Plantur21

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 160 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Představte se! 
Autor Zpráva
Odpovědět s citací
Hola hola! Mona mě přivedla na úžasný nápad! Co kdyby sem každej o sobě něco napsal - představil se. Nevím, do jaký hloubky se představovat, např. pro mě není jméno důležité, ani věk -to je na každym z vás, či jestli je někdo svobodný či ne. Ale kdo tu chce psát CV, či výši platu, nebráním mu. Mně by zajímalo co kdo kde děláte - studujete, pracujete, flákáte se, děláte vše naráz či tak:-)).

sob 22. zář 2007 11:48:52
Odpovědět s citací
případně co studujete!

Já např. mám vystudovanou litevštinu, PhDr. z historie a nemám práci odpovídající mému vzdělání, takže hlídám děti cizincům a učím je česky. Případně chodím uklízet.

sob 22. zář 2007 11:52:38
Odpovědět s citací
Já pracuji jako zdravotní sestra na gyndě,mám dvě dcery 12 a 9 let.Ráda lyžuji a jezdím na kole.Jinak mám ráda lidi jsem společenská a ráda se bavím.Manžela mám ,ale ne snad na dlouho.Je mi 34 let ,jsem drobná a mám delší tmavé vlasy.Ještě něco????

sob 22. zář 2007 11:59:35

Odpovědět s citací
Tak se k vám taky přidám, když jsem s tím začala, i když jak jsem psala, už jsme se tady někde představovali...
26, 175, 63, fotku mám, tak vzhled vynechám... Pracuju jako účetní a sekretářka v malé firmě. Přítele mám skoro 7 let, o svatbě a miminku uvažujeme, ale kdy, to se ještě uvidí :-)
Mám ráda ruční práce, české filmy, čokoládu, slunečné dny, kytky ve váze, ráda čtu, vařím, řídím auto, jezdím na výlety, mám pejsa.

Janko, mohla bys napsat i něco o dceři, nebo ona něco o sobě.

sob 22. zář 2007 16:20:17
Odpovědět s citací
Jo napíšu dceři Karolíně je 12 let,ve škole nám to jde v pohodě,ráda jezdí na kole a lyžuje.Taky hezky zpívá a je ve sboru.Druhá dcerka je Adélka je jí 9 let,to je taková uličnice,neposedí je to divoch.Tancuje v cheerstar,tak hodně vystupuje a v lednu jede na Mistrovství Evropy,teda jestli u toho vydrží.Jinak s holkama mám super vztah,pořád někde lítáme po lese,nebo jezdíme po výletech.Teda,když jsou korunky.Máme nového pejska retrívra ,jmenuje se Anička.Ted jsem s holkama doma,jsou nastydlý.A dnes Karče pěkně lítají glymči,tak jsme před večeří skákaly přes švihadlo,aby to šlo trochu dolu.Jsem ráda,že tu všichni jste,moc mi pomáháte.Díky

sob 22. zář 2007 16:38:04

Jméno: Jarka
Odpovědět s citací
Fotku tu mám, tak vzhled můžete posoudit sami :-)
Pracuji v bance v IT zázemí, je mi 34 let, vdaná 12 let, máme jednoho syna a mimčo na cestě.
Miluji literaturu - jsem hotový knihomol, mým černým koněm jsou historické romány, ale přečtu cokoliv, co má hlavu a patu (Romány počínaje přes horory a sci-fi, poezií konče).
Dál mne (hlavně díky manželovi, který je z Hondurasu) zajímá španělština, Latinská amerika a vš kolem toho - hudba, kuchyně, kultura a pod.
Poslední velká vášeň jsou seriály Stargate a Star Trek (hlavně Next Generations)
Jo a píšu, nebo spíš psala jsem - teď není moc času - pohádky a básničky v češtině a španělštině.

