Plantur21

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 137 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Je to opravdu MLM? 
Autor Zpráva

Odpovědět s citací
Je systém MLM podporován nějakou úvěrovou společností férový obchod?
Co na to Evropské právo? Je to čistá forma obchodování?
Je to ideální druh práce?
Kolik lidí už takto bylo zklamáno a přivedeno do stavu finanční tísně?

pon 08. led 2007 9:40:55
Odpovědět s citací
Jak to souvisí s cukrovkou?

pon 08. led 2007 9:46:37

Odpovědět s citací
Prodávají se formou MLM nějaké preparáty přírodní, že je to opravdu super, ale opak je pravdou.Jen tahání lidem peněz z j ejich peněženky

pon 08. led 2007 9:48:55
Odpovědět s citací
Když něčemu takovému věříš, tak je to těžký.

pon 08. led 2007 9:50:31

Odpovědět s citací
Nevěřím, ale potkávám mnoho lidí, kteří se takto hrozně moc napálili? Je to vůbec v naší zemi legální obchod? Existuje na to nějaká právní úprava?

pon 08. led 2007 9:52:23
Odpovědět s citací
Obávám se, že přímo nelegální to není, takže těžko čekat, že se třeba stát úplně zakáže. Jediná obrana je fakt jenom vlastní rozum.

pon 08. led 2007 9:56:24
Odpovědět s citací
Spousta firem je zalozena na systemu MLM a funguji (jedna z prvnich v CR je AMWAY), sou zde bohuzel i takove, ktere system MLM zneuzily a krachly, viz. tzv "pyramidy", vstupni poplatky atd. Sitovy marketing ma obrovskou silu, kdyz si lide predvaji informace, jde to strasne rychle :-) Rozhodne bych vsechny firmy, kere stavi na tomto systemu nehanel, ale jak se rika, sou ty dobre i spatne.

pon 08. led 2007 14:30:45
Odpovědět s citací
No zrovna AMWAY je dost des. Taky aloe produkty se prodavaji takhle. Obecne MLM ma casto znaky skoro sekty a lepe snad dal od toho...tot muj nazor...

pon 08. led 2007 15:34:49
Odpovědět s citací
Je to MLM!Já ony BADY užívám a spoustu mých známých a jsem členem oné činské firmy, která je přímým dodavatel OSN a má certifikát nejvyšší kvality-ISO 9000-9002, co už samo zaručuje kvalitu! A vůbec se nechováme jako sekta, je to o tom, že dávám přednost přírodě před chemii, protože naší lékaři nás udružují v nemoci, protože z toho mají těžké peníze!

čtv 11. led 2007 19:16:35

Odpovědět s citací
To sou potvory, ti lékaři - oni nás jen tak nutí si do sebe píchat. :-)

čtv 11. led 2007 20:31:56
Odpovědět s citací
Obvykle fraze prodejcu potravinovych doplnku, produktu tzv. cinske mediciny atd. Zapadni medicina totiz cloveka pry neleci, pouze udrzuje nemocneho, aby z nej mohla tezit. Divim se, ze nenasledovala prednaska o tom, ze kazdy se muze uzdravit a kdo se neuzdravi, tak jen proto, ze chce byt nemocny vlastne....

čtv 11. led 2007 20:40:25
Odpovědět s citací
a co karci navrhuje v případě diabetiků prvního typu?
Pro chemii asi moc lidí není, leckdy to asi může pomoci, zejména psychicky, ale zajímá mě konkrétní řešení diabetu typu I.

čtv 11. led 2007 21:05:01
Odpovědět s citací
MLM jako forma prodejereálného produktu (výrobku nebo sluřby, např. pojištovnictví), sám o sobě nelegální není. Nelegální mohou být určité prvky či dezinformace, které se touto cestou zájemcům poskytují a tvrdí se jim, že to tak je, oni se pak podle toho zařídí, nebo jim není řečena plná pravda o tom systému a pravděpodobnost, že jako poslední ze zapojených má ještě šanci, i když bude makat na "plný úvazek" ještě vydělat. Např. počet obyvatel tohoto státu chtivých se do toho zapojit je zcela jednozačně konečný, protože je stále dost lidí,kteří do toho nevstoupí, třeba proto, že "náborové metody" téměř všech jsou odpudivé (chcete-li přesně vědět, co jsou to "manipulační techniky" v komunikaci s lidmi, tak se jděte na nějaký nábor kouknout, Tedy jen za předpokladu, že jste odolní jedinci, je to opravdu skvělá ukázka typickéhomanipulačního jednání. Jednat s lidmi pomocí takových manipulačních technik je podle mého názoru nemorální.
Pokud se prodávaj produkty, tak vstupní poplatky (různě nazvané, třeba jako zaškolení apod.) většinou nejsou pro člověka likvidační. Spíš tím asi lidé ztratí hodně času a ideálů........
U čehokoliv s vyšším vstupním poplatkem bych už o "legálnosti" silně pochybovala.
No a pokud jde o dávání přednosti přírodě oproti chemii, k tomu je snad MLM nepotřebujeme, nebo jo?

