerá oznámení, příp. aby zůstalo jen to když opravdu už mám hypoglykémii? Děkuji :-)

ned 02. úno 2020 19:22:29

Jméno: luboš
Odpovědět s citací
Tulipánko,máš vícero možností,jak se nepříjemných alarmů zbavit:
-ten nejjednodušší je,nepoužívat senzor,což ale není ono.
-v okně"nastavení senzoru"na pumpě jdou alarmy ztišit,či v některé době(zejména v noci)úplně zrušit.
Protože bys to asi nezvládla,volej Help linku Medtroniku nebo ještě lépe svého dealera a školitele pumpy a ten ti to určitě osobně nastaví.

úte 04. úno 2020 9:04:10
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 2 ]