Plantur21

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 283 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
jak uzdravit cukrovku snadno a rychle 
Autor Zpráva
Odpovědět s citací
Chtel bych jen napsat jednu vec,mozna je vam to znamo,mozna ne.
Curkovku je bezne uzdravit do 14 dnu pokud prejdete na nizkotucnou dietu a budete jist jen syrovou zeleninu a ovoce,pozdeji mensi mnozstvi tuku..bezny cas na svetovych klinikach pro uzdraveni curkovky je 14 dni,i vaznejsi pripady..
cukrovka neni o vysokem cukru v krvi,ale vysokem tuku.

podivejte se na tohle video..je to clovek co je nizkotucne diete,zmeri krevni cukr,ktery je v dobre norme,potom sni 15 bananu,a znovu zmeri cukr a zvysi se jen malicko...pokud ma malo tuku v krvi,tak cukr jde rovnou do tela,a nezpusobi vysokou krevni hladinu

http://www.youtube.com/watch?v=FSJ_rhJuxYE

je to nejsnadnejsi cesta k uzdraveni.

sob 17. črc 2010 10:14:58
Odpovědět s citací
Co je to zase za cinty...

sob 17. črc 2010 10:31:50
Odpovědět s citací
To jsou prostě takové cinty..
Internet je přece z 99 procent plný podobných cintů...

sob 17. črc 2010 10:36:50
Odpovědět s citací
hm myslím, že kdyby to fungovalo tak jak to tady popisuješ, tak sem rozhodně nebudou chodit lidi, kteří maj cukrovku 10 let a víc, viz. já, bylo by to fajn, kdyby to bylo tak jednoduchý, ale takhle to prostě nefunguje!

sob 17. črc 2010 13:04:32
Odpovědět s citací
Přesně tak ! Nízkotučná dietka + zeleninové šťávy vás uzdraví během 14 dní. Pokud máte těžkou cukrovku tak 21 dní ! Simulanti !

sob 17. črc 2010 13:20:50

Odpovědět s citací
.

Naposledy upravil .K. dne sob 30. srp 2014 21:37:35, celkově upraveno 1

sob 17. črc 2010 13:26:54

Odpovědět s citací
Ja uz asi fakt rezignujem, lebo ludska debilita zradov viac ci menej vzdelanych jedincov nepozna medzi...vcera ma vytocil clanok v jednom slovenskom periodiku o DM a tam jedna uzasna dia dr. zadrela, ze diabetik nesmie ziadnu zmrzlinu a ked tak DIA..., no mne sa otvaral imaginarny nozik vo vacku...

...tyzden dozadu mi pride pozvanka z jedneho zdruzenia diabetikov na letny rekondicny pobyt, kde je ako "tazky" benefit uvedene, ze tyzden sa nemusim vobec zaoberat glykemiami a davkami inz, lebo to vsetko za mna bude robit taborovy lekar...ano, taborovy lekar viem ako na co reagujem vramci dietneho planu + zvysnych 49 ucastnikov...

...a teraz sarlatansky sposob liecby DM, za 14 dni...ak by to tak bolo, dotycny by uz davno mal nobelovu cenu za medicinu a my vsetci by sme sa zmenili na grupu zarytych veganov chrumajucich surovu stravu...a novy sposob ako spoznat diabetika?, ziadna karticka som diabetik, ale trci mu z ust vnat z mrkvy ktoru prave dojedol...

sob 17. črc 2010 15:50:03
Odpovědět s citací
No nic...takze vsechny ty kliniky kde se leci cukrovka behem 14 dnu jsou sarlatani a nevi co delaji?jedna je i na Slovensku.
odsoudit neco aniz bych vedel o co se jedna je tak snadne...

ten clovek na videu nema zadnou nemoc,je zdravej jako ripa,jen ukazuje ze pokud mate nizkou hladinu tuku v krvi(neznamena ze neji tuk,ale pouze 10 procent kalorii pochazi z tuku)tak i po 15 bananech nasleduje jen mirne zvyseni krevniho cukru..co vam na to reknou doktori?jednoho jsem se ptal,a rekl ten clovek je lhar,ze to neni mozne..

vysoky krevni cukr vznika tak ze cukr je v krvi vazan tukem,a tak cukr nemuze volne prejit z krve do bunek.pokud clovek ma nizkou hladinu tuku v krvi,veskery cukr na svobodny pruchod k bunkam,a i po 15 bananech ma stale normalni hladinu cukru.