pát 12. led 2007 0:57:32
Odpovědět s citací
Jednou jsem byla na vstupním náboru na Herbalife a bylo to velmi poučné. Já jsem odolný jedinec, takže mi nehrozilo, že jim na to skočím a tak jsem se mohla věnovat pozorování té techniky. Z tohoto pohledu to bylo docela zajímavé. Pro mě hlavně tím, jak na některé lidi funguje úplně primitivní a prvoplánové ovládání.
Celé to začalo tím, že ten prvotní náborář na ulici za žádnou cenu nechtěl prozradit, o co vlastně jde. Na přímou otázku, jestli jde o prodej, odpověděl, že taky, ale že to je nepodstatná část. Byla jsem zvědavá, tak jsem se nechala pozvat na informační schůzku. Bylo nás tam asi 10 těch obětí a k tomu skoro dvacet přesvědčovatelů. Celé to působilo jako divadlo, spíš takové ochotnické. Manipulace začala už tím, že moderátor nutil lidi zvedat ruce, tleskat, smát se a tak. Všichni jeho kolegové to samozřejmě ochotně dělali, čímž strhávali ty oběti a dělali dojem soudržnosti. Pro jistotu ale stálo pořád pár Herbalifistů u dveří, aby nikdo neodešel. No, bylo to opravdu zajímavé. Ale důvěryhodně to nepůsobilo.

pát 12. led 2007 8:13:57
Odpovědět s citací
Od 1.1.2007 jsme snad meli prijmout nejakou direktivu EU, ktera by urcitym zpusobem tyhle veci regulovala, zda k tomu doslo, nevim. Podle mne to tak neskodne neni, ne vsichni jsou odolni. Ted se vyrobky herbilifu skryvaji pod www. hubnete.cz a cosi. Ti jejich prodejci lezou absolutne vsude a nuteji to. Obcas je o tehle metodach v Cerne ovce bile apod. a je to dost smutne. rada lidi je fakt na tom docela fianancne spatne a skoceji na vsechno. No a hodne lidi je uplne blbych. Amway a Herbilefe jsou oborniky na sekty bezne razeni mezi sektu, zavislost nakonec muze byt stejna.