sob 22. zář 2007 18:14:18
Odpovědět s citací
Zdravím kolega!
Volám sa Katarína, mám 54 rokov, dospelého syna a pracujem ako učiteľka. Tento školský rok učím prvákov. Cukrovku som "nakúpila" tento rok pri konci školského roka a stále sa len učím s ňou žiť.
Veľmi rada čítam podobne ako Jarka. Televíziu takmer nesledujem, fotografiu sem neviem umiestniť. Pravidelne sledujem toto fórum, ktoré je najsamlepšie a veľmi veľa som sa tu naučila.
Ďakujem Vám všetkým za to, že ste.

sob 22. zář 2007 18:36:42
Odpovědět s citací
Holky taky nevím,jak tam dát fotku,poradte

sob 22. zář 2007 18:42:49
Odpovědět s citací
Kataríno, poštěstila se ti DMI nebo DMII?

Diáčku, máme psát o sobě nebo o svých dětech, když si píšeme o nich?

sob 22. zář 2007 18:54:47
Odpovědět s citací
Samozrejme, že DM 1 a to s krásnym menom Lada. Niekedy pri predstavovaní chcem povedať, že sa volám Lada.

sob 22. zář 2007 18:59:35

Odpovědět s citací
Jano, zkopírovala jsem postup vložení fotky z jiného vlákna, snad ti pomůže

Otevři si stránku www.ukazto.com, zobrazí se ti tam

1. Obrázek - jdi na procházet...

já když to zmáčknu, tak se mi automaticky zobrazí nabídka obrázků nebo fotek, co mám uložené v dokumentech. Na vybranou fotografii kliknu levým tlačitkem myši, ta se mi označí a pak stačí dát otevřít...

Ta fotografie se zobrazí nad ikonkou Nahrát! Zmáčkni ji a dostaneš se na druhou stránku, kde tu fotografii můžeš upravovat, po úpravě stačí zmáčknout ikonku nad tou fotografií -Pokračovat

hodí tě to na další stránku, kde máš spoustu adres i s tvojí fotografií, levým tlačítkem myši označ tu adresu, která je v Přímý odkaz (třetí od spoda) Když ji máš označenou, stačí stisknout Ctrl+ c

Poté jdi na svůj profil, otevři si ho a najdi si obrázek URL, levým tlačítkem myši klikni do políčka a poté stiskni zároveň Ctrl+v....

sob 22. zář 2007 19:28:45

Odpovědět s citací
Akorát upozorňuju, že ty stránky jsou http://ukazto.com Bez toho www.
A kdo chce vložit obrázek, musí být přihlášený tady na tom fóru a mít svůj profil.

sob 22. zář 2007 19:32:15
Odpovědět s citací
Klidně i o dětech:-). Mám pocit, že je to tu jedna velká rodina;-).

ned 23. zář 2007 8:41:08

Odpovědět s citací
Ahojte :o)
Takze volam sa Kristína, mam 23 rokov,DM I mam 14 rokov, som narodena v znameni BYK, co sa dost odzrkadluje na mojej povahe, mam vystudovane modne navrharstvo s dejinami umenia, pracujem a popritom externe studujem socialnu pracu, ak vsetko pojde dobre tak ako ma, tak by som mala tento rok ukoncit bakalarskymi skuskami...popritom obcas vytvaram animatorske programy pre dia aj nedia ratolesti...
...som slobodna, ako to vtacatko a mam havina vola sa Bettka, inak ja ju volam Bubinka, je to moje zlaticko...jazvecik dlhosrsty...a mam este dalsie "zvieratko" brata :o)...momentalne nachadzajuce sa v Londyne...
...mam dlhe cierne vlasy, po pas, a cierne oci..."zvieratko" brat je blondak s modrymi ocami...podoba viac nez nahodna :o)))

ned 23. zář 2007 18:07:43

Odpovědět s citací
Inzulínko, Bubinka je moc krásná fenečka :-)

ned 23. zář 2007 18:12:11
Odpovědět s citací
Ahoj, taky si říkám Mona, ale jedna Mona už tu je - tak teda Mona II anebo Koník. Věk už nic moc, ale do důchodu ještě hóodně daleko....:-) vdaná, bezdětná, cukrovka 22 let. 22 let jsem pracovala v kanclu a teď jsem taky kvůli cukrovce udělala změnu a začala jsem pracovat v lékárně, kde je mnohem více pohybu a celkově tato práce lépe vyhovuje mé povaze....

