Plantur21

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 160 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Představte se! 
Autor Zpráva
Odpovědět s citací
To mě jen utvrzuje,že kříženci či voříšci jsou supr pejskové...

úte 05. kvě 2009 13:47:50

Odpovědět s citací
To som ani netusila kolko tu je psickarov :o)...

ako som uz pisala niekde velmi velmi na zaciatku tohto vlakna aj ja mam havinka...len to obsadenie sa trosku pomenilo, Bubinka zomrela koncom min roka, mala uz 13 rockov a chore srdiecko, ale do poslednej chvile bola velmi vitalna a plna chuti do zivota...a najradsej si otvarala zips na mojich taskach a vyberala z nich sladkosti, nakolko vedela, ze tam sa vzdy nieco dobre najde:o)
...samozrejme som to nevydrzala a navzdory vsetkym negativnym reakciam zo strany rodicov som domov zaobstarala dalsie usate 4 nohe zlaticko...taktiez to je jazvecik dlhosrsty a vola sa Saška...moje male smudlo, momentalne uz ma 7 mesiacov a zacina nou lomcovat puberta...takze obcas to je u nas velmi vesele a clovek uvazuje, ci stupi na psa, alebo na hracku, ked zacne rozvlakat po byte svoj hrackarsky arzenal...a jej najnovsou vasnou je rozoberat stipce/koliky/ na pradlo...

mozem sa opytat co papaju vasi havinovia? Saska papa aj granulky, aj konzervy, ale je neuveritelny maniak do ladoveho salatu,paradajok, jablk, bananu, jogurtov a jahodoveho acidka...

stř 06. kvě 2009 11:39:29
Odpovědět s citací
Věro, tak mi napiš na martina.drnovska@seznam.cz
pošleme si čísla mobilů a můžeme se vidět....... budu se těšit
ty máš sice manžela s dia a já mám dceru (10 letou) , ale můžeme vás trošku seznámit s okolím.

čtv 07. kvě 2009 7:43:53

Odpovědět s citací
uz sa stalo :-)

čtv 07. kvě 2009 9:11:34
Odpovědět s citací
Ahoj, Maja, krásnych 40. Môj aktívny syn Dan má 12 rokov a 3 roky cukrovku. Už si aj nechal od Vás poradiť. Mala som z toho radosť. Držím ho nakrátko, ale zatiaľ mu to nevadí. Mám aj skoro 15 ročnú dcéru. Deti sú mojim zmyslom života. Aj v profesii. Vyštudovala som špec. pedagogiku. Toto fórum má úroveň. Rada Vás navštevujem.

stř 20. kvě 2009 17:48:35
Odpovědět s citací
Ahoj, tak já se taky přidám...
Klára, 17 let, toho času v Praze, nově diagnostikovaný DM1 před pár týdny. Mám pětiletého pejska, českého teriéra. Tohle fórum je moc super, najdou se tu informace, které v příručkách nejsou :-)

čtv 21. kvě 2009 21:04:30

Jméno: laco
Odpovědět s citací
Ahojte,
Skúsim oživiť toto vlákno, ak máte chuť, tak niečo na seba alebo druhých prezraďte. :O
laco

čtv 02. lis 2017 15:57:33

Jméno: Jimmy.Fox
Odpovědět s citací
Zajímavý vlákno :D první co mě napadlo bylo: "Ahoj, já jsem Jimmy (nejsem, to je moje krycí jméno :D ) a jsem závislý.... " :D
Ne, teď trochu vážně teda něco o mě - je mě lehce přes 30, cukrovku budu mít 14 dní před Vánoci 7 let a aktuálně se hodně zajímám o situaci okolo senzorů a pump, jelikož bych na ně rád přešel - pokud by vyšlo vše tak jak bych si přál, třeba zanedlouho skončím za pomocí pumpy a senzoru na uzavřeném okruhu - umělé slinivce - a řekněme si popravdě, komu z nás by se to nelíbilo? :)

pát 03. lis 2017 6:11:16

Jméno: laco
Odpovědět s citací
Jimmy, dobré ... a všetci sedeli v kruhu :O .

pát 03. lis 2017 6:56:06

Odpovědět s citací
ahoj všichni,

tak já jsem: 33let, bydlím v Praze (rodilá pražanda), od ledna ve stavu single a obávám se, že
asi navždy...

Jinak pracuji jako koordinátor v nemocnici, mám inzulínovou pumpu
diabetes 23 let celkem

komplikace: mírná neuropatie na nohách, mírný nález oči (naštěstí nezhoršující se)
a laktozova intolerance

Jinak vám chci moc poděkovat za vaše rady, nápady atd. !

stř 20. pro 2017 11:32:02
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 160 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4