pokud si ne kazdy mysli ze tohle je nesmysl,protoze ve svete je to naprosto bezne ze se takhle leci cukrovka,i jakehokoliv typu,tak si prectete knizku of Dr.Grahama 80/10/10,bohuzel jen v anglictine.

kamarad uzdravil babicce cukrovku za 14 dni,a to ani nejedla tu dietu nijak striktne,jedla k tomu i maso...

ten prispevek jsem napsal ne proto abych tu vzbudil pobourene reakce,ale proto ze vim ze to je snadna pomoc jak si muzete pomoci.
proc nekdo nema nobelovu cenu?protoze tenhle zpusob lecby neni v zajmu klasicke lecby,ktera se zrejme zajima hlavne jak dostat z lidi penize.
kdo vi...
u nas zrejme najdete vic informaci na freshness.cz,nebo vitarian.cz,pokud to nekoho zajima a zalozi tam vlakno na tohle tema,urcite nejdete hodne zajimavych zkusenosti ostatnich lidi...hodne stesti:)

p.s.u prechodu na ovoce je treba nekolik dni jist jen zeleninu,aby se spalil nadbytek tuku v krvi a ovoce mohlo byt konzumovano bez zvyseneho curku v krvi.

sob 17. črc 2010 16:59:02
Odpovědět s citací
Neskutečný, tedy já už na tohle nemám slov.

sob 17. črc 2010 17:09:55

Odpovědět s citací
.

Naposledy upravil .K. dne sob 30. srp 2014 21:38:27, celkově upraveno 2

sob 17. črc 2010 17:55:00
Odpovědět s citací

prispevek byl myslen pro ty co maji zajem se uzdravit a ne jen odsuzovat neco co neznaji.
Ja nejsem doktor,ale jsou doktori kteri syrovou stravou leci lidi,napr.Dr.Graham,Dr,Moorse,Dr.Clement.
Klinikami se neohanim,me by melo bejt jedno jestli mate cukrovku,nebo ne?proc bych se mel snazit nekoho presvedcit?
Videl jsem video kde mluvilo mozna 10 sefu clinik z usa,a vsichni se shodli na jednom..cukrovku leci do 14 dni..ja znam Hippocrates health intitute,ale tam pouzivaji jinou dietu.

kdo ma zajem se uzdravit tak si urcite zacne hledat potrebne informace

nevim jake vzdelani mate vy,ze se vam nezda "teorie"o volne pruchozi krvi,ale to je neco na co neni treba mit titul aby si to clovek zkusil.
podobna nemoc cukrovce je kandida,pricina je ve stejnem problemu,a to vysoky krevni cukr..standartni dieta a lecba trva az leta,proc?protoze lidi ji hodne tuku a cukru.
ja mel silnou kandidu,a dal jsem ji do normalu za jeden tyden na ovoci...kamaradka ji dala do normalu po 9 dnech na bananech pouze.

insulin je treba,ale uplne jine mnozstvi..lidi co maji cukrovku typu 1 a presli na syrovou stravu si treba misto denne pichaji jednou za nekolik dni,a to celkem na zacatku...

nechci tady nic obhajovat..koho to zajima ze tohle funguje,a to funguje bezesporu,ten si urcie cestu najde..a koho ne,ten alespon napise kriticky komentar...

sob 17. črc 2010 18:28:09

Odpovědět s citací
.

Naposledy upravil .K. dne sob 30. srp 2014 21:40:15, celkově upraveno 1

sob 17. črc 2010 19:09:00
Odpovědět s citací
jistá, buď si jistá, že ačkoli jinak jsem jedna z nejslušnějších lidí na světě, která mluví jako knihka, tak tímto tě nyní se vší úctou posílám do prdele!!!

sob 17. črc 2010 19:32:54
Odpovědět s citací
Jedná se o zcela běžný příspěvek příznivce altern. medicíny..
nejdřív začne povídat, že někde..., pří jasném dotazu mlží
určitě pohovoří o tom, že klasická medicina brání vyléčení ( za 14 dní) nebot zlé farmaceutické firmy atd...
oni je to asi takhle učeji, někde na nějakých kurzech, takhle plácat...to je úplně normální...

