Plantur21

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 118 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
"Náhradní matka" 
Autor Zpráva
Odpovědět s citací
Ahoj,

už se tady hodně psalo otěhotenství. I já jsem jedno úspěšně absolvovala a mám zdravého 7-letého syna. Bohužel, druhé dítě mi už paní doktorka nedoporučuje. Nějak se s tím neumím smířit a tak se chci zeptat: Exituje u nás něco na způsob "náhradní matky" nebo se jen moc dívám na americké filmy?

Díky za odpověď na můj asi naivní dotaz.

Lenka

úte 09. lis 2004 8:26:09

Odpovědět s citací
To ti můžu zaručit, že tohle u nás nefunguje...

Ale můžu ti z vlastní zkušenosti říct, že nevidím rozdíl mezi vlastním a adoptovaným dítětem.

úte 09. lis 2004 10:23:11
Odpovědět s citací
Lenka : To jako že by se manžel spustil s náhradní matkou ???? :-)

úte 09. lis 2004 10:40:00
Odpovědět s citací
Vašek: Přesně tak jsem to myslela.

Jana: Můžu být zvědavá? Adoptovali jste dítě? Jak dlouho jste na něj čekali a v jakém bylo věku?

pát 12. lis 2004 9:55:41

Odpovědět s citací
Lenko, nemáš mail?? Možná bych si s Tebou o tom raději povídala jinde, než na tomhle velkém fóru. Ano... byly jí tři měsíce, když jsme si jí domů přivezli. Za 2,5 roku se nám narodila druhá dcera.
Jana

pon 15. lis 2004 13:33:14
Odpovědět s citací
24 letá 100% Zdravá , nekuřačka bílé pleti - matka 2 dětí nabízí možnost náhradního mateřství pro pár, který nemůže mít miminko. Nabízím solidní jednání s právními zárukami . Požaduji min .50 tis ? a pokrytí veškerých výdajů po dobu těhotenství. Nabidky mi prosím zašlete na email suzana.novosad@gmail.com

pon 31. led 2011 20:11:41
Odpovědět s citací
Suzana - moc vtipné, až na právní úpravu v čr, který jasně definuje matku jako tu, která dítě porodila...

pon 31. led 2011 20:53:56
Odpovědět s citací
Příspěvek Re:
Ahoj Leni, jen chci napsat, že tento problém řeším taky. Mám 4 letou dceru a nějak nemůžu překousnout, že bych už neměla dalš dítě. Diabetolog mi to nedoporučuje a v porodnici, mi to rozmlouvaly hned po porodu dcery. Strašně s tím vnitřně bojuju a někdy si řikám, že jsem zralá na psychologickou pomoc.

Jaja

pon 07. úno 2011 21:10:11

Odpovědět s citací
Příspěvek Re:
Ahoj Leni a Jájo,mohu se zeptat proč vám není doporučeno další těhotenství,když už jste jedno absolvovali? Máme dvouletého syna a těhotenství bylo docela problematické,ale že bych nemohla mít další dítě to mi nikdo neřekl a to mám diabetes 14 let a už i s komplikacemi děkuji

sob 12. úno 2011 23:12:18
Odpovědět s citací
dobry den nemuzeme mit spolecni deti ja jsem neprodukuji vajicka a otehotnit s pomoci darcovskich vajicek nam 2krat se nepovedlo takze kdyz to myslite serjozne muzeme o tom jednat .Planujeme to tak behem roku zaridit kdyz majete zajem vazena pani napiste prosim nam dekujeme predem .ps.ted mame dovolenu do 26.4. Ale napiste nam prosim!!!!!

pon 14. bře 2011 1:19:48
Odpovědět s citací
Náhradní mateřství u nás funguje,sice za peníze ale funguje. Proč ne,když ty rodiče budou šťastní,jen na to musí mít finance. Nejsem proti tomu a klidně bych takovým lidem i pomohla..

pon 25. črc 2011 16:00:33
Odpovědět s citací
Dobrý den,pokud byste opravdu do toho chtěla jít,napište mi na e-meil,hledám spolehlivou NM,mohou napsat i jiné,jen vážně,děkuji jopeza@seznam.cz