pát 12. led 2007 8:43:10
Odpovědět s citací
Opravdu je dobrý to vidět na vlastní oči, to co ukážou v televizi je taky hodně dobrý, zvlášt když k tomu daj odbornej výklad. Myslím u těch "produktů" (Herbalife, amway.....) že to nezákonné není (nebo nebylo, kéž by nějaká směrnice v tomto směru byla), nemorální ale zcela určitě. Já teda krom toho, že jsem si ten MLM nechala vysvětlit od člověka, který tomů rozumí a nebyl v zajetí potřeby mě o nečem přesvědčit a pak jsem se úmyslně šla podívat na "nábor" Amway, ale asi jen proto, že to bylo hodně hromadný, což jsem věděla předem. Bylo to tak před 10-ti lety v nějakém menším sále Paláce Kultury (Kongresový centrum) v Praze. Podle mě ale byli "náboráři" pěkně rozmístěni i mezi "posluchači" a ti právě nejspíš byli taky těmi roztleskávači a podle mého názoru pečlivě sledovali, kdo netleská s nimi, protože ten tleskal proti nim. Jenže oni potřebovali ty netleskající přesvědčit, že jsou sami proti sobě. Je to celý založený na tom, že dav musí způsobit, že "oběť" má odejít s pocitem, že pokud do tohoto nevleze, tak je ten největší idiot, protože si šlape po svém štěstí, neboť donekonečna bude vydělávat na své šéfy, nebude mít dostatek dovolené, nebude mít volnou pracovní dobu......... já už přesně nevím. Nevím, jestli metody ještě zdokonalili, nebo jestli je to stále tak primitivní. Nemorálnost vidím v tom, že někteří lidi prostě nemají nadání takové davové psychóze nepodlehnout, protože každý nemusí být chytrý na všechno. Takže se vlastně jedná o zneužití jejich nedostatku v této oblasti. Mě tam pozvala kamarádka, přesně jak píše Lída, když jsem na ni zaútočila, o co se jedná, tak řekla, víš, já Ti to nesmím říct, tak jsem jí řekla, tak si vyber, buď řekneš, nebo nejdu. Platilo se tam dokonce vstupné, které musel zaplatit ten, kdo tam člověka pozval (nejspíš také ručil za to, že nejsem novinář), asi 50? Kč. Nevím, zda jim to pak vrátili, nezajímala jsem se o to. Jaký byl "vstupní" poplatek do systému tehdy taky nevím, protože jsem jí řekla narovinu, že tam jdu si to poslechnout, ona pak chtěla znát názor, už byla zapojená, byla tehdy na MD (typická oběť, na ulici náborář oslovil matku s kočárkem, která většinou potřebuje na chvíli od "plenek" vypadnout).Tak jsem jí řekla, že výsledek její práce (sem tm nějká provize) nebude odpovídat času, který tomu věnuje a že toho brzo nechá. Samozřejmě jsem měla pravdu.
Jinak stejně hloupé manipulační techniky se použivají při prodejních zájezdech na deky, hrne a podobné předražené nesmysly. Slabším povahám nedoporučuju na ně jezdit, ale sama se chystám, že se někdy na takový zájezd podívám. Zajímavý je, že když nekoupíte, tak už mnohdy oběd nedostanete - už na těch letákách se píše "možnost" oběda. Takže si snad dokážete představit, kdo tu "možnost" dostane. Takže diabetici, kdo chcete na prodejní zájezd, "sváču s sebou" a do kapsy nějakou sladkost - aby z toho nebylo hypo.

pát 12. led 2007 9:10:43
Odpovědět s citací
O tech zajezdech tuhle nekde bylo a pry se bohuzel necha presvedcit 90 procent ucastniku. Jinak dobre jsou tyhle veci na SOS spotrebitel, da se najit googlem, je tam i poradna.
Samozrejme, co nema schvaleni SUKLU tak je pouze potravinovy doplnek, u nich se urcuje pouze neskodnost, nikoliv ucinek.
Je dobre se mrknout napr. na www. doktorka.cz jak se tyhle hry hrajou. Je tam forum napr. o lupence, udes... neustale nejaky prodejce cehosi...

pát 12. led 2007 10:19:52
Odpovědět s citací
přesně tak, větišna - opravdu téměř 100 % firem má jen papír od úřadu, že to neškodí zdraví, ale bohužel je také většina z nich vydává za papír, který "prokazuje" děklarovanou účinnost. ten papír, co mají od úřadů všichni, totiž musí být na úplně každý výrobek, který je určen k požití lidmi.

No, já slyšela, že na nějakých zájezdech (ale opravdu jen z doslechu) byli náboráři už na lidi sprostý, protože si tam zrovna nikdo nic nekoupil, ona už ta osvěta někdy funguje, tak jim skoro vyhrožovali, že když si ani dva lidi nic nekoupí, tak že je neodvezou a tak podobně..... Ale zas naopak vím o paní, která často jezdila, odolávala a jednou se jí odolat nepodařilo, protože zrovna v tom zjezdu to koupil fakt každý, už nevím, asi nějaký deky. Tam prý někdo vcelku správně řekl, že na pozvánce se nic o povinnosti něco koupit nepsalo a že to tehdy nemají prodávat za 100 Kč (zájezd do K.Varů), když jim to nepokrývá náklady na autobus (oni totiž argumentovali, že jim zasponozorovali jízdenku, že i veřejnou dopravou by zaplatili násobně více). Ještě upozornění, prý teď dost zkracují tu pro lidi zajímavou část zájezdu - např. se musí 3 hodiny poslouchat tu nalejvárnu a jen hodina je rozchod v místě zájezdu...... Děti rozhodně nebrat.

pát 12. led 2007 10:54:13
Odpovědět s citací
Ja se o tohle oblbovani dost zajimam a je to desny. Tuhle jsme si psali s nejakym lecitelem, ktery tvrdil co vsechno neumi lecit. Po par dotazech ukoncil korespondenci, chvili teda placal takoveto, ze clovek musi chtit se vylecit, pak presel na, ze je mozne vsechno a pak rozumne usoudil, ze to nema cenu. Ale stranky ma porad plne vlastne vsech nemoci, ktere umi.

