Plantur21

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 160 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Představte se! 
Autor Zpráva

Odpovědět s citací
Taky myslim že by to bylo fajn. Ale já osobně k tomu mam hooooodně daleko :-))))

pon 15. říj 2007 10:43:34
Odpovědět s citací
Hlavně aby byl vůbec nějakej.

pon 15. říj 2007 11:27:53

Jméno: laco
Odpovědět s citací
Ahojte,
Volám sa Laco, mám 44 rokov, DM1 35 rokov zatiaľ bez výraznejších ťažkostí, bývam v Novej Dubnici, som majiteľom manželky, dvoch detí, psíka. Na perách od r. 1990 doteraz, koketujem s IP. Mám rád dobrých ľudí, cykloturistiku a všetko čo osvieži ducha a myseľ.

ned 30. lis 2008 7:39:01

Jméno: laco
Odpovědět s citací
Skúsil som oživiť toto vlákno o nás-pre Vás a verím že bude žiť k dobrej veci.
laco

ned 30. lis 2008 7:42:03
Odpovědět s citací
Ahoj, tak teď je řada na mě... :-)) Jmenuju se Lenka, mám 26 let, znamení Býk, vysoká, štíhlá, hnědý dlouhý vlasy a hnědý oči. Bydlím v Brně, svobodná, bezdětná. Studovala jsem Italštinu, teď dělám dálkově Soc. pedagogiku a pracuju měsíc v jedné firmě, kde se mi vůbec nelíbí. Předtím slečna učitelka. :-)) DM1 8 let.

ned 30. lis 2008 18:54:23
Odpovědět s citací
Tereza, 19 let, 164cm, 47kg, studuju Oděvnictví v Pardubicích takže dojíždím z Hradec Králové. :) Milujuuu HORORY, ráda pletu a lakuju si nehty :D A mám silně dekompenzovanou cukrovku.

ned 30. lis 2008 19:17:45

Odpovědět s citací
Ahoj, je mi 23 let, DM1 mám 18 let. Studuju práva a přivydělávám si jako modelka, ve volném čase ráda čtu, kreslím, taky trávím dost času u pc nebo jdu na nákupy nebo do kina s kamarádkama, mám ráda zvířata a doma mám perského kocoura, zajímám se hodně o kosmetiku a vše co s ní souvisí.

ned 30. lis 2008 21:00:27
Odpovědět s citací
ahojte,
ja mam teda 27 rokov, DM1 mam 2.5 roka..znamenie ryby.., vydata, pracujuca zenska ..:o))
rada citam, a momentalne sa snazim najst si "ten svoj sport", co by ma bavil po cely rok, na viac rokov...

pon 01. pro 2008 9:25:18
Odpovědět s citací
Tak já jsem Klára, je mi 20, DM1 mám 3roky, studuju FSS na MU. Nejvíc by mě bavilo spaní:-))))))))ráda si zaplavu:-) a s cukrovkou je to taky docela bída...

pon 01. pro 2008 16:21:13
Odpovědět s citací
Ahojky všichni.
Dneska jsem se náhodou dostala na tohle fórum, tak jsem si řekla, že se taky představím. Jmenuji se Eva, je mi 33 a DMI jsem si pořídila předloni. Nějak se s tím nemůžu srovnat, i když se to dalo čekat. U nás má DM téměř celá rodina kromě mladšího brášky. Všichni mají DM II, jediný starší bráška měl "jedničku" a bohužel na ní ve 33 letech zemřel. Hodnoty mi lítají stejně jako jemu mezi 2,7 a 32 a nemůžeme to pořád srovnat. pořád ještě zkoumají, který druh inzulínu bych si vlastně měla píchat. Snad mi někdo poradí, jak to dostat pod kontrolu? Dietu mám 175 a přísně jí dodržuju a je mi to na nic.