ned 23. zář 2007 19:30:13

Odpovědět s citací
Jmenuji se Katka - kdo by to byl řek,
je mi 29, cukrovku mám 15 let,
vzhled popisovat nemusím, mám tu fotku.
vystudovala jsem podnikání v oboru obchodu a služeb, pracuji jako asistentka oddělení produktu - vyrábíme přáníčka a pod.
Jsem pár měsíců vdaná, před svatbou jsem spolu byli něco přes rok.
O mimčo se zrovna pokoušíme.
jo a můj aktuální GH je 4,6, ale před rokem a spoustu let předtím byl nad 7.
jo a taťka má DM2, a dědeček měl DM1 a prababička měla tuším DM2

pon 24. zář 2007 9:59:36
Odpovědět s citací
Nazdarek,
tak me je 31 let, DM mam 18 let, jsem vdana, mame dve deti , v soucasnosti jsem na materske dovolene, ale jednou tydne chodim provadet turisty po praze (coz me dost bavi a je to prima zmena a odpocinek od deti). Pred detma jsem delala v jedne mensi firme v zakaznickem servisu, coz me dost bavilo a planuji se tam vratit. Jinak me bavi knizky, cestovani, stromy, deti, historie a spousta dalsich veci, kazdou chvili neco jineho. GH posledni byl 4,9.
pa

úte 25. zář 2007 19:09:53

Odpovědět s citací
A to pracuješ pro sebe na ŽL a nebo jsi u nějaké agentury? Jestli to není tajné...:-) Zaujalo mě Tvé 1x týdně. Prováděla jsem celé prázdniny, ale příští týden už jdu do školy a času málo:-(

úte 25. zář 2007 19:51:23
Odpovědět s citací
Labdien, diapozitiv! Kapec macijies lietuviski? Es runaju drusku latviski.

No nic, jsem diamatka (38), synove 6 (dia) a 10 let. Ucim matematiku na univerzite v Linkopingu. Mam rada hory v lete i v zime, cestovani, docela me zajimaji jazyky a samozrejme matematika. Synove sportuji (fotbal, florbal, plavani, lyze, kolo a taham je po horach) a uci se hrat na cello, saxofon, fletnu (a ja trochu s nimi).

stř 26. zář 2007 8:22:04
Odpovědět s citací
Ahoj, Lenka, 27 let, a žiji v okolí Prahy, jsem na pumpě, pracuji jako osobní asistent u lidí s ment. a kombinovanými vadami, dm 15,5 let, zatím bez komplikací. Ráda plavu, jezdím na kole, pracuji na zahrádce a z jídla čokoláda a zeleninu.

stř 26. zář 2007 13:24:23
Odpovědět s citací
Tak já se taky představím. Je mi 44 let, mám manžela muzikanta, syna 18 a dceru 15 let. Oba studují na gymplu, syn bude letos maturovat. Protože děti už nás rodiče moc nepotřebují, tak jsme si loni pořídili psa. Oficiálně jsme tím splnili přání dcery, ale spíš jsme to udělali kvůli sobě, aby s námi někdo ochotně jezdil na chatu nebo na procházku. Studovala jsem matematiku, ale nikdy jsem ji v praxi nedělala, pracuju jako IT administrátor na vysoké škole. Za mlada jsem aktivně tancovala, ale teď už chodím nejvýš na jógu.

stř 26. zář 2007 14:05:51

Odpovědět s citací
Jano a na jakou flétnu, na příčnou? A na co hraje, Lído, Tvůj muž?:-)

stř 26. zář 2007 16:05:00
Odpovědět s citací
Liduš a kdo má u vás cukrovku?