čtv 01. zář 2011 14:12:07
Odpovědět s citací
Já už se tady na to ptala taky. Ano tato možnost u nás funguje mít náhradní matku. Je to u nás nelegální to je pravda ale díky "mezerám" v zákoně se to dá právně obejít. Mám i známou kteří to tak udělali, jí to mimi odnosila sestřenice. Koukni na stránky zlínské kliniky - www.crmzlin.cz Zadej do hledaný výraz - náhradní matka. Ptala jsem se jich na to a neměl by v tom být problém ale musíš mít od diabetologa potvrzení že to těhu vůči diabetu již nelze, nebo že by to bylo dokonce kontraindikací vůči diabetu. No a ještě sehnat tu náhradní matku, která to za tebe odnosí. Tvoje vajíčko oplodněné manželovou spermií se vloží do náhradní matky. Takže se nemusíš bát, že by manžel musel např. spát s někým jiným :-) No a samozřejmě to nějaký peníze stojí no :-(

čtv 01. zář 2011 18:52:16
Odpovědět s citací
Příspěvek Re:
Taky by mne zajímalo, co je tak velikou kontraindikací dalšího těhotenství...

pát 02. zář 2011 14:38:29
Odpovědět s citací
U diabetičky to může být nefropatie (nevím, jak moc pokročilá), obecně třeba absence dělohy.

pát 02. zář 2011 15:14:48
Odpovědět s citací
Příspěvek Re:
Existuje to u nás,ale finančně je to docela náročné,protože zaplatíš té ženě co ti miminko odnosí..ušlí zisk z práce,zaplatit oblečení těhotenské,r§ůé léky,vitamíny co je třeba či nějaký doplněk stravy,nemocnici - porodnici,také se píše,že za psychickou a fyzickou újmu.
Několik klinik to u nás dělají.vše by mělo býd podloženo i právně,ale s tím pomáhá ta klinika...určitě si projdi internet a na něco narazíš.
když budeš potřebovat pomoc,řekni.

stř 21. zář 2011 11:48:37
Odpovědět s citací
mišitko, sorry ale fakt je to nelegální!!!! Matka je ta, kt. dítě porodila - toliko znění zákona, přes to nejede vlak!! jasněže po domluvě jde vše, ale když matka změní názor, bude její, ne té dárkyně.

stř 21. zář 2011 14:51:04

Odpovědět s citací
" ušlí zisk z práce,zaplatit oblečení těhotenské,r§ůé léky,vitamíny co je třeba či nějaký doplněk stravy,nemocnici - porodnici" - ale to si vsetko "plati" kazda tehotna matka....

čtv 22. zář 2011 12:07:55
Odpovědět s citací
Vyčerpali jsme veškeré možnosti mít vlastní děťátko.Jsme žadateli o adopci, ale je to běh na velmi dlouhou trať.Prosíme touto cestou ženu, která by byla ochotna nám pomoci jako NM, aby se ozvala na manickamoje@seznam.cz. Budeme se snažit vyhovět Vašim požadavkům. Děkujeme

stř 12. říj 2011 8:56:42
Odpovědět s citací
Daku, každá si to platí, ale pro sebe. U náhradní matky je logické, že jí tohle všechno zaplatí ti, pro které dítě odnosí a porodí. Kdyby to tedy u nás bylo možné.

stř 12. říj 2011 9:57:40

Odpovědět s citací
Lida, samozrejme, mna prekvapilo, ze vobec niekto toto ofrfla....

stř 12. říj 2011 10:06:15
Odpovědět s citací
¨Prosím, myslíte-li to vážně ozvěte se nám. Splníme rádi Vaše podmínky.Jsme už zoufalí, podstoupili už jsme všechno a čekání na adopci je příliš dlouhé. děkujeme

stř 12. říj 2011 17:16:10
Odpovědět s citací
Příspěvek Re:
Dobry den,nemate li jeste NM,tak se mi prosim ozvete.Mam zdraveho 7 leteho syna,porod i prubeh tehotenstvi jsem mela bez komplikaci.