Jinak pro pobaveni muj oblibeny lecitel
http://sweb.cz/VladimirTurecek/
na vsechno je A,B, C , zinek, spalda a fazole...
Mne by zajimalo, odkud se tihle lidi berou....

pát 12. led 2007 11:11:19
Odpovědět s citací
Kolem jdoucí : A znáte nějakého léčitele, který by byl solidní a dokázal aspoň trochu pomoct?
Já sama jsem byla párkrát u léčitele v Praze, jmenuje se ing. Pobuda a občas vystupoval i v televizi. Když nic jinýho, tak to byl určitě dobrý diagnostik, protože fakt poznal, co mi je. S léčbou mi taky pomohl a teď přemýšlím, že bych k němu vzala syna.
Kamarádka mi doporučila jednoho léčitele, který je ale od nás hodně daleko a překvapil mě tím, že mi vzkázal, že mi malýho bude na dálku nabíjet energií a za týden toho nabíjení si řekl asi o 1500Kč. To mi připadalo dost sprostý.
Zajímaly by mě názory, co si lidé myslí o léčitelích a o tom, jestli dokážou pomoci.
Mám pocit, že většina jsou jen šarlatáni, ale přece jenom, aspoň jeden dobrý léčitel by u nás mohl existovat ne?

pát 12. led 2007 14:32:04
Odpovědět s citací
Myslím si,že zrnko se mezi plevami určitě najde.Ale jak na to?Ti lidé neroztrubují,že umí.Když nic,alespoň jsou dobrými diagnostiky a psychology.A být v pohodě,je přeci naše meta,ne?

pát 12. led 2007 15:30:55
Odpovědět s citací
Asi par lidi bude, kteri by mohli mit vyjimecne vlastnosti, proc ne? Mozna by nejakou radu mohli dat lide kolem casopisu Medunka nebo kolem organziace CEpis ( ted nevim presne nazev), kteri se snazi oddelit ty uplne sarlatany a podvodniky, zkuste je kontaktovat.... Jiste jsou tito lide dobri psychologove, o diagnosticich by se dalo diskutovat. Pokud vim, tak snad kdysi byl porad v TV, kde cloveka s jasnou diagnozou poslali za leciteli a ti se vice mene netrefili ( az na par vyjimek). Jiste jejich pomoc je v psychologicke rovine a v tom, ze dovedou cloveku dodat nadeji a viru a ta jak znamo leci. Ovsem vim o par tj. 2 pripadech, kdy vira byla tak silna, ze zminena ( slo o zeny) nesla k lekari a pak bylo pozde, to neni Vas pripad. Take vim o pripadu, kdy lecitel byl uspesny ?,ale v podstate asi neohadl sily a rozhodil te zene zdravi a ona dnes chodi po doktorech..slo o jatra...ovsem zmineny pan lecitel je dle vseho asi psychopat. To je problem, ze nekteri ti lide jsou dusevne vysinuti.
Posilani energie asi bude Reiki. Rozhodne to obvykle ti lide nejdrive posilaji na zkousku zadarmo. Zda jde o placebo efekt, kdo vi. Nebo zda dovedou neco, co zatim nejde zmerit? Mj. dobry lecitel si necha donest dokumentaci..
Nestalo by treba za to zatim zkusit psychologa? To je zadarmo a treba bude mit take urcity uspech...

pát 12. led 2007 17:08:41
Odpovědět s citací
Vážena Rosauro
Najedťe si na web www.tianshi.wz.cz kde se dočtete vše potřebné o firmě i produktech a jsou tam také podrobné receptury na všechny zdravotní potíže. Na webu moje dáma je konkretní případ lečby na cukrovku jedna našimy produkty. adresa: www.moje.dama.cz
Ja dělam zdravou výživu už asi sedm roku,jsem opravdu rád že tianshi dorazily konečně knám. Pokud budete mít zájem o členstvý a informací stačí napsat nebo zavolat na tel. 602458508.

