Plantur21

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 137 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Je to opravdu MLM? 
Autor Zpráva
Odpovědět s citací
Pane Vaclave vubec nevahejte a tu registraci si udelejte tech 300kc se Vam bohate vrati.Na tiens.pricenet.cz se dozvite vic.Ja patrim pod Olomouc take.K prispevkum nemam co dodat kdo chce byt negativni tak jim bude,jenom me tesi ze tiens zacina brat vazne stale vic lekaru a preparaty pro velky zajem se nestaci dovazet,jsou proste skvele a hlavne LECI.D1se neda uplne vylecit ale da se temito bio produkty redukovat samozrejme pod dohledem sveho lekare.A cena nasich produktu je zanedbatelna k tomu co dokazi a jsou tu daleko drazsi ,.viz Herbalif.Akuna atd.Preji hezky vikend.

ned 25. úno 2007 8:18:53
Odpovědět s citací
Pro Karciho
Vy jste ten, co uz tady dlouze vykladal, ale nejak jste nebyl schopen vysvetlit, jak ty skvele!!! vyrobky pomahaji DM1. Mam navrh, co kdybyste sel nekam ( jinam nebo treba k certu...). A tam si delal tu Vasi propagandu. Proc negativni? - spise proste ne vsichni jsou lamy, ktere si nechaji vnutit drahe vyrobky bez dukazu ucinnosti a ne vsichni chteji Vas a podobne zivit. To je cele.....

ned 25. úno 2007 8:44:29
Odpovědět s citací

Vítejte, Karci, zřejmě k nám chováte sympatie, nebo vaše větrná korouhvička ukazuje špatným směrem, či jste přesvědčen, že nás přes naše protesy a jen a jen pro naše dobro musíte vyvést z bludů, ve kterých setrváváme.
Bohužel, my si tady nemůžeme dovolit ten přepych kupovat iluze.
Je tady spousta jiných diskusních fór, kde vás jistě přijmou s otevřenou náručí a nebudou vám předhazovat, že si pletete diabetické fórum se školením pro dealery.

ned 25. úno 2007 10:26:50
Odpovědět s citací
Karci, jestli podle tebe "racionálně uvažující člověk" se rovná "negativně myslící člověk", tak mě klidně dál označuj jako negativně myslícího člověka a asi nejen mě. Většina lidí, co sem přispívá, se myslím při léčbě - přesněji kompenzaci - diabetu I. typu snaží především racionálně uvažovat. Alespoň konkrétně sdělované otázky a odpovědi na ně tomu opravdu nasvědčují - pokud máte aspoň trošku s DMI. osobní zkušenost, tak to jistě můžešte potvrdit. Rozhodně zde nikdo neusiluje o negativismus - ten je opradu k ničemu, ten nic nevyléčí - přesněji cukrovku nekompenzuje. Inzulín ale hladinu krevního cukru opravdu snižuje, tedy vhodnou kombinaci se stravou a pohybuem ji může uvést do téměř normálního stavu stejného jako u nediabetiků. A to nám přece jde. Je to naprosto prokazatelný. To jsou fakta, ne negativismus!

ned 25. úno 2007 11:07:11

Odpovědět s citací
Přesně tak. A inzulín, jídlo a pohyb diabetes prokazatelně kompenzuje, a na rozdíl od Karciho i můžeme přesně říct a vysvětlit jak.

A ještě něco. Kdyby mě nějaký z doktorů ke kterým chodím začal vykládat něco o produktech u kterých by nedokázal ani vysvětlit jak to funguje, rychle bych si našel jiného.

Clayman

ned 25. úno 2007 11:20:17
Odpovědět s citací
kdyz jsem si prochazel stranky mlm narazil jsem take na kolem jdouci co fnukala ze delala mlm a dluzi ji firmy v Italii,Nemecku a Buh vi odkud, ze by shoda jmen Katko!Uz vas nebudu otravovat cas ukaze jak je tiens silna a stara pravda rika ze kazdy je strujcem sveho stesti ,tak at se vam dari.

ned 25. úno 2007 11:28:17
Odpovědět s citací
Katko, Karci je nepoučitelný, chce nás spasit i přes naše protesty.
Pokud sledujete i jiná diskusní fóra, tam se to podobnými nabídkami jen hemží, což jste také jistě zaznamenali, každá je sama o sobě vždy lepší než ty ostatní a hlavně univerzální, vyléčí všechno, na co si vzpomenete- protože sází na to, že nemocný člověk je ochoten zkusit cokoliv =nehledět na peníze.
Myslím, že toto se táhne jako "červená nit" celým tímhle diskusním bločkem. Ovšem Karci a jemu podobní to budou zkoušet znovu a znovu, vždycky se někdo najde.