stř 04. úno 2009 19:52:18
Odpovědět s citací
Eviku,co tak zkusit pumpu?A musíš se s cukrovkou smířit-je už tvým stálým průvodcem.
P.S.i naše rodina by si mohla založit cukrovar

stř 04. úno 2009 19:57:15

Odpovědět s citací
hm, tak já to raději zase smazal, jak se říká těm, co mají chorobnou psavost? Grafoman? Asi to nebude můj případ, ale zase toho mám moc.... nevim, jestli by to někdo četl

23letý student VŠCHT v Praze obor inženýrská informatika, pracuji ve firmě CC unLimited, s.r.o. jako IT technik. Mám 2 roky přítelkyni, rád programuju, hraju pool a fotbálek. DM1 diagnostikován na den dětí 1.6.2003

stř 04. úno 2009 20:23:52
Odpovědět s citací
Ahoj,jsem diamaminka 41 let, syn 22 a (10dia)cukrovka od 3 let.Manžel 42let,Frenky(labrador 2)máme rádi turistiku,kola,lyže,brusle,chalupu,ale taky kamarády. Jsem pidi podnikatelka,pracuji jako kadeřnice,lektorka, účetní, uklízečka, řidička a starám se o sdružení dia-help.cz

čtv 05. úno 2009 9:49:29
Odpovědět s citací
Ahoj, náhodou si to tu čtu, tak se taky představím a mám i dva malé dotazy. Jmenuji se Jana, je mi 32let. Mám dvě děti Dominik 13 let a Nici 11 let, která má od 4let cukrovku. Na děti jsem od Nicolky těhotenství sama. Vystudovala jsem návrhařinu, poté spousta kurzů masáže, výživa atd...Dnes jsem studentem grafologie-psychologie,mám tři semestry a z časových důvodů studium přerušuji. Snad se někdy vrátím.Pracuji ve zdravé výživě. Koníčků mám mnoho od knih,přes různé sporty, ale nejvíce se věnuji psům. Od klasického výcviku,přes agility až po záchranařinu. Můj 13letý kluk je v poho, ale Nici ted bojuje i se školou, a proto můj první dotaz. Uvažuji o walsdorfské škole, máte někdo zkušenosti?....A můj druhý dotaz: Když jsme byli naposledy v nemocnici, tak se doktor zmínil , že do Vinohradské nemocnice chodí holčička, která má úplně stejné jméno i příjmení a má DM1. Jméno je Nicole Kuzniková, jen jiný ročník.Pokud by jste je někdo znal a měli zájem se seznámit budu moc ráda, protože nestává se často, že lidi se stejným příjmením dají i stejné jméno(navíc v tomto tvaru Nicole) a ještě mají stejnou nemoc.Nebo možná stává? Nevím! Jinak Nici šest let zvládala cukrovku výborně, ale ted jsme rok dost bojovali s hyperglykémiemi, dostala pumpu a změnili jsme lékaře , tak uvidíme. V souvislosti s tím jsem i moc ráda, že jsem přišla na tuhle diskuzi, protože už nám tu vaše příspěvky i dost pomohli.

čtv 05. úno 2009 14:17:28

Odpovědět s citací
To je jak na terapii v blázinci, přidám se!

Jmenuju se Olda, je mi 23 let. DMI mi oznámili na den dětí 1.5.2003. Chodím třetím rokem na VŠCHT, bakalářský obor inženýrská informatika (bez zaměření na chemii), takže v létě ze mě možná bude vysokoškolsky studovaný člověk, pak bych rád 2 roky magistra a potom třeba i Ph.D.

Mám téměř 2,5 roku přítelkyni Danielu (18), která mi pomáhá onemocnění zvládat. Bydlím u mámy a otčíma (naši se v mých 8 letech rozešli). Tátu navštěvuju a mé napůl nevlastní sestřičce je 13 let. Starší napůl sestře (z 1. manželství je téměř 30 a nejstaršího bratra jsem naposledy viděl asi ve 2 letech, stejně jako mého dědu).