Spozdravem Karci

pát 12. led 2007 19:31:14
Odpovědět s citací
Mozna by take stalo za to, naucit se cesky, ze?

Pokud chcete prodavat, pak nechapu, proc jste agresivni a vztekly, drahy prodejce zazraku, prece Vy chcete vydelavat.....

pát 12. led 2007 21:03:45
Odpovědět s citací
Nechapu vcem jsem agresivni ci vztekly,Rosaura chtela radu na cukrovku 1
tak jsem ji odepsal.To stebou mlati emoce daleko vic a citim tam i zavist,ale
hold doma na gauci obchod neudelas.Co se produktu Tian Shi tyce jsou testov.v nasich soukr.nemocnicich jiz vic jak dva roky.

sob 13. led 2007 16:11:15
Odpovědět s citací
A kde máte ty nemocnice?

sob 13. led 2007 17:23:13
Odpovědět s citací
Tak se mnou např. vůbec žádné emoce nemlátí, já jsem naprosto v klidu. například překlepy a chyby přehlížím v pohodě - taky se někdy překlepnu.

Tak tady jsme na foru diabetiků.

Takže můžeš být klidně konkrétnější.

Jestli nabzíš něco, co snižuje glykémii, tak napiš, jak to konkrétně funguje, samozřejmě v rozdělení na diabetiky I. a II. typu, protože tyto dvě nemoci, jak jistě dobře víš mají řadu odlišností.

Medatron žádné výrobky tohoto druhu neprodává, tak Ti možná ten příspěvek nesmaže a ty jen a jen vyděláš. Protože jestli máš v ruce konkrétní výsledky testování nějakého přípravku, který prokazatelně zlepšuje glykémie - tedy proběhly klinické testy, tak věř, že se o to bude zajímat opravdu velké množství lidí.

sob 13. led 2007 18:38:41
Odpovědět s citací
Umim se docela dobre zivit jinym zpusobem a takove obchody delat nemusim a take nechci. Sproste je, pokud Vas nekdo zada o radu na cukrovku a Vy date odkaz na jakousi www.dama, kde jsem o leceni DM1 skutecne nic nenasla. Kde to tam je? Mozna jsem spatne hledala. To mi proste pripada sproste. Pokud nekomu neco nabizite a chcete vydelavat, pak bych ocekavala konkretni odpoved na konkretni dotaz, tj. co mate na DM1. Vase stranky mam prectene, nejsou tam jakekoliv dukazy o skutecne ucinnosti, pouze fraze a fraze a fraze. Opravdu takove veci nesnasim. Mel byste sdelit, jakym testovanim Vase produkty prosly,vcetne cisla protokolu a data, kde kdo atd. Jedna se predpokladam pouze o potravinove doplnky nebo to proslo Suklem?To ze neco delate 7 let, neznamena zhola nic.

Ano, emoce vuci prodejcum cehosi, co vice mene taha z neobeznamenych lidi penize, mnou vskutku mlati. A ani trochu mi to nevadi....at mlati..

sob 13. led 2007 19:22:07
Odpovědět s citací
Napr.fakultni nem.v Hradci Kralove nebo onkologicke senatorium v JAROMERI kde uz jezdi pacienti z vedlejsich statu k panu mudr.Valentovi.
Ja sam mam lidicky co meli obrovske zdravotni potize a diky temto badum
jsou dneska zdravi a nedaji na ne dopustit.

sob 13. led 2007 19:33:10
Odpovědět s citací
kolem jdouci-plně podporuji!

sob 13. led 2007 19:34:18
Odpovědět s citací
Znovu, konkretne!!!, na co to pouzivaji, jake to ma testy, jde o leky ( asi ne) ci o potravinove doplnky ( asi ano). To ze neco nejaky lekar doporucuje opet neznamena nic, prodejce mu mohl zaplatit treba zajezd na hory, ze . Napiste konkretni vysledky, ktere muzete dokazat a lidicky co byli takovi nemocni skoro umreli a ted jsou tak zdravi, prosim ponechte stranou. Vsichni prodejci vsech techto veci maji lidicky, teticky, babicky a vsichni odhodili berle, bryle, naslouchadla a vse a nyni jsou tak zdravi. Napiste konkretne treba: nejaky referat na vedecke konferenci o ucincich, clanek v lekarskem casopise, statisticke zhodnoceni provedene solidnim pracovistem. Mj. take sdelte na kolik ta Vase kura doporucovana na DM1 vyjde, ja jsem to totiz jiz nekde jinde tady spocitala. A vite, kolik prouzku si za to mohou lide koupit, treba pro dite?