sob 17. črc 2010 20:14:13
Odpovědět s citací
jsem vám to říkala, že Diaforum našli vyznavači Osud.cz, Aštara Šerana a podobní s alternativním myšlením:))
Netřeba se kvůli tomu rozčilovat nebo se snažit polemizovat, je to pohanské náboženství, nikoliv věda, medicína či cokoliv jiného užitečného.

sob 17. črc 2010 20:28:38
Odpovědět s citací
Ale je dobré vědět, co se od nich dá čekat..
racionální myšlení nebo nějaké důkazy to teda nejsou...

sob 17. črc 2010 20:33:09

Odpovědět s citací
Jisto, ty 100% nejsi diabetik 1. typu a ani žádného diabetika 1.typu osobně neznáš.

Jen abych tě uvedla do obrazu z praxe:

Dcera omylem byla 20 hodin bez inzulínu (špatně jsem přepichovala set - ručně, pak se zjistilo, že se mi 2x po sobě podařilo ohnout kanylu, takže inzulín netekl), nic nejedla, protože už zvracela z ketoacidozy. Po těch 20 hodinách už měla metabolický rozvrat. Bylo to na 3 dny v nemocnici na kapačku!!!

Pokud znáš konkrétního člověka, který měl DM1 a takto se zázračně uzdravil, dej nám na něj kontakt, popřípadě na kliniku, my si opravdu rádi necháme poradit, pokud na tom bude něco racionálního a důvěryhodného.

Inzulín totiž potřebuje člověk i tehdy, když nic nejí, potřebuje základní dávku a podstata DM1 je ta, že vlastní beta buňky netvoří žádný inzulín.
Produkce je 0. A bez inzulínu by prostě ti naši diabetici jednoduše umřeli, počítám, že dcera tak do 3 dní. I kdyby se krmila jen zeleným a tuky.

Mirka.

sob 17. črc 2010 20:51:13
Odpovědět s citací
Před rokem 1923 se přece takto diabetici (DM1) "léčili"...
měli velmi ostrou dietu ...
umřeli všichni dříve či později...většinou tedy dříve...paní doktorka mne asi opraví, ale pokud vím, maximální dožití byly snad měsíce...

sob 17. črc 2010 21:00:35

Odpovědět s citací
Jista - promiň mi ta slova, ale jsi naprostý debil. O DM I.typu nevíš vůbec nic o uzdravení do 14dnů......pročpak dodneška nedostal tento chytrolín Nobelovku a proč DM I.typu stále přibývá ??? No , žij dál na své šťastné hvězdě............ :-(

sob 17. črc 2010 21:19:05
Odpovědět s citací
Po precteni vasich vulgarnich kometaru si dovolim citovat slova jednoho svateho cloveka..nehazejte perly svinim,zadupaji je do hnoje a otoci se proti vam...

Doufam ze jednoho dne i do nasi male vlasti pronikne to co je bezne ve svete,kdyz uz 20 let nemame draty..bohuzel bude jeste nejmene 20 let trvat nez lidi u nas odstrani draty obehnane kolem mysli.

je ve vas prilis negace na to aby se vubec o necem dalo diskutovat...

p.s.pokud si nekdo opravdu precetl co jsem napsal,/coz nemyslim pokud me mate za zenu/a nevidi tam nic hmatatelneho,tak stejne nema cenu nic psat...pokud vam prijde normalni snist 30 bananu v sejku a nemit vysoky cukr,a chcete dukaz,co vam kdo muze dat?
pokud nekdo krevni nemoc uzdravi za tyden misto za roky,co vic se da napsat?sorry,nejsem diabetik,ale kandida taky neni zadna sranda,a je to predstupen cukrovce..

sob 17. črc 2010 23:43:48
Odpovědět s citací
http://rawfooddiettips.com/a-vegan-low-fat-diet-for-diabetics-4/

sob 17. črc 2010 23:58:34
Odpovědět s citací
POkud nekdo chape muj prispevek tak ze kazdy clovek uzdravi cukrovku za 14 dni,tak to jiste ne.Kazdy clovek ma jinou zavaznost onemocneni,a kazdy ma jiny cas pro lecbu.Typ 2 je sladne vylecit za onech 14 dni,typ 1 potrebuje samozrejme vice casu.