Na začátku jsem si píchal Novorapid+Novomix, poté jsem potřeboval recept na inzulín, ale můj doktor nebyl v ambulanci ten týden a byl mi na cca půl roku předepsán Actrapid+Insulatard. Cca. 3 roky jsem nyní na Humalogu+Lantusu. Glykovaný hemoglobin mám kolem 5,5, předposledně 5,6%, před Vánoci 5,2%.

Jsem hubený od dvou let, kdy jsem prodělal hodně angín a chudokrevnost, což se na mě podepsalo stejně jako geny od mého děděčka, který měl prý celý život 50kg. Také to mám proto, že mám rychlý metabolismus, který mi spousta slečen i pánové závidí. Nebýt cukrovky, vsadím se, že bych metabolismus přemohl a cpal se všim možnym. Po stanovení diagnózy jsem docela rychle zapomněl na sladký a vydrželo mi to doteď, pokud máma nepřinese nějaký lékorky nebo žížaly a vystaví mi to tu, to potom ujídám (po dnech).

Mým cílem jsem mít HbA1c pod 6,0% podle novější normy (podle staré tuším 8%?), což se mi "zatím" daří.

Tento týden jsem se rozhodl, že přejdu na inzulínovou pumpu. Dříve jsem k tomu neměl předpoklady (především psychické), protože jsem si vyrobil fóbii z nevysvětlitelných glykemií (opravdu ve smyslu fóbie), kterou díky přítelkyni úspěšně zvládám a eliminuju. Pomáhá tomu hodně moje vůle, kterou jsem kdysi ztratil a pomalu opět nabírám.... holt přítomnost člověka dělá divy.

Jinak pracuju ve firmě CC unLimited, s.r.o., která se zabývá consultingem ve směru výpočetních technologií, opravy a stavby počítačů a serverů a síťování firem. Jsem tam v roli technika, kterej buď jezdí po zákaznících anebo se někde hrabe v počítači. Jo ..... jedna rada - jednou za čas ten počítač otevřete a vyfoukejte .... ne vysavačem, riziko vzniku elektrostatického výboje a ačkoliv někdo tvrdí, že je to blbost, opravdu to skutečně může poškodit počítač, věřte mi.

Rád hraju billiard (8 i 9 ball) a chystám se zkusit i další hry z tohoto stolu. Mám doma kocoura Barnabáše (vymyslela máma), kterej je celej černej, akorát na hrudi má pár bílých chmíří.

Žiju od narození v paneláku na Opatově, Jižním Městě v Praze. Nejraději chodim do kaváren řetězce CoffeeHeaven a učim se v KFC pod Chodovem (pro případ, že by tu někdo žil poblíž).

23letý student VŠCHT v Praze obor inženýrská informatika, pracuji ve firmě CC unLimited, s.r.o. jako IT technik. Mám 2 roky přítelkyni, rád programuju, hraju pool a fotbálek. DM1 diagnostikován na den dětí 1.6.2003

čtv 05. úno 2009 21:48:24
Odpovědět s citací
Já jsem chobotnice, jsem tlustá a mám ráda veselé a dobrosrdečné lidi.
Mám dvě ruce jako chapadla a megaženský tvary.

Nici, kde máte problém ve škole? Třeba by pomohla vyrovnávací třída. Spousta lidí žije v omylu, že je to "zvláštní" třída, ale je to jen třída, kde je méně dětí a učitel se jim může více věnovat.
Co se walsdorfské školy týče, u nás je úroveň velice bídná. Spolužačky neteř tam chodila, ještě ve 3. třídě neuměla číst a musela nastoupit do 2.třídy, kde si doplňovala zároveň tu první. To už je lepší mít soukromého učitele. Osobně bych tam dítě v žádném případě nedala,...