sob 13. led 2007 19:53:39
Odpovědět s citací
Emoce jsem zavřela do koupelny a pustila na ně studenou sprchu, potvůrky jedny, slíbily, že už budou sekat latinu, (i když jsem proti různým "prodavačům iluzí"dost rezistentní).
Vážím si, že tady to opravdu každý bere vážně a nesklouzne to např. do situace, že někdo na internetu tvrdí, že mu lupénku vyléčilo placebo - náhodou jsem zaslechla, jak o to ten důvěřivý čtenář žádal v lékárně.

pro karci: takže o co konkrétně jde a doložit, prosím, jak bylo žádáno už výše.

sob 13. led 2007 21:23:49

Odpovědět s citací
S kolemjdoucí naprosto souhlasím, až na tu zlobu. Tohle za rozčilování nestojí. Většina z nás se stala celkem zběhlými v DM 1 i když si ta potvora kolikrát dělá co chce.

To ovšem nic nemění na tom, že každý z nás ví, že již 83 let je diabetes 1. typu léčitelný jen a výhradně inzulínem. Před tím nebylo nic, než útěcha a smrt. Dále každý tady ví, že jediný podpůrný prostředek ke snižování glykémie je pohyb a strava a každý z nás alspoň zběžně zná mechanizmus působení těchto tří věcí na náš organizmus.

Takže karci, jestli to co nabízíš funguje, většina z nás by ráda slyšela konkrétní mechanizmus působení toho tianshi, či co to je, tj. co to přesně udělá v našem těle. Nemyslím co to udělá s energií, aurou, ale s buňkama, hormonama, metabolismem, atd.

Clayman

sob 13. led 2007 22:28:49
Odpovědět s citací
To Clayman
Jo, ja vim, nemelo by mne to tak vytacet, ale vytaci furt....

Protoze se o tuhle oblast dost zajimam, tak mne tyhle hry porad cim dal vic stvou.

sob 13. led 2007 22:36:54
Odpovědět s citací
a mj. dele ... od 1922...1. zachraneny pacient..

sob 13. led 2007 22:41:56
Odpovědět s citací
Karci,

já se ptala na účinky přípravků pro zloepšení cukrovky a to v rozdělení na I. a II. typ a chtěla jsem to konkrétně..... vliv na glykémie, event. vliv na glykovaný hemoglobin a jaká studie to potvrdila...... v jiných nemocech se "naštěstí) přece jen tolik neorientuju a tady to je fórum diabetiků, tak sem ty jiné nemoci ani tolik nepatří......

vyjádření Datum: 13. 01. 2007 19:33
má podle mého názoru nulovou hodnotu.

ned 14. led 2007 0:12:11
Odpovědět s citací
Mj. na netu zadne onkologicke sanatorium v Jaromeri neni k nalezeni.....

ned 14. led 2007 9:31:38
Odpovědět s citací
"kolem jdoucí", já myslím, že Karci nám nic konkrétního ke snižování hladiny cukru nenapíše, ale třeba něčím překvapí :-)
Jakmile člověk chce vědět něco konrktního, tak se maximálně dozví, když tomu nevěříte, tak jste blbci.
Jenže já se chovám spíš podle zásady: "důvěřuj, ale prověřuj". to heslo se snad v každém případě vyplatí víc než slepá důvěra.

ned 14. led 2007 18:36:19
Odpovědět s citací
Ne, dost casto se dozvi: "Mysli positivne, vsechno kritizujes, moc se ptas, mne je jedno jak to funguje, ale funguje to" atd. :-)))

ned 14. led 2007 19:13:04
Odpovědět s citací
Bohužel těmto kšeftařům s lidským neštěstím nedochází, že DMI je příliš vážná nemoc na to, aby s ní dalo homeopaticky experimentovat! Že DMI nejsou hemeroidy!

ned 14. led 2007 19:41:44
Odpovědět s citací
Ahoj karci:-)
Díky za odpověď:-). Neděláš v politice? Tam také nikdy neodpovídají nač se jich moderátoři ptají:-). Ráda bych věděla jak bys postupoval v lébě diabetu 1.typu. To znamená žádná vlastní produkce inzulinu:-). Moc děkuji za odpověď, i za tu předchozí:-).

jinak taky mě kamarádka přemlouvala na nějakou takovpuhle pyramidovou práci, ale když mi řekla, že za vstupní pohovor zaplatím několik stovek a pak se můžu rozhodnout, zda to budu dělat či ne...tak jsem řekla, že když mi to nevěří a nechce mi to říct, protože "nemůže", raděj budu dál roznášet noviny, dělat komparsy a za těch xxxkč si koupím proužky:-)

alternativním způsobům občas nakloněná jsem (např. léčba rýmy, rehabilitační cvičení,...), mám kursy Silvovy metody, ale také na základě svého vzdělání vím, že ani tato metoda mi zde fyzicky nemůže pomoci:-). Vím, že člověk má bohaté možnosti a často jsou třeba nevyužité, ale stránka zdraví je kapánek odlišná.... Doufám, že jste mě pochopili jak jsem zamýšlela:-)

ned 14. led 2007 20:05:08
Odpovědět s citací
Pro Pavlu B.
Ja myslim, ze to je trochu jinak, zde by proste to experimentovani melo rychly a jasny nasledek.. behem par dnu.
Lupenka nebo jiz drive uvedeny Crohn jsou take vazne nemoci, zadna sranda, ale to pripadne experimentovani se prokaze az za cas. A ne tak jasne a tvrde....

Jo jenom tak pro zajimavost, citat z www. doktoka od jedne "znalkyne" DM1 :-))))

"Většina dietologů zatím nezaznamenala, že každá potravina je charakterizována kromě zmíněných kcal, také určitým poměrem kontraktivní a expanzivní energie, který určuje, jaký vliv ta která potravina v těle bude mít na jednotlivé orgány, což se týká i slinivky břišní, ačkoliv metabolismus sacharidů není pochopitelně jen o slinivce.
Ti lékaři, kteří to snad zaznamenali, protože v zahraniční i naší literatuře je o tom uveřejněno relativně dost informací, musí bohužel mlčet, protože vzhledem k oficiálně schváleným metodám léčby doba na něco nového ještě nedozrála.
Je pak otřesné číst diskusní fóra o DM, o čem všem jsou schopni pacienti z neznalosti diskutovat. Diabetikovi by se o některých potravinách nemělo ani zdávat v noci, natož aby je pak ještě jedl. Jedno z takových fór je např. na stránce http://www2.medatron.cz/forum/read.php?f=3&i=10350&t=10350."

ned 14. led 2007 20:26:38
Odpovědět s citací
před několika dny jsem na slovenském diaforu odpovídal jedné spoluDM I-chtěla vědět,zda ji léčitel reiki pomůže od cukrovky.Má prý tělo zanesené inzulinem a má ho snížit,příp.vynechat.Protože jí už dříve pomohl od nějakých neduhů,věří mu.Odpověděl jsem jí,ať si s tím nezahrává,že pár takových lidí je u nás už po smrti.Tak se Karči neschovávej za nic neříkající proklamace a vybal to!

ned 14. led 2007 22:20:05
Odpovědět s citací
Kdo řeklne diabetikovi I. typu, že má vynechat inzulín, mělo by na něj být podáno trestní oznámení, určitě by se nějaký paragraf našel......

ned 14. led 2007 22:51:14
Odpovědět s citací
Pro Lubose ale vlastne pro vsechny !!!
Lecitele Reiki zcela bezne tvrdi, ze dovedou vylecit vsechno. Staci projet par stranek, napr. pan Pinter na svych strankach tato pozice:
25. Diabetes - Ruce položíme na lokty, provádíme pravidelně minimálně 10 minut.

Po nejake korespondenci se mnou ohledne tohoto, kdyz jsem mu vysvetlila, ze asi na DM1 ne, tak korespondence zcela nechal...na jasnou otazku, kolik DM1 vylecil, jiz neodpovedel.....radeji..