ned 25. úno 2007 11:35:41
Odpovědět s citací
jeste dodatek, ten negativismus patri na kolem jdouci ta je plna jedu a zasti ,ostatnim se omlouvam moji rodice maji oba cukrovku tak vim co to obnasi.

ned 25. úno 2007 11:39:57
Odpovědět s citací
Zcela jiste jsem zadnou dealerku nikde nedelala, drahy Karci. Mam sve zamestnani, velmi slusne placene, nemusim nikde prodavat iluze. Plna zasti a jedu? Ale, ale, mam racionalni mysleni a podobne.....Pravdou je, ze proste dealery Vaseho druhu fakt nesnasim... protoze jen z duvodu sveho zbohatnuti jsou schopni prodat cokoliv, nalhat cokoliv, bez ohledu na zdravi, na poskozeni kohokoliv.... doporucuji jinak pro Vas prodej Doktorku, tam je plno temat s alternativni medicinou a jiste se uplatnite...:-)))) ale pravdou je, ze tam uz "pracuji" kolegove....no tezky zivot dealera fakt..neni lepsi neco se naucit normalniho?

ned 25. úno 2007 13:40:15
Odpovědět s citací
Jo a slova negativni, plny zasti a jedu apod., to asi uceji na tech MLM skolenich, protoze to pouziva kazdy prodejce, ktereho si snad nekdo dovoli kritizovat nebo ho dokonce upozorni treba na potrebu PLATIT DANE :-))) to je takova hra....

ned 25. úno 2007 13:48:26
Odpovědět s citací
Kolemjdouci, Katko a další, že se s těmi trolly vůbec bavíte.

ned 25. úno 2007 14:05:22
Odpovědět s citací
Ja vim ze to je marny. Zbytecny. Na nic. Ztrata casu. :-)))
Ale ja si vzdycky predstavim nejaky rodice, ktery zoufale hledaji jakoukoliv pomoc, padnou na tohle nebo neco podobnyho, vyhazeji 10 (15,20..) tisic, za ktery mohli s ditetem treba nekam jet a nadzvihne mne to....tohle snad aspon neskoid, ale treba aloe ( take MLM) dovede nektery choroby absolutne rozhodit, fakt prusvih...

ned 25. úno 2007 14:27:18
Odpovědět s citací
Ještě jednou vás věechny zdravím.
Tato diskuse opravdu nikam nevede. Pro mne jsou podstatné výsledky MUDR. Valenty z Jaroměře, je chirurgem a zároveň praktickým lékařem žádný prodavač iluzí. K léčbě svích pacientů používá mezi jinými i produkty TIANSCHI. Zázračné uzdravení nemocných cukrovkou opravdu nikomu neslibuje. Na rozdíl od některých lékařů vidí člověka jako celek ne jen jednotlivé orgány, v tom je princip čínské i celostní medicíny. Jeho výsledky mne opravdu přesvědčili. Tak se stávám distributorem kvalitních produktů NE prodavačem iluzí. S cukrovkou nemám osobní zkušenosti, do vašeho fóra jsem se dostal protože jsem chtěl poznat názory na MLM a čínskou medicínu. Slibuji všem že se v oboru čínské a celostní medicíny budu vzdělávat tak abych klientům podával skutečně korektní informace.

ned 25. úno 2007 18:42:11
Odpovědět s citací
Ale Karci rikal, ze p. Valenta pracuje v "onkologickem sanatoriu" v Jaromeri, tak jak to vlastne je?

pon 26. úno 2007 8:22:06
Odpovědět s citací
Kdyby onkoligocky nemoční lidé měli k dispozici něco jako "inzulín" - tedy prostředek, kterým by měli šanci svoji chorobu kompenzovat do roviny přibližující se ke stavu zdravého člověka, do roviny stavu, neohrožujícímu jejich život a poskytující možnost se dožít přiměřeného věku a zároveň kdyby tam nebyla určitá pravděpodobnost, že někdy k vyléčení dojde a někdy ne, tak by u nich "prodejcům iluzí" taky pšenka kvetla významně méně.

pon 26. úno 2007 9:49:35
Odpovědět s citací
Opravuji:

onkologicky nemocní

pon 26. úno 2007 11:25:27
Odpovědět s citací
Valenta je normalni obvodak, ani chirurg ani onkolog a zabyva se take akupunkturou. Aspon tak to je IS mesta Jaromer. Tot vse. Ne ze by na tom moc zalezelo.....