Oldo, Ty jsi nějaký psavec, co?:-) Ještě. že kocour není jen Barabáš:-)) Hele, chmýří je vyjmenovaný slovo, tohle mi nedělej!:-) Jinak budu muset přijet na Chodov do KFC a doučit Tě to tam:p :-))))))))

tak hezky studuj;-), elito národa;-) a pozdravuj kocoura;-)

pát 06. úno 2009 13:07:29
Odpovědět s citací
Máme problémy s písemným projevem. Ona v podstatě vše umí, takže jí doma nemám co učit a když je zkoušená u tabule, tak nosí jedničky. Ale při písemném projevu v Čj a Aj má za 4-5 .A protože jich je ve třídě hodně, tak spíš píšou. Tady vyrovnávací třída není a walsdorf tu má pověst dobrou, ale pořád nevím. Ještě půjdem do poradny.Je pro mě dost těžké, když kluk má v sedmičce pár dvojek a Nici má v páté dvě čtyřky.

pát 06. úno 2009 13:17:35
Odpovědět s citací
Tak docela amatérsky a od boku bych Nici tipla na dysgrafičku, pokud bude mít tuto diagnózu potvrzenou, měla by to škola vzít na vědomí a neklasifikovat jí písemné projevy. Resp. hledejte školu, která by to bez problémů respektovala. A jestli dysgrafička není, tak by měla hodně číst (ne internet, ale knížky - viz jen tady co se najde pravopisných chyb včetně mých příspěvků:-) ) a psát, jiná cesta mě nenapadá...

pát 06. úno 2009 13:44:19
Odpovědět s citací
No, třeba má nějakou poruchu učení? Třeba je dys, když se to týká jazyků a jinde problém není. Přehazuje písmenka? Nemyslím, že by bylo řešení v tomto druhu školy, když ostatní zvládá. Možná by stačila třeba i pomoc asistentky, ale na tu školy nemají peníze. Tuhle říkala spolučačka z pedagogiky, že u nás žádná škola nemá srovnatelné výsledky s jinými státy, jsou silně pod průměrem, ale nevím, pedagogiku jako obor nemám, chodím jen na některé jejich kurzy:-)

pát 06. úno 2009 13:44:45
Odpovědět s citací
Standa má taky problémy při psaní, zvláště při opisování textu, byli jsme v poradně a tam mu zjistili, že je pravák, ale vodicí oko má levé, takže se mu to v té hlavně nějak hůře "mele" právě při tom opisování a tak. No a pak je taky nějaké to dys... dokáže zaměnit třeba na celé stránce m/n , p/t a podobně. Doporučovala bych odborné vyšetření. Standa chodil ve škole od 2.třídy na nápravu čtení a psaní a zlepšil se. V písemném projevu má ve škole určité úlevy právě na základě individálního plánu doporučeného poradnou.

pát 06. úno 2009 14:19:48
Odpovědět s citací
Ahojky, nedávno jsem se k Vám taky napíchla, a dost mi to pomohlo. Tak by bylo na místě se představit.
Bydlím na Vysočině, je mi - musím to spočítat - 38 roků. Mám dva kluky. Starší Dominik 15 let - DM od 9/2008. Miluje počítač, svýho bílýho kocoura Štofíka. Sportuje - florbal, krasobruslení. Končí 9 třídu tak řešíme kam s ním a s cukrovkou.
Martínkovi je 10, hraje hokej, miluje historii, někdy mám pocit, že je děsně rozmazlenej, dyslektik + dysgrafik. /mohla bych vyprávět....../
Jinak jsme taková normální rodinka. Štěstí, že mě manžel drží zkrátka. Jelikož jsem ve znamení Vodnáře, potřebuji k životu svobodu.
Ráda cestuji jak po ČR, tak jsem spokojená v zahraničí, ale jazyky neumím. Líp mi to jde rukama, tak jsem se dala na znakovku.
Moc obdivuju, jak zvládáte svoje koníčky a zájmy. Určitě se k těm svým taky jednou vrátím.

pát 06. úno 2009 16:04:36

Odpovědět s citací
Chobotnice:
na češtině si stojim a napomínám lidi ještě možná víc než ty, omlouvám se za hrubku. :-)

pát 06. úno 2009 16:50:48

Odpovědět s citací
Ahoj, skoro sem nepřispívám, ale hodně čtu. Jmenuji se Hana, je mi 34 a 14.3. "oslavím" roční výročí s DM1. Kromě cukrovky jsem si ještě loni pořídila tříštivou zlomeninu nohy s následnou operací. Ale už skoro skáču přes kaluže:-). H.

pát 06. úno 2009 17:01:17
Odpovědět s citací
Hezky,Haňour(nebo Hanko?)My jsme taky z Vysočiny,mám dva kluky 16 a 13 let-dia,takže kam s ním budem řešit až za dva roky,ale zatím nemá představu.Oba vlastně všichni tři (i manžel) sportují- házená,já jsem jen jejich fanda a zásobovač jídla,toho mají pořád asi málo,no rostou i když manžel už ne.Roky máme teda stejný,to je fajn,že je tady zase někdo od blíž.Od kud jste?My okr.Pelhřimov.Tak se mějte a pěkný víkend,P.

pát 06. úno 2009 17:04:51
Odpovědět s citací
Zdravím Pavluš,
jsme přímo z Ji. Jak dlouho má kluk DM? Určitě bychom mohly poklábosit na určeném místě, abychom jo tady neplnily. Jezdíte někdy do Ji. třeba na turnaj, chlapi si odehrajou a holky dají řeč?

pát 06. úno 2009 17:38:36
Odpovědět s citací
Ahoj,jsme z HOrní Cerekve,do Jihlavy moc nejezdíme,ale třeba se na někdy domluvíme,hoši hrají směr Brno.Kuba má diabetes 2 roky.Tak to jsem ráda,že jsme se tu našli takhle docela blízko.Tak zatím ahoj P.

pát 06. úno 2009 18:29:45

Odpovědět s citací
Nici,
moje dcera je od první třídy dyslektička a dyssortografička,chodí do normální třídy,akorát v páté třídě byla v dyslektické třídě,ale na druhý stupeň se vrátila do normální třídy.
Máme potvrzení z pedagogicko psychologické poradny,proto má individuelní
plán o který si ve škole žádáme,má úlevy z ČJ a AJ na písemný projev,
tzn.,že ji třeba neznámkují diktáty,školy tyto poruchy akceptují,
vzhledem k tomu,že je dyslektička,tak nám hodně číst nepomohlo,ale
teď už to neřešíme,na vysvědšení měla pouze dvě 3 a to právě z ČJ a AJ,
lepší už to asi nebude,ale zaplať bůh .

sob 07. úno 2009 10:21:03
Odpovědět s citací
Děkuji za rady, uvidíme co nám řeknou v té poradně, pak dám vědět, jak jsme dopadli...

sob 07. úno 2009 19:06:09
Odpovědět s citací
Tak se taky představím. Jsem Lenka mám dceru Lenku je jí 11 diabetes má stejně tak dlouho glymči byly hrozné, proto v první třídě přešla na pumpu, syna Tomáše tomu jsou 4 a manžela Tomáše ( kdo chce dát jména potomkům po sobě nedoporučuji, u nás nikdy nevíme kdo na koho volá). Jinak Lenda je v páté třídě od třetí třídy je v jazykovce, škola jí nebaví, na učení se ani nekoukne, raději běhá někde venku, ráda maluje, bruslí, jezdí na kole, hrála na flétnu teď na kytaru, tancuje country a posledních pár měsíců závislák na internetu.

sob 07. úno 2009 19:09:39

Odpovědět s citací
Jmenuji se Eva, 45 let, vdaná, 3 dcery. Nejstarší Eva -22 let, studuje v Brně psychologii je ve 4r., hodně čte, má ráda klasickou literaturu, výtvarné umění a podílí se na psaní blogu (www.zrcadlo.blogspot.com). Prostřední Kačka 18 let, letos maturuje na sportovním gymnáziu. 9 let chodila v ZUŠ na klavír , balet a k tomu krasobruslí. Nejmladší Nela- v dubnu jí bude 7, chodí do první třídy, diabetes od července 2007.V ZUŠ se věnuje baletu, tancuje v pohybovém studiu Hrošík a teď po vzoru starší sestry taky začala krasobruslit. A moc ráda navštěvuje klub dětí Awanu. Nela cukrovku zatím zvládá, řekla bych, že i díky tomu, že nikdy ode mně neslyšela:? tohle nemůžeš, protože jsi nemocná?. Vždy se to muselo zařídit tak, aby mohla dělat to, co ostatní.

sob 07. úno 2009 20:32:43
Odpovědět s citací
Jmenuji se PAvlina mám skoro 6 letého syna.Dm má 4 roky.Jsme také z Vysočiny.Koukala jsem že Hanour je z Ji -no to máme kousek-Jsme kousek od Mor.Budějovic.OKR.Třebíč.

sob 07. úno 2009 21:19:08

Odpovědět s citací
Tak já také o sobě trochu něco napíši.
Jmenuji se Růžena,díky mojemu dědečkovi za svobodna Šípková,je mi 48 let,jsem podruhé vdaná,
mám 29 letého a 26 letého syna a tři vnoučátka,3letou vnučku,ročního vnuka a 5 měsíční vnučku,dceři Hanině je 13 let a výčet jejích nemocí ani nemá cenu psát,sami už dobře znáte a je jich dost,jinak je neskutečně
talentovaná na veškerý sport,což pro ní právě není přínosem,učení ji nějak zvlášť nebaví a ostatní koníčky,sport,sport a zase sport.Jednou dobu chodila na keramiku,ale opět kvůli sportu opustila,proti mojí vůli.
Jo a ještě jeden velký člen rodiny,pejsek Shi-cu Kuba,bílý smetáček a miláček rodiny.

ned 08. úno 2009 10:55:47

Odpovědět s citací
Takže šípková Růženka....,tak to je fakt milý....!!!!To bych si tedy nenechala přejmenovat!!!!:-)

pon 09. úno 2009 10:41:34
Odpovědět s citací
Oldo, a nechtěl bys z té češtiny slézt a nestát na ní? Třeba by Ti šla pak líp:-))) těžko uvěřit, že jsou vše překlepy!:o)

Jé, Růženko, to příjmení sis měla nechat, je to stylové:-))

pon 09. úno 2009 12:09:12
Odpovědět s citací
taky se představim jmenuji se jana a mam dceru Denisu 6 roku DM1 ma od 4 let velice žive ditě.ma rada zviřatka a rada tanči a hlavně už se těši do 1 třidy.Syn tomaš 9 věnuje se aikidu.a rad pomaha sve sestre .taky se snažim jako Eva aby nebyla o nic ošizena ,zatimto klape ikdyž někdy jeto boj.

pon 09. úno 2009 18:26:22
Odpovědět s citací
Ahojte všetci. Ja sa volám Gabika, mám 34 rokov a som 16r šťastne vydatá. Pracujem v tlačiarni a chodím sa odreagovávať na latino tance. Mám dve deti-Dominiku 14r DM1 má 8 rokov a miluje tanec, už desať rokov sa mu intenzívne venuje. Dokonca sníva aj o tanečnom konzervatóriu to sa mi zdá ale dosť nereálne ísť internát s cukrovkou.Však uvidíme. No a Maroša ten má 10r a toho baví každú chvíľu niečo iné. A tiež je dislektik, dizortografik a disgrafik. Neviem či som to dobre napísala.Tak máme doma veselo.Všetkých Vás zdravím a želám pekný deň.