tahle slecna ma cukrovku typu jedna,je na pumpe,rika ze je na nizkotucne syrove strave tyden,cukr se ji srovnal do normalu,davky insulinu snizily o tretinu a muze snist i tri banany.

http://www.youtube.com/watch?v=aNlnwxVzshs

pro vetsinu lidi to bude stejne hovadina,a budou chtit neco "hmatatelnejsiho",ale treba se najde nekdo koho to inspiruje a uveri ze cesta tady je...

ned 18. črc 2010 0:37:08

Odpovědět s citací
Jista,
podrážděným až vulgárním reakcím se vůbec nedivím. Tady na fóru jsi totiž trochu narazil, protože tady se scházejí lidi, kteří s cukrovkou (a to především 1.typu) žijí, nebo jsou s ní denně v kontaktu. A nejedná se tedy o úplné laiky.

Věř mi, že tu neházíš perly sviním, ale lidem, kteří o dané věci ví mnohem víc než ty, házíš hovna!
Já ještě navíc studuju medicínu, takže bych to přirovnal asi k tomu, jako když bys chtěl automechanikovi kecat do opravy motoru, přestože víš jen co je to volant.

Všechny články na podobné téma obsahují většinou hrubé nepřesnosti a autor ukazuje základní neznalosti. A ve chvíli, když si přečtu např. takovou blbost, jako je vazba cukru na tuky, přestávám číst.

Ale vyjádřím se k těm tvým odkazům.

http://rawfooddiettips.com/a-vegan-low-fat-diet-for-diabetics-4/
Zde se hovoří o veganské nízkotučné dietě.

Článek typicky ukazuje problém alternativní medicíny, která se nám snaží často namluvit, že klasická medicína ji nechce uznat z ekonomických důvodů.

Problém je ale jinde.
Jedná se o střet medicníny založené na důkazech a léčebných postupů, které nejsou dokazatelné a jejich strůjci se o to ani nesnaží.

V článku tedy diabetikům 2. typu podávali dietu, části veganskou - zeleninu, obilniny, luštěniny a ovoce, poměr živin 75-15-10 a části klasickou diabetickou.
Výsledek byl ten, že u obou skupin došlo ke zlepšení, u veganské diety byly výsledky lepší.

A jsme u toho. Co způsobilo lepší výsledky veganské diety? Byl to poměr jednotlivých živin? Nebo to byl větší obsah vlákniny? Nebo šlo o to, že energetický příjem byl nižší a dotyční více zhubli? Anebo šlo o prostý placebo efekt, kdy lidé na veganské dietě meli prostě pocit, že "jedí zdravěji"?
Zastánci veganství by nám asi řekli, že šlo o to, že tam nebylo nic živočišného.
Toto jsou ale věci, kterými se klasická medicína musí zabývat, protože když tým badatelů přijede na vědeckou konferenci, toto jsou přesně otázky, které jim ostatní položí, a pokud nebudou schopni odpovědět, tak se jim vysmějí. A zajímat to bude také samozřejmě zdravotnické organizace, které by popřípadě měly schválit takovýto léčebný postup.

a to video:
http://www.youtube.com/watch?v=aNlnwxVzshs

Tak to je to samé. To, že se jí zlepšila citlivost na inzulín mohlo být tím, že prostě jen zhubla a těžko zase dokázat, že šlo o efekt např. daného poměru živin.

A jinak, neříká tam, jak píšeš "davky insulinu snizily o tretinu a muze snist i tri banany", ale říká, že zatímco předtím jí bylo třeba na banán jedna jednotka inulínu, teď jí stačí jedna jednotka na 3 banány.
Tady by nás asi taky zajímalo, jestli si nějak upravila např. nastavení bazálu, protože jestli začala jíst míň, tak pak toho bazálu tolik nepotřebovala a na ty banány už nemusela tolik připichovat, že. (tady ale asi vůbec netušíš, o čem mluvím)

ned 18. črc 2010 6:42:26
Odpovědět s citací
Ach jo, tak jsem si přečetla celou diskuzi a přesně z tohohle je mi vždycky smutno... :-(
Jisto: Asi by ti pomohlo nastudovat si něco u fungování metabolismu, trochu biochemie a uvést věci do kontextu!

ned 18. črc 2010 7:55:51
Odpovědět s citací
Tady se mele páté přes deváté !
DM I jde sice upravit pomocí správého režimu,ale nikoli VYLÉČIT
o tom zde víme všichni, kdo sem chodí ! Myslím, že tvá ,zde zavedená diskuse nikam nevede !