pon 26. úno 2007 11:39:55
Odpovědět s citací
MUDr. Valenta je nyní opravdu jen obvoďák. Je v důchodovém věku, dříve pracoval i jako chirurg. Onkologicky nemocní za ním dojíždějí do jeho ordinace. K celostní medicíně doporučuji si přečíst knihy MUDr. Josefa Jonáše a a mezinárodní lektorky fytodietologie MUDr. F.R. Bikbajeva. Pak možná pochopíte že to není jen o MLM.

ned 04. bře 2007 17:23:47
Odpovědět s citací
Pane Syrový, nepotřebujeme nejspíš diskutovat ani podrobně studovat ani dobré - ale hodně obsáhlé publikace o celostní medicíně (myslím obecně) ani principy MLM, nakonec MLM není záležitost jen pro celostní medicínu, ale stejně tak pro kosmetiku, čistící prostředky, prodeje pojistek apod., v podstatě by se dala aplikovat na projdej mnoha produktů a přiznám se, že u jiných produktů než potravinových doplňků mi tak nějak vadí méně - můžu si koupit "vysoce koncentrovaný univerzální prášek" za vysoce koncentrovanou cenu, a pak ho pomocí přesné váhy dávkovat v minimálním množství , aby to bylo správné a taky abych každým gramem navíc nestrkala do pračky další kačky zbytečně..... anebo si můžu koupi v dogérii prášek bfěžně koncený, samostatně na prádlo, samostatně na něco jiného, za běžnou cenu, kde gram navíc nezruinuje ani prádlo ani peněženku.......... Pojistku si můžu sjednat na internetu, kde nakonec neplatím ani toho posledního prodejce.......

My se tu snažíme u všeho možného - tedy i u celostní medicíny - podrobně diskutovat vliv na cukrovku I. typu, protože to je to, co zce většinu diskutujících tak nějak "spojuje". Omlouvám se tímto diabetikům II. typu - ale mám pocit, že vás sem chodí méně, i když je vás statisticky významně více než diabetiků I. typu.

Netvrdím, že mě nezajímá lidské tělo jako celek a jeho fungování jako celek, ale znalost těchto principů dopodrobna sama o sobě ještě hladinu cukru v krvi nijak neolivńuje, zajímají mě zejména postupy, které ladinu cukru opravdu prokazatelně ovlivňují, zajímají mě konkrétně a konkrétní zkušenosti s konkrétními výsledky.

pon 05. bře 2007 9:14:24
Odpovědět s citací
O panu Jonasovi je docela dobra diskuse kdesi, hodne kriticka, jak uz jenom vydelava a vlastne ty svoje nazory popira svoji praxi. Tu druhou osobu svetoznamou jsem hledala v med pub a neni tam, tak asi neni tak moc svetoznama. Problem je, ze zrovna DM1 neni ta spravna nemoc pro reseni celostni medicinou, to se hodi pro alergie, astma, bradavice, unavovy syndrom, kozni problemy atd. Ale DM1 je dost presne definovana, duvody, lecba atd. To neni typicka psychosomaticka nemoc.

pon 05. bře 2007 13:17:51
Odpovědět s citací
To je nějaké divné. Atestace na chirurgii a na "praktické" lékařství je přece jiná. Jak to, že dr. Valenta teď dělá obvoďáka, když byl dřív chirurg?

pon 05. bře 2007 14:54:33
Odpovědět s citací
Ale jo, to asi jde, znam taky jeden pripad, kdyz uz nemohl operovat, sel delat obvodaka. Karci sice rikal, ze ma onkologicky sanatorium, ale to je celkem, jedno. Proste je to nejaky doktor, ktery se shledl v cinske medicine, dela o tom i prednasky v mistnim kulutraku, asi si privydela k duchodu a ta firma ho vyuzije, jako kdyz je ten pan doktor :-)) to je bezny. Treba je v tom MLM nekde nahore.

Ale stejne furt nevime, jak to pusobi, a asi ani vedet nebudeme.