úte 10. úno 2009 15:54:45
Odpovědět s citací
Také se představím.Jméno mé- Věrka.Na tomto světě jsem 46 let.Absolvovala jsem střední odborné učiliště strojírenské,obor mechanik-seřizovač pro NC stroje a linky.Tomuto oboru jsem se věnovala krátce-3 roky. Pak nastalo krásné mateřské období..Rok a půl na to nastal můj životní zvrat v podobě DM1.Jsem na perech,z inzulínů mám Humulin R a Lantus.O pumpě jsem také uvažovala,ale ve mně to musí uzrát,jak už někde někdo z Vás psal.Hodně si pročítám Vaše problémy a vážně mě to pozitivně obohacuje.Syn Petr(23)vystudoval VOŠ-elektronic-diagnostik.Nyní pracuje s auty-jak s prodejem,tak s díly na ně.Auta miluje odmala,v současnosti jezdí po rally soutěžích a mně trochu nahání strach právě tím,co se tam v poslední době děje.Těch zbytečných smrťáků...!Manžel Pavel je k nezaplacení,kamarádky mi ho závidí,něco jako Luboš.Pracuje jako seřizovač.Já pracuji v automobilovém průmyslu,vyrábíme komponenty do aut.Čemu se věnujeme nejvíce je návštěva různých rozhleden,máme rádi přírodu,mě fascinuje kytara-hraju málo-to pak ty prstíky......Co miluju jsou knihy,to je moje a také bez hudby bych nemohla žít.Toť můj profil.

stř 08. dub 2009 17:17:57

Odpovědět s citací
I když tento příspěvěk začal už kdysi dávno, tak jsem se rozhodla také představit.
Jmenuji se Pavla, letos mi bude 28let. Vdaná jsem 2 roky. Bydlím nedaleko Hradce králové.
Vystudovala jsem střední školu management v ekonomice a strojírenství a na to jsem navázala úplně jinou školou a to VZŠ v Praze obor nutriční poradce. Tuto školu jsem chtěla uplatnit ve FN HK,ale po 3letech, kdy jsem studovala a chodila tam na praxi a domlouvala si,že tam budu pracovat, mi najednou řekli,že místo nemají. Ozvali se mi za půl roku s nástupním platem 9200hrubého, za to bych ani nevstávala a nebo bych musela dělat 24hod denně, protože už v té době jsem měla hypotéku na byt. Tak jsem se musela vrátit ke své první škole. Několik let pracuji v logistice v kanceláři. Jsem tu spokojená.
Místo dělí máme 2 bafíky, kteří nám dělají radosti i starosti. Jsou to bulterieři tzv.bojové plemeno,které by neublížilo ani mouše. Máme své netové str. www.bulterier-sara.estranky.cz
A to hlavní co jsem nenapsala, je že cukrovku mám letos 20let. Bohužel na půl zděděnou od otce, který jí má už 56let už z četnými komplikacemi,kterých se já docela bojím,když to vidím na něm. Oči a ledviny má v uvozovkách OK. Je pouze po operaci šedého zákalu.
Co mám ráda je skenka dobrého vína, Tramín nebo Irshaj....

čtv 09. dub 2009 7:39:19
Odpovědět s citací
Jé,ty jsou Pivino boží. Taky jsem pejskařka, ale tohle plemeno jsem viděla málo.

pon 27. dub 2009 18:41:35

Odpovědět s citací
Nici, mě se dřív toto plemeno vůbec nelíbilo,ale pak jsem jednoho dne zjistila,že je to úžasnej pes s krásným klabáčkem a už jsme s manželem hledali na netu a našli.
A co máš ty za bafany?

čtv 30. dub 2009 7:43:14

Odpovědět s citací
Ja som VIera, mam 31 rokov, 7 rokov vydata, diabetes ma manzel uz 20 rokov. Mame 6 rocnu Lilinku a 8 mesacneho Kubika. A mam v sebe kazdodenny strach o neho, o deti a este aj strach z toho, co bude a pride. . . .:-( a neviem ho ovladnut, hoci viem, ze to nie je dobre. Zazili sme uz situacie,kedy bola situacia velmi povazliva, vzdy v dosledku hypa a ma uz nnalez na ociach :-(

čtv 30. dub 2009 8:46:07
Odpovědět s citací
Věrko a kde bydlíš?