Ti lide jsou totiz opravdu presvedceni, ze umi lecit...koupi!!! se to za cca 1500 1. stupen leceni, 2000 2. stupen atd. Reiki je ted desne v kursu prave pro to, ze se clovek tak snadno pry nauci lecit. Ale legrace to vubec neni. Nekteri ti lide jsou totiz normalka fanatici. Ona totiz Reiki je "inteligentni energie, nemuze uskodit, vi kde pomahat, vi kam dotect a umi lecit vsechno". Ja vim, ze se vam to muze zdat jako legrace, ale neni....absolventi tzv. seminaru jsou o tom presvedceni. Jsou to vetsinou mladi lide, kteri chteji pomahat. Na seminari se otevrou cakry a clovek ziskava schopnost posilat lecivou energii, kosmickou. Diskuse s nimi vcelku neni mozna. Reiki se uziva v USA v nemocnicich vice mene jako prostredek pro uklidneni, asi jako modlitba.
Uprimne receno se bojim te chvile, kdy se nekdo necha presvedcit, aby lecil sam sebe a prestane tim padem uzivat leky....treba insulin...nebo nekoho jineho....
Jak se jmenoval ten Reiki mistr?
Jinak o Reiki je mraky stranek reikiweb, aj.

ned 14. led 2007 23:12:38
Odpovědět s citací
Jo jeste jsem k tomu chtela dodat, ze oni proste na seminari ziskaji tak silne presvedceni o svych schopnostech, ze treba pres internet hledaji, koho by mohli lecit. Protoze ty schopnosti se prohlubuji pry praxi.
Ale je to sila...insulin....
On je totiz problem v tom, ze tzv. zasvetit do Reiki se muze dat kazdy, jiz jsem potkala reiki mistra, ktery priznaval ze byl zasvecen v lecebne Bohnice.
Rada tech lidi asi neni po psychicke strance zcela ok....
Jedna mistrine zase lidem na seminari napovidala, ze ted prijimaji energii od www.vesmirni-lide.cz, ta ucastnice z toho byla fakt vedle....

ned 14. led 2007 23:29:36

Odpovědět s citací
Já v energii věřím, tedy v "či". Rozhodně ne ve vesmírnou, nebo telepatickou, ale spíš v tu vnitřní, takovou co si člověk dělá sám. Nevěřím že by člověka nějak léčila, a to ani od rýmy, ale mám na mysli spíš takovou pohodu, snahu mít v sobě takový vnitřní klid a pozitivní náboj. Prostě být v pohodě.

Obchodovat s něčím jako je energie je podle mě akorát podvod.

Ještě něco pro Kolemjdoucí -
ta "znalkyně" měla pravdu. Tuhle jsem po talíři poctivé hrachovky cítil jasný účinek na jednoznačný vnitřní orgán. A ta energie byla jasně expanzivní. :-)))

Clayman

pon 15. led 2007 0:07:51
Odpovědět s citací
Tak a abychom tu energii usměrnili zase někam jinam, přidám - ne sice MLM- ale domácí modifikaci šlapacích koupelí z Lázní Jeseník:
Jedna vanička studené vody z vodovodu - asi nad kotníky, nebo tolik, aby to nestříkalo po celé koupelně, druhá vanička s teplou vodou - začíná se teplou, "šlapat vodu" - teplá l6x, studená 8x, procedura trvá 7 minut, končí se studenou. Pak navléct ponožky a asi 5-lO minut kmitat po bytě- třeba uklízet po dětech, když odejdou do školy, aby se nohy zahřály.
Není to nijak náročné, ani časově a povzbudí to krevní oběh. Jako prevence neuropathie je to procedura příjemná.

Hezký den!

pon 15. led 2007 9:47:11
Odpovědět s citací
Je to dobrá věc,ty šlapačky,ještě se to může vylepšit tím,že se do šlap.vaniček dá štěrk tak 16-24 mm

pon 15. led 2007 10:55:43
Odpovědět s citací
Karči,jsem člověk prostý,škol nemám,ty,který se v branži léčivých potravin už pohybuješ 7let,bys mi mohl vysvětlit jednu věc:nabízené produkty mají udivující účinek pro diabetiky,onkol.nemocné ap.,proč teda v Číně a v těch končinách,mají lidé taky cukrovku,rakovinu...když by se mohli nacpat nudlema a být zdraví?Určitě tam znají blahodárné účinky už min. několik staletí.

pon 15. led 2007 12:07:37
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 137 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další