Plantur21

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 161 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Gynekologické záněty 
Autor Zpráva
Odpovědět s citací
odepište mi sem pls

pát 31. srp 2007 19:25:18

Odpovědět s citací
Hani, myslím, že když se vykoupeš bez tamponu (samosebou když nemáš menzes), tak se nic nestane. Já to tedy tak nepraktikuji a z bazénu většinou problémy nemám, je to spíš tím, jak na tom jsem komplexně, někdy k tomu samozřejmě bazén přispějě. Já totiž tampony dost špatně snáším, tudíž když mám menzes, tak raději plavání oželím než aby mi bylo potom zle.

úte 04. zář 2007 11:34:32

Odpovědět s citací
Záleží na tvé odolnosti. Já, pokud mám menses a chci jít plavat, tampon použiju, jinak chodím plavat bez něj. Ani si to v bazénu neumím moc představit... Jednou, když jsem byla u moře, dostala jsem to tam a nevěděla jsem to (bylo to asi po 3., kdy jsem to vůbec měla), žádné problémy mi to nepřivodilo.

úte 04. zář 2007 15:16:09

Odpovědět s citací
No ono když je menzes, tak když voda, tak rozhodně tampon, to je bez diskuze.....není to nic dobrého bez něj.......

úte 04. zář 2007 15:53:52
Odpovědět s citací
Já chodím taky na gyndu na Homolku a absolutně nejsem spokojená.Je těžký v dnešní době sehnat dobrýho gynekologa,který Vás kvalitně ošetří a nepospíchá,protože se mu v čekárně tlačí dalších 30 pacientek.Byla jsem ted na gyndě po roce,neměla jsem žádné problémy a bylo mi divné,že mi doktorka nedělala cytologii,to by přece měla ne????

sob 19. dub 2008 19:40:08
Odpovědět s citací
Souhlas,a to nevíte,že je to maminka Martina Zounara.Strašná fúrie....

sob 19. dub 2008 19:49:11
Odpovědět s citací
Ahojte, myslite, jestli muzu mit pohlavni styk pri brani gynofloru? nemam zanet, zhe by to svedilo nebo tak, jen ten vytok je asi jiny nez by mel byt. diky za odpoved

pát 02. říj 2009 14:00:07
Odpovědět s citací
a nemáte zkušenost někdo s medicom bk v praze?

pát 02. říj 2009 15:23:10
Odpovědět s citací
jo tak tohle taky velice dobře znám, naštěstí mám hodnou, milou a objetavou gynekoložkum, která se o nás o všechny skvěle stará, na mykozy a různé záněty používám tabletku cannesten stačí zavést jednou a je klid. Samozřejmě používám na intimní hygienu lactacyd mýdlo a musím to zaklepat zatím mám klid, ale taky se mi to objevuje často,.

pát 02. říj 2009 18:21:32
Odpovědět s citací
Ahoj, vím, že tam dělá pan doktor Vanko, já k němu chodím u nás ve Vrchlabí, je hrozně hodný, ochotný, já na něj nedám dopustit...ale když se podíváš na stránky znamy lekar, tak tam je reakcí spousta,...

pon 16. lis 2009 0:01:37

Odpovědět s citací
Ahoj, hlásím se do řady bojovnic s opakovanými záněty, nemůžu se zbavit těch mrch (kvasinky), měla jsem už všechno možné (čípky, tablety vag. apod.)

Máte některá tip na něco opravdu účinného i v rámci prevence? Minulý měsíc se mi to objevilo, přeléčeno, teď je to tu znovu a snad ještě horší...
Omezila jsem bílé pečivo a sladký na minimum, ale zatím žádný účinek, už toho mám fakt dost :-(

na gyndě mi řekli, že holt s diabetem to tak je ...

ned 03. kvě 2015 16:16:12
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 161 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4