čtv 30. dub 2009 17:34:20

Odpovědět s citací
v Seredi, teraz ale pojdeme na rok do roznova pod radhostem. inak som ucitelka na obchodnej akeademii (ucto a info) a muz je elektrotechnicky inzinier - som zabudla :-)

čtv 30. dub 2009 19:39:30
Odpovědět s citací
Jéé, já mám v rámci DPS příští týden praxi na učilišti a třesu se jak poseroutka . jinak učím dospělé, tj. jsou tam jaksi dobrovolně..

čtv 30. dub 2009 20:24:09

Odpovědět s citací
Viero, to je tedy náhoda. Já jsem taky učitelka na chrudimské obchodní akademii. Před revolucí naše školy byly družební a každoročně pořádaly výměnné pobyty pro studenty i učitele. Taky jsem u vás na konci 80. let byla a moc ráda na to vzpomínám. Pozdravuj u vás prosím pamětníky.

sob 02. kvě 2009 16:15:40
Odpovědět s citací
Až budete v Rožnově, tak se ozvi - mohly bychom se vidět, bydlím 12 km od Rožnova - ve Frenštátě p.R.

ned 03. kvě 2009 10:09:15

Odpovědět s citací
super, to je zvlastne, aky je ten svet maly, kolko spriaznenych dusi po svete chodi a maju aj podobne starosti. . . . to je super, urcite sa ozvem. . .

ned 03. kvě 2009 10:21:37
Odpovědět s citací
Pivino,mám křížence madarského ohaře s labradorem. Protože mu bude 7 let, tak si budem pořizovat štěně.Bude to border kolie,u nás tedy ne proto, že je to modní, ale proto, že je všestranná . Se svým psem dělám obrany, poslušnost, stopy-agility a záchranařinu a s tím dalším bych chtěla taky dělat víc druhů výcviku. Taky jsem uvažovala že si zase pořídím křížence, protože jsou šikovní, ale děti mne přehlasovali.
Mě se tyhle psíci co máte vy líbí, tady u nás jsou dva psíci,ale mají problém s agresivitou na psy a jedna fenka, kterou si vzali jako dospělou z útulku a ta je naprosto bezproblémová a skvělá.
Tak at je pejskům i vám fain.

pon 04. kvě 2009 11:31:53
Odpovědět s citací
Tak já taky něco přihodím - jmenuji se Pavlína a mám 6 letého syna - DM od 4 let. Zvládá to celkem dobře, i když s manželem máme někdy zlost a naprostou bezmoc a slzy na krajíčku. Šťastně vdaná jsem 10 let, ale s mým chlapem jsem už 13 let.
Malej velmi rád blbne na kole, hodně pomáhá tchánovi - už je to přeci jen starý pán, vesměs je pořád na zahradě a něco kutí. Ale ze všeho nejraději valchuje svojí sestru, která je o 5 let starší - má jí jako žíněnku.
Jinak strašně rád lyžuje a teď objevuje krásu kolečkových bruslí a v zimě nám to s bruslemi natřel na ledě.
To je asi vše.

Pro Nici - máme křížence německého ovčáka s labradorem a je to něco úžasného - říkám mu " Vořech ", ale jinak se jmenuje Fík a je naprosto úžasnej k dětem.

pon 04. kvě 2009 18:24:39

Odpovědět s citací
Nici, je pravda, že jsem napsala,že máme 2 psy,ale třetího jsem zapřela, to je 9.ti letý oříšek, má 7kg. Říkáme mu Gastonek, je celý černý až na kržtičku,hrudníček a packy, které mu už stářím začínají šedivět. Zrovna v neděli jsme byli na voříškyjádě, malých pejsků se účastnilo 70,takže jsme se do dalšího kola nedostali. Vybírali jich jen 9, ale šli jsme za zábavou. Gastonek nás poslouchá na slovo, tedy spíš mě než manžela, je na mě fixovanej. Asi jsem vůdčí typ, protože mě poslouchají víc všichni naši bafíci :-)))
Tak hlavně,ať vám dělá štěňátko radost.

úte 05. kvě 2009 9:26:57
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 160 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další