Ale to nevadi, pan Pacan tot lecitel umi lecit vsechny!!!! druhy cukrovky, takze se nemusi podavat insulin, vsech zcela zbavi.. pan Turecek umi lecit uplne ale uplne vsechno, do 3 mesicu a urci diagnosu na dalku...:-)))))))) mozna ze umi urcit na dalku glykemii, kdo vi :-)))

http://www.tiborpacan.cz/cz/diagnozy.html
http://sweb.cz/VladimirTurecek/

pon 05. bře 2007 15:10:41

Odpovědět s citací
Lidi, víte co je nejhorší, že od r. 1989 tihle Valentové, Jonášové a jim podobní se vypracovali z kecalů a pouťových prodavačů iluzí na dost vysokou úroveň hrabalů peněz! Prodej co prodej, hlavně že vydělám!!!! Bohužel je mnoho lidí, kteří si dokáží koupit i čistý vzduch v igeliťáku. Ale tady pánové zabrousili na tenký led, na tomto foru jsou všichni dobře informovaní o své nemoci, mají jí třeba už desítky let a nevěří na zázraky, jen na přísné dodržování zásad kompenzace diabetu. Zkuste se, prosím, uživit na nějakém jiné diskusním foru, je jich na internetu moře moc!
Ještě se najdou tací, kteří budou ochotně platit za dálkové léčení - my máme problémy s nákupem proužků do glukometrů, s různými druhy inzulínů, atd.

pon 05. bře 2007 15:45:56
Odpovědět s citací
No vite ja si zase myslim, ze je dobre si z nich obcas udelat srandu a veci tvrde pojmenovat, ac pak urazeji a pisou jak jsem negativni atd. Uvedomte si, ze sem obcas zavita nejaky treba novy rodic a muze se nechat timhle v pocatecnim zoufalstvi zlomit. A urcite i mezi ctenari tohot fora se najdou taci, kteri o tom premysleji....

pon 05. bře 2007 15:51:35

Odpovědět s citací
Asi máš pravdu,ale mně to někdy tak štve. Vydělávat na lidském neštěstí nebo bolesti- to je hyenismus!
Proto je dobře, že tohle forum existuje, ale jeho existence moc rozšířená mezi diabetiky není. Sem tam někdo nový zabrousí. Je to vidět i podle "stálých" autorů, kteří jsou ochotni odpovídat každému na cokoliv, ze svých zkušeností. A to je dobře! Žádný leták, návod nebo popis nejsou k ničemu, když nevíš jak na to či ono bude reagovat tvoje tělo nebo tělo někoho s podobnými problémy.
Mně osobně o DM dalo více použitelných informací po čtení všech možných témat tady, než těch pár informačních letáků, které jsem po záchytu DM dostala od diabetologa.

úte 06. bře 2007 1:50:50
Odpovědět s citací
Pestrá strava ? to ako tie zelené banány a mandarinky čo zakonzervované dozrievajú u nás na pulte, alebo 30cm mrkva, jablko veľké ako grep ? troška pouvažujte o tom čo naozaj konzumujeme a čo mali naši predkovia... Nechcem nikoho presviedčať aby si niečo kúpil, a v akej firme... ale naozaj naša strava má ďaleko ďaleko od toho, čo by sme naozaj mali jesť. A či sa nám to páči alebo nie, bez takýchto produktov sa doslovne rozpadneme zaživa. Veď už len vápnika nemáme dosť a to stačí na to aby spustilo takmer všetky choroby. A pite mlieko, budete zdraví... môžete ho vypiť aj 10L denne, o to skôr vás čaká infarkt... ale to sú veci o ktorých sa nedá diskutovať, to musíte pochopiť prečo.

pon 23. bře 2009 16:37:52
Odpovědět s citací
Ahoj,sice nedělám MLM, ale je legální a určitě není špatný. Proč mají vydělávat lidi v jiných firmách na věcech, které spotřebováváte právě vy a stejně je budete chodit kupovat. Když je mohu kupovat a používat, doporučit známým a ještě mít nějakou kačku k tomu. Problém je, že některé firmy zahýbají od doporučení známým až k prodeji, kde své produkty vnucují kdekomu. A ještě jedna věc tu je, jsou firmy jako Amway či česká 21 Missiva, které mají marži 30% jako téměř každý obchod (běžné obchodu či markety mají mnohonásobně více a přesto tam chodíte a nic z toho nemáte), ale samozřejmě špatné jméno dělají i firmy např. Akuna nebo jak se jmenuje-zázračný aloe- kde mohu koupit přípravek za 1 300,-kč ale když seženu 20 lidí, tak ho mám i za 500,-kč? To je dost podezřelé a jaká je teda výrobní cena? Prostě když to zkrátím, tak v MLM je spousta kvalitních přípravků a doplnků, ale chce to vždy uvažovat obyčejným selským rozumem.

stř 25. bře 2009 16:55:29
Odpovědět s citací
Žial, nekedy mám dojem, že cielom systému MLM je práve potlačiť u potencionálneho kupujúceho jeho zdravý rozum. Často sa to podarí rôznymi psychologickými manipuláciami aj u predávajúceho, resp. poskytovateľa tzv. MLM "služieb".