stř 26. zář 2007 18:29:31

Odpovědět s citací
Moni, Bubinka velmi pekne dakuje :o) a pozdravuje :o)))rada pocuva chvalu na svoju adresu, ako prava dama :o)

stř 26. zář 2007 19:50:12

Odpovědět s citací
Tak já se taky představím. Jsem Alena (36), dia mamča, vdaná - 1muž a 2 děti. Verča má 15 - studuje střední ( a hraje na lesní roh)a je zdravá a Radomírek má 8 - DMI 2,5roku + celiakie + LMD. Hraje fotbal a je to děsný neposeda...Jinak jsem fakturantka v jedné bezva firmě s tolerantním šéfem...:-)

stř 26. zář 2007 20:51:04
Odpovědět s citací
Můj muž hraje na hoboj a cukrovku má už čtrnáct let syn.

čtv 27. zář 2007 6:40:33
Odpovědět s citací
Studentko, na zobcovou fletnu - Tomasek zatim zacina, jaky nastroj bude potom, to uvidime. Martin se zatim nemuze rozhodnout, jestli cello nebo saxofon, tak ma hudebku a orchestry 4x tydne, uvidime, jak dlouho to pujde.
Jo a muze mam taky a taky matematika => zajimave diskuze u vecere ;-)
Jak tak na to koukam, tak bychom meli zalozit diakapelu.

čtv 27. zář 2007 7:53:26

Odpovědět s citací
Tak se taky představím.Jsem Lucka, 27 let, zdravotní sestra. Mám muže a jedno dítě- Jarouška, kterému zítra bude pět let a už od dvou let sbírá různé diagnózy včetně diabetu a celiakie. Muž jezdí motokros, malej na terénní čtyřkolce a já na kole :-)
Oba se taky věnují rybařině a teraristice. Jeden čas jsme doma měli 20 sklípkanů, 3 hady a plno jiné havěti.V současné době jsme to zregulovali na strašilky, raka a pejska.
Protože synkovi jsem dobrá tak akorát na vaření a píchání inzulínu /na blbnutí má hlavně tatínka/ , tak bych ráda ještě holčičku.

čtv 27. zář 2007 8:31:12
Odpovědět s citací
Lucko, tak si s Jarouskem taky zablbni! U nas "blbnu" ja mozna vic nez tatinek.

čtv 27. zář 2007 8:46:29

Odpovědět s citací
když to tak pročítám, opravdu by nebylo od věci, kdyby jste sem některé aktivní maminky přidaly fotku s Vaším dítkem, co má cukrovku :-) Když už se tady tak virutálně všichni představujeme...

čtv 27. zář 2007 9:22:16

Odpovědět s citací
Jani, já taky občas blbnu, ale prý se mnou není taková sranda jako s tatínkem. A taky s nimi nechodím na ryby a do teraristickýho kroužku, protože fakt nemusím vidět, jak tam chytají šváby nebo hází hadům myšky:-)

čtv 27. zář 2007 10:57:10
Odpovědět s citací
cauky, zatim to delam na dohodu, zivnostak by se mi asi moc nevyplatil, protoze ten prijem z toho neni tak velky

čtv 27. zář 2007 11:25:33
Odpovědět s citací
Lucko, tak to bych taky nemusela videt. Tohle nase kluky nechyta, obcas nejake reci o pejskovi nebo kocce, to jo, ale byla by s tim jen prace a taky bychom nemeli je kde nechavat, kdyz jezdime pryc. Ja s kluky nejradsi stavim z Lega a jinych kostek, chatrce z vetvi v lese, delam jim luky a sipy ze dreva a vymyslim vylety pesky a na kolech. Na ryby ale chodi s dedeckem a ja doufam, ze nic nechyti, abych to nemusela kuchat (na to mi staci jednou za rok kapr).

čtv 27. zář 2007 11:25:33
Odpovědět s citací
Ahoj, Hanka - 37 let. Syn 15 let z toho 13 let cukrovka, teď je 6-tý rok na pumpě. Mažel má DM1- 5 let - je na perech. Nějak se to u nás otočilo:-). Máme rádi pěší turistiku (Vysoké Tatry jsou naší srdeční záležitost). Ráda čtu, studuju spec. pedagogiku a jinak jsem v současné době bez práce. Jo a taky máme pejska Peginku- foxlíka. Tak je o zábavu postaráno. Syn miluje vše co souvisí s lokomotivama, fotí je a dává fotky na net, doma má panel s vláčky a pořád se tam s manželem v něčem "hrabou", rád jezdí na kole a sportuje.

čtv 27. zář 2007 11:38:42
Odpovědět s citací
teda přestávají se mi zdát ty hodnoty o dědičnosti, není to tak že
3-5 % dětí dm1 NEzdědí? :(((

čtv 27. zář 2007 11:48:59
Odpovědět s citací
U nás je to dědičné, Tom to zdědil po manželově mamce (má ji od 15) a u muže se to objevilo až takhle pozdě.

čtv 27. zář 2007 12:03:38

Odpovědět s citací
u nás nemá DMI ani celiakii široko daleko žádné příbuzenstvo, takže žádná dědičnost.......:-(

čtv 27. zář 2007 18:39:11
Odpovědět s citací
hm, mě to jen tak smutně napadlo...že už znám z tohoto fóra víc případů - kdysi chunky, pak Lucka II (?) a dál...

čtv 27. zář 2007 19:21:03
Odpovědět s citací
kdysi jsem si měnil modely letadel s jedním Litevcem.Psali jsme si fonetickou ruštinou-latinkou.Bylo to fajn

čtv 27. zář 2007 19:46:41

Odpovědět s citací
JanaB., máno vardas yrá Inka. Lietuviškai yrá ganá sunkú.Ar tai teipo?

Ahoj, jsem diamaminka, syn-diabetik má 5 let a cukrovku 3,5roku. chodí do školky, umí číst už od 3 let, trochu psát, počítat. Zajímá se o teď především o dinosaury, taky ho baví vesmír, planety, mapy, křížovky-souřadničky, dějiny světa a hraní na klávesy.
Dcera má rok a 2měsíce, je zdravá.
Jinak v rodině šïroko daleko žádného diabetika nemáme, takže to byl docela šok a nevěděli jsme ze začátku vůůůbec nic.

čtv 27. zář 2007 20:23:32

Odpovědět s citací
Ahoj,tady dia maminka,mám syna Jakuba 11 let.20.10 to bude 1 rok od záchytu(DM1).Jsme z Vysočiny,syn hraje házenou,baví ho matika,angličtina,počítač-hry.Jsme na perech.U nás nikdo diabetes nemá.Ahojte.

čtv 27. zář 2007 20:51:38

Odpovědět s citací
fotku se mi tam asi nepodařilo dát ani podle návodu,někdy příště,dobrou.

čtv 27. zář 2007 20:57:38

Odpovědět s citací
tak už se to povedlo!!,ještě ,že jsou ti počítačoví maniaci-experti,díky

čtv 27. zář 2007 21:19:08
Odpovědět s citací
Inez, kad es biju Latvija 17 gadus atpakal, es domaju ka latviesu valoda bija diezgan viegla. Bet tagad es loti aizmiru. Lietuviesu valoda ir vecak un tapec grutak neka latviesu valoda.
(Omlouvam se za chybejici hacky a carky, ale tady je nemam na klavesnici.)

To je tvuj syn dobry, ze od 3 let cte. Tomaska cteni, pismenka ani kresleni zatim nijak nezajimaly, ted zacal chodit do skolni pripravky, tak snad ho to chytne. Mluvi pekne cesky i svedsky a ma bohatou slovni zasobu, rad posloucha cteni, ale pismenka ho moc nezajimaji. Na fletnu se teprve zacal ucit, vy na klavesy hrajete uz dlouho?

pát 28. zář 2007 10:14:54
Odpovědět s citací
Lucka II. 36 let, dia manžel 32 let - DMI od 6 let po apendixu - doposud bez komplikací, dia dcera 6 let - DMI od 5 let - chodíme k psycholožce, protože dcera pochází z jiné planety, kde nejsou žádné nemoci a všichni pijí sladké barevné pití, syn 20 měsíců, zatím OK, v projektu TRIGR, dárce pupečníkové krve.
Takže dědičnost potvrzena.

pát 28. zář 2007 10:43:21
Odpovědět s citací
Lucko II, jak to myslis, ze dcera pochazi z jine planety? Jako ze vsichni jeji kamaradi se cpou bonbony a piji limonady kdy se jim zachce? To by prece nemely ani nedia deti.

pát 28. zář 2007 11:25:52

Odpovědět s citací
JanoB., aha!ono to vyznělo, že hraje(umí) hrát na klávesy, ale on si na ně pouze hraje jen tak, dostal je teprve před týdnem k narozeninám. Bylo to jeho velké přání, pořád se dívá na DVD Radůzy, jak tam ona hraje na piano a zpívá si její písničky.Pokud ho bude muzika nadále bavit, chceme ho později zapsat do lidušky..
Z té litevštiny jsem úplně vedle, napíšu ti z dovolením mail.

pát 28. zář 2007 19:17:51
Odpovědět s citací
Jani, špatně jsi mně pochopila. Ona ve své fantazii básní o cizí planetě, kde je prostě spousta věcí jinak, zřejmě tak, jak by si ona sama přála. Před onemocněním ani neměla ráda bonbony a čokoládu, dokonce ani sladké pečivo. Ale tím, že nyní ví, že by to moc neměla -jasně že občas dostane, tak si prostě sní o pravém opaku. A souhlasím s tebou, že ani zdravé děti by tolik sladkého neměly, dost mně překvapilo, když mi malá řekla o svačinách ve škole. Prý jen ona a ještě jedna holčička měly k sváče jablíčko, ostatní prý sladké pečivo nebo Kinder mléčný řez nebo prý jiné takové různé tyčinky. Mně by vážně nenapadlo ani kdyby byla bez DM jí něco takového dávat.....

pát 28. zář 2007 22:12:06
Odpovědět s citací
Dobrý večer všem, jsem modrooká tmavovláska, mám 48 let (ale kdybych si uřízla hlavu, tak bych vypadala na 12, takže mě to moc netrápí), 162 cm, 50 kg, studovala jsem biochemii na VŠ a biofyziku v postgraduálu, tyto obory mě stále živí, kromě toho jsem však strávila téměř 10 let doma s dětmi. Manžel je taky biochemik, jsme kolegové na pracovišti, což je děs. Syn má 17 let, je v sextě gymnázia, ale asi ho brzo vyhodí (je sice zdravý, ale blbý). Dcera Sonička bude mít brzy 12 let a za sebou první rok života s cukrovkou, chodí do 6. třídy ZŠ s rozšířenou výukou matematiky a informatiky. Soňa je blondýnka s modrýma očima, 160 cm a 40 kg, samá ruka samá noha. Kromě vysedávání u počítače (to má být ta informatika) ji velmi baví číst knížky a časopisy, má ráda všechna zvířata (například i slepice nebo mouchy), doma chová již téměř 5 let morče a právě včera k němu přibylo nalezené koťátko, které nás teď hodně zaměstnává. Je hudebně nadaná, ale strašně líná cvičit, naučila se docela slušně hrát na klávesy, ale bohužel už nepokračuje, donutila jsem ji aspoň pokračovat ve hře na flétnu. Moc nesportuje, v létě ráda plave, občas jezdíme na kole, hodně chodíme pěšky na vycházky a na výlety. Bydlíme v Brně-Bystrci (což je prakticky v lese).

sob 29. zář 2007 20:54:35
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 160 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další