úte 18. říj 2011 14:24:14
Odpovědět s citací
Dobry den,hledate li jeste Nm,tak se mi prosim ozvete.Mam zdraveho 7 leteho syna,a porod i prubeh tehotenstvi jsem mela bez komplikaci.Dekuji

úte 18. říj 2011 14:28:14
Odpovědět s citací
Tady je můj e-mail. JM88@seznam.cz

úte 18. říj 2011 14:30:14
Odpovědět s citací
Sháním pro svou kamarádku náhradní maminku. Našla jsem váš inzerát a tak bych se chtěla touto cestou zeptat, jestli je Vaše nabídka ještě aktuální. Děkuji za odpověd

úte 18. říj 2011 23:32:06
Odpovědět s citací
Příspěvek Re:
Dobrý den, sháním pro svou kamarádku náhradní maminku. Prodělala rakovinu dělohy a miminko již sama neodnosí. V případě Vašeho zájmu se ozvěte na můj email. Děkuji za odpověd

úte 18. říj 2011 23:38:36
Odpovědět s citací
Já bych se té "náhradní matky" docela bála.Kde je záruka,že donošené a touto matkou porozené dítě se vám dostane do ruky?Já bych byla radši pro adopci.Tohle mi připadá na hlavu postavené.A co třeba i porodné?To by dostala ta matka,která dítě porodí.....A navíc ta náhradní matka to určitě nebude provozovat zadarmo,že.Do toho bych nešla.

sob 22. říj 2011 9:07:03
Odpovědět s citací
dobry den,nabizim se jako nahradni matka.mam 2 deti,porod a tehotenstvo probehlo bez komplikace.prosim,jen važne.

úte 01. lis 2011 20:38:46
Odpovědět s citací
Jednou pro vždy a pro všechny NENÍ TO U NÁS NELEGÁLNI, POUZE TO NENÍ OŠETŘENO V ZÁKONĚ. což je rozdl. Když je něco nelegální, tak Vás mohou zavřít nebo jinak potrestat. Za tohle Vás nikdo trestat nebude. Je to pouze z úředního hlediska složitější, ale jak soudy, tak sociálky jsou v obraze a vždy přimhouří oči, jen aby bylo miminko spokojené.

pát 11. lis 2011 12:46:24
Odpovědět s citací
Tak ještě jednou zákony: "matka je ta, která dítě porodila"
Tedy, Laura má i nemá pravdu.

Dítě je ze zákona rodičky, jasněže jí nikdo nemůže zabránit se ho po porodu zříct...
Možné problémy ke zvážení:
- narodí se postižené - bude ze zákona rodičky - budou ho chtít?
- rodička k plodu citově přilne a dáric jsou nahraní - matka je jen jedna, ta co porodila, nelze vymáhat žádná práva
- peníze - kde má rodička záruku, že jí je biol. rod. dají?
- co se děje v těhoteství mezi plodem a rodičkou, jsme vševědoucí? Víme to? Resp. opravdu nic, co by stálo za zvážení??

Možných problémů a jejich kombinací je mnohem víc, to jsem nastínila jen zlomek. Je to tenký led.

sob 12. lis 2011 17:50:48
Odpovědět s citací
Vzhledem k tomu, že mám miminko, odnošené náhradní matkou, tak vím, o čem mluvím a jak to vše probíhá. Tenký led to sice je, ale dá se to bez problémů zvládnout-základ je v důvěře mezi biologickými rodiči a náhradní matkou.

stř 16. lis 2011 10:29:58
Odpovědět s citací
Prosím, odpovězte nám a sdělte Vaše nejen finanční požadavky.Budeme se snažit Vám maximálně vyhovět.Vyčerpali jsme veškeré možnosti mít vlastní děťátko.Jsme žadateli o adopci, ale je to běh na velmi dlouhou trať.Děkujeme

stř 23. lis 2011 8:55:33
Odpovědět s citací
Příspěvek Re:
Dobrý den, sháním náhradní matku, jsme zdravý pár, ale nějak se nám nedaří. Pokud vaše nabídka stále trvá, prosím, ozvěte se nám.
Děkuji
Antalová Vlasta
739511849

čtv 24. lis 2011 13:07:23
Odpovědět s citací
Prosím, myslíte-li to vážně ozvěte se nám. Splníme rádi Vaše podmínky.Jsme už zoufalí, podstoupili už jsme všechno a čekání na adopci je příliš dlouhé. děkujeme

sob 03. pro 2011 20:53:08
Odpovědět s citací
Příspěvek Re:
dobrý den mam 26 let.a mam nyní 7 letou zdravou dcerku :),pokud by mel nekdo zajem muzu byt jako nahradni matka.ale jen opravdu vaznym zajemcum kteri nemohou mit deti .jsem z moravskoslezskeho kraje,bila plet.kdyby nekdo chtel i toto vedet .)

pon 19. pro 2011 12:32:37
Odpovědět s citací
Dobrý den,
chtěla bych upozonit všechny páry, které hledají náhradní matku. Bohužel se zde najdou takové, které si z lidí jen střílí. My jsme této ženě naletěli také...Je to žena z Plzně a ještě k tomu jsem na jiné diskuzi zjistila, že má podaný inzerát, kde nabízí sex:

Region: Plzeňský kraj
Rubrika: Profi sex (Nabídka)
Zadáno: 31.03.2011 [09:05]
Cena: 500,- Kč
Telefon: 720317955
E-mail: karolina.jirina@atlas.cz
DLOUHOVLASA CERNOVLASKA PLNOSTIHLA PRSA C.3 NABIZI SEX V AUTE NEBO NA PENZIONU DELAM KLASIKU I BEZ MASAZE ORAL HLAZENI LIBANI SENIORI A STARSI MUZI JSOU U ME VITANI DELAM PO-NE OD 8-19H VOLEJTE 720317955 SMS ZASADNE NE,NEODPOVIDAM!!!tesim se karolina

pon 02. led 2012 8:24:11
Odpovědět s citací
dobrý den měla bych zájem o NM.prosím ozvěte se na tento email nikolasubtera@seznam.cz předem děkuji

sob 14. led 2012 21:21:59
Odpovědět s citací
dobry den rada bych pomohla nejakemu paru jako NM pisnete na mail jajulinka80@seznam.cz a muzem se nejak dohodnout ;-) mam sve 3 zdrave deticky

pát 20. led 2012 12:11:40
Odpovědět s citací
Dobrý den,ráda bych se nabídla jako NM,mám 3 zdravé děti,těhotenství i porody bez komplikací,žádné nemoci v rodině,jsem nekuřačka,abstinent,naprosto zdravá,hormonální profil v normě,byla jsem již na reprodukční klinice,ale budoucí otec si to rozmyslel.
Hledám jen vážné zájemce,z mé strany nic nehrozí,že bych si miminko chtěla pak nechat.Nabídky a otázky na email:rajchlova7@seznam.cz

stř 25. led 2012 12:04:07
Odpovědět s citací
Příspěvek Re:
Dobrý den ještě scháníte náhradní maminku?

ned 29. led 2012 21:49:02
Odpovědět s citací
Nemělo by se tady s tím přestat? :-)

pon 30. led 2012 12:33:43
Odpovědět s citací
Dobrý den,
mohl by nám někdo poradit, jak to probíhá po porodu, když náhradní matka je vdaná.
Moc děkuji předem za ochotu!!!!

pon 30. led 2012 12:56:29
Odpovědět s citací
Tady to asi nikdo vědět nebude :-( Musíš si najít asi jiné fórum :-(

pon 30. led 2012 13:28:57
Odpovědět s citací
Dobry den rada bych se stala nahradni maminkou a odnosila vase miminko je mi 24 a mam jednu dcerku. Info na zoie@email.cz

stř 08. úno 2012 16:11:39
Odpovědět s citací
Dobry den, je mi 27 let klidne bych pomohla nekumu s miminkem. Pokud bych znala vsechny podrobnosti. Pokud mate zajem piste na mail ssluuniickooo@email.cz

ned 19. úno 2012 11:43:37
Odpovědět s citací
pokud je vdaná je to problééém

stř 22. úno 2012 21:23:32
Odpovědět s citací
Příspěvek Re:
pokud je vdaná je to probléééém

stř 22. úno 2012 21:24:07
Odpovědět s citací
to je hrozný pokud tomu nerozumíte tak se neozývejte už od začátku je oběma stranám jasné proč to kdo dělááá

stř 22. úno 2012 21:25:22
Odpovědět s citací
Příspěvek Re:
pokud je vdana neni problééééém!!!!u nas to dopadlo bez problééééééééééééém!!!!

stř 29. úno 2012 22:37:02
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 118 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další