čtv 26. bře 2009 10:26:17
Odpovědět s citací
Teda tomuhle nějak nerozumím "..mají marži 30% jako téměř každý obchod (běžné obchody či markety mají mnohonásobně více .." Každý obchod a běžný obchod je něco jiného?

Pokud vím, tak Amway nebo třeba Avon nebo Oriflame, což jsou všechno MLM, nejsou vůbec nijak laciné, původně byly dokonce dost drahé, teď jsou cenově srovnatelné s jiným podobným zbožím. Takže pro koncového zákazníka je celkem buřt, jestli si to zboží koupí v obchodě nebo třeba od Avon Lady. Výhodné je to jen pro ty, kteří to zboží zároveň prodávají (a ještě jsou na to dost šikovní)

čtv 26. bře 2009 10:53:49
Odpovědět s citací
Přesně, co se týče Avonu, kupuju si občas něco od kolegyně - proč bych měla tahat šampon z obchodu, když mi ho za stejnou cenu donese :-) ale voňavky si radši "očuchám" v obchodě..

čtv 26. bře 2009 13:03:15
Odpovědět s citací
Hm, ale Avon a Oriflame nejsou MLM systémy.

pát 27. bře 2009 13:28:57
Odpovědět s citací
A co je to teda jiného?

pát 27. bře 2009 13:39:16
Odpovědět s citací
Lído, je to přímý prodej a to je trochu něco jiného než MLM. Koukni se na jejich www stránky, Oriflame tam má i uvedeno, že je to přímý prodej. Rozdíl je v tom, že u přímého prodeje když si vybuduji sít lidí pod sebou, tak mi z těch lidí půjde určitá provize i když si dám nohy na stůl. V MLM, když vybuduji sít lidí, ale nebudu dále nic budovat, tak mi přijde na účet třeba 50,-kč, ale člověku pode mnou , který něco dělá třeba 2000,-. Je to trochu spravedlivější systém. Tedy vše velmi zjednodušeně řečeno. Ale nepatří to sem, tak to nechci moc rozepisovat. Tak snad to takhle stačí.

pát 27. bře 2009 15:52:49
Odpovědět s citací
Aha, tak se omlouvám, nikdy jsem to neřešila...

pát 27. bře 2009 17:15:05
Odpovědět s citací
Tak to tomu asi nerozumím, já jsem myslela, že pro prodejce v Amway je taky výhodné získat další prodejce, protože se podílí na zisku z jejich prodeje. Nějak mi není jasné, proč by jinak někoho dalšího do sítě prodejců tahal, vždyť je to pro něj konkurence.

I v Oriflamu musíš každý měsíc něco sama prodat, aby se ti počítaly výsledky těch prodejců, které jsi pro Oriflame získala. Pokud sama neodebereš určité množství, tak žádný profit z prodeje svých "podřízených" nemáš.

ned 29. bře 2009 14:01:39
Odpovědět s citací
To sice jo,ale prostě když bude růst sít jen pod tebou do hloubky a bude tudíž dělat ten pod tebou , budeš mít jen malinkou provizi.Lidi který na tom vydělávají musejí mít i sít do šířky a to vyžaduje pořád dělat a nabalovat nové lidi. Většina těch úspěšných i kdyby už mohla dělat jen dvě hodiny denně , aby si udrželi slušnou provizi, dělá většinou pořád 12 hodin denně, je to pro ně jak droga , být lepší a lepší. Těžko říct jestli je to dobře nebo špatně. Každopádně jsem dělala vedoucí jednoho velkýho obchodního řetězce, když jsem se dostala pod pokličku obrovských marží a přesto tam dřou lidi z kůže za minimální platy. Skončila jsem a začala se zajímat jak fungují různé systémy , proto si myslím, že mám jak takž přehled a asi víc fandím MLM, než jiným praktikám...

pon 30. bře 2009 14:58:22

Jméno: Petr
Odpovědět s citací
Ahoj, pokud chcete začít podnikat v MLM jedna z dobrých společností je Fluz Fluz, funguje na principu cashback, používá Blockchain, kryptoměny, navíc ještě budou expandovat do US, myslím si, v současné době nejlepší investice s kryptoměnou. Další která stojí za zmínku je třeba Digital Altitude nebo Empower Network. GL :-D
https://ico.fluzfluz.com/

stř 29. lis 2017 14:41:03
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 137 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3