ned 18. črc 2010 8:44:54
Odpovědět s citací
Tomasi,
nevim jestli mam byt prekveny nebo ne ze medicina nevi nic o vazbe tuku na cukry.
Pokud vezmu tu kandidu,na kterou by doktori pokud by vubec dali nejakou dietu dali dietu s vysokym obsahem tuku,tak ji budou lecit i leta.
Ja osobne jsem dal kandidu do normalu na jeden tyden,a to pouze vyrazenim tuku.
Funguje to tak ze cukr je vazan v krvi tukem,a tak nema volny pruchod k bunkam,a i jedna vyssi davka tuku zustava v krvi i nekolik dni.to zpusobi narust kvasinek ktere se snazi odstranit vysoky cukr.pomahaji nam,ale k nasi skode,protze premnozeni zpusobi nemoc,a ve finale rakovinu..
tam ale jeste medicina nedosla,jeden doktor tohle objevil,ze vsechny nadory jsou kandida,a lecil to jedlou sodou,kdy alkalizoval nadory vpichem zasadite latky,a uz mu vzali titul...trosku jako ve stredoveku,kdyz nekdo objevi neco proti hlavnimu proudu.

to ze to funguje s kandidou je bezesporu,a ze o tom nevi medicinsa se nedivim...stejne tak medicina tvrdi ze po kazdem poziti jidla je PRIROZENE ze mame inunitni reakci tela,a narust bilych krvinek ktera oslabi imunitu tela,ale kdyz testovali lidi co ji zivou stravu,tak reakce nebyla..ale studie tise vysumela..

ned 18. črc 2010 9:26:01
Odpovědět s citací
Velká škoda, že tu nefunguje žádný admin. Tohle celé forum se začíná dost vymykat. Dřív to tu bylo jiné. Dnes se spousta lidi potřebuje jen vykecat...:(

ned 18. črc 2010 9:34:34
Odpovědět s citací
tohlceto jsou takove kydy, ze by to odsud meli smazat. zvlastni, ze auto byste si sarlatanovi opravit nedal, ale babicku jo.

ned 18. črc 2010 9:53:33
Odpovědět s citací
Takhle zábavnou diskuzi jsem zde už dlouho nečetl a nedá mi to proto reagovat. Nevím jestli se smát nebo brečet. Když někdo člověka ujišťuje, že 2 semestry biochemie na medicíně jsou zbytečné, je to k pláči. Fakt, že Jista je přesvědčen o své bezmezné (polo)pravdě a nenechá si poradit, je k smíchu. Obdivuji všechny přispívatele, kteří mají sílu na tu Sisyfovskou práci Jistě oponovat.

ned 18. črc 2010 10:22:06
Odpovědět s citací
jen to smazte...loucim se...

ned 18. črc 2010 10:23:44

Odpovědět s citací
Tak tri dni sa snažím odolať a nič nenapísať, ale dnes som to vzdala a píšem. Moja osobá skúsenosť. Pred 12-timi rokmi som vyskúšala ovocno-zeleninovú dietu. Chcela som totiž schudnúť a bolo mi jasné, že treba vylúčiť tuky a biele pečivo. Trochu som schudla(cca 3 kg), ale tá potvora cukrovka sa akosi nevytratila:-). Asi sa jej u mňa páči. Podotýkam, že DM1 mám 23 rokov. A hovoriť o vážnejšej a menej vážnej cukrovke ako spomína Jista v prvom príspevku, je tiež poriadne zastaralá hovadina. Z toho ma až dvíha.

ned 18. črc 2010 12:25:11

Odpovědět s citací
Jista,
děláš to samé, z čeho si nás nejprve obviňoval, tj. automaticky se stavíš negativně ke všemu, co napíšeme, aniž by ses nad tím zamyslel. A to nejen nad fakty, které tu píšeme, ale také nad tím, že asi nemusíme být úplně blbí.

Připomínám věty, které si napsal, přičemž sedí na tebe samotného:

"...odsuzovat neco co neznaji..."
"...hledat potrebne informace..."

Co se týče vazby cukru na tuky, tak mi stačí jen logická úvaha, a sice, že cukr je rozpustný ve vodě, zatímco tuky jsou hydrofobní.

ned 18. črc 2010 13:41:38
Odpovědět s citací
Že se s takovým debilem bavíte...

ned 18. črc 2010 14:09:35
Odpovědět s citací
Rad bych se jeste omluvil vsem pohorsenym ctenarum, zrejme to vyznelo tak ze pisu ze se kazdy uzdravi na 14 dni,coz jsem tedy nemyslel/to by me taky asi nastvalo/..ale snad zde nejsou jen lidi typu 1.
/typ 2 je skutecne otazka dvou,tri tydnu/

Nicmene jsou lide kteri si prestali uplne pichat insulin,ale to rozhodne netrvalo tak kratce,a ani jich neni mnoho,ale to mozna proto ze se o to mnoho lidi nepokusilo.Zatim jsem jich nasel 6.

ned 18. črc 2010 22:55:15
Odpovědět s citací
Tak tomuhle se musím jen smát, to je až neuvěřitelné, kdo by řekl, že se tady dá takhle i pobavit, když tedy pominu příspěvek s názvem Želvičky
:-)))

ned 18. črc 2010 23:19:14
Odpovědět s citací
HARE DIABETES HARE HARE HE HE
Potvrzuji zkušenost Evicy.....

Přibližně před dvaceti lety mi diagnostikovali diabetes při náhodném odběru při chřipce. Bylo mi tehdy tak zle, že jsem neměl ani sílu si dojít nakoupit, doplazil jsem se domů a odpadnul. Když jsem se probral, došlo mi, že bych měl nějak držet dietu, ale netušil jsem ještě nic o obsahu sacharidů v potravinách, neznal rozpis diety... Navíc jsem zjistil, že doma nemám k jídlu nic, mimo čtyř bedýnek uskladněných jablek. Tehdy jsem to vyřešil tak, že jsem skoro TŘI týdny jedl na den 6 jablek, motal se po bytě a spal a spal ... Výsledek: dole skoro 15 kg, glykemie spadla ze 13 na 5. Ale nějak se cukrovka mrška nezaběhla, pořád je věrně se mnou, dneska jsme s inzulínem. (že já tenkrát netušil, že mám místo těch 6 jablek denně žrát šestkrát denně patnáct banánů :o))))

pon 19. črc 2010 7:17:31
Odpovědět s citací
Nebylo v doporučení těch 15 banánů přepálit? Alkohol přece snižuje ...

pon 19. črc 2010 8:05:58

Odpovědět s citací
Musím napsat, že Jisté za toto vlákno ,,děkuji", dlouho jsem se tak nenasmála...hloupý jen je, že pokud si to přečte někdo,kdo třeba s DMI začíná a jak víme,,tonoucí se stébla chytá", v tomto případě banánů, tak ho to může i přinejmenším přizabít...

Jako matka malého diabetika, bych Berťu též ráda vyléčila, ale jsem si jistá, že u třetí banánů by šel dobrovolně hledat BABY BOX, popř.si rezervoval postel v Klokánku..

pon 19. črc 2010 21:25:42
Odpovědět s citací
Já nemám zrovna vůbec čas číst ostatní příspěvky, přečetla jsem úvodní příspěvek. Pokud existuje někdo, kdo může "vystopovat" nějak přes IP adresy nebo jak "autora" tohoto příspěvku, možná by bylo vhodné se zamyslet nad možností podat podnět k šetření, zda zde nebyl spáchán nějaký trestný čin......nevím přesně, jaký......tak když si to třeba nějaký diabetik I. typu přečte a bude postupvat podle návodu, tak patrně zemře.....tak nevím, lze beztrestně umisťovat na internet návody k sebevraždě?

Doporučuju administrátorovi celé toto vlákno smazat, aptrně se nikdo zlobit nebude........ a rozhodně si tím nikdo nemůže ublížit.....to je asi to hlavní, ne?

úte 20. črc 2010 17:54:37
Odpovědět s citací
nic ve zlém, Katko, ale to je naprostá pitomost, na tohle fakt trestný čin nenapasujete:)) Ani přestupek, vůbec nic.

úte 20. črc 2010 18:15:44
Odpovědět s citací
Jak píšu dříve, toto je bežný projev zastánce alternativní medicíny ( AM). On byl vskutku přesvědčen, že pomáhá. Existují desítky, stovky stránek, kurzů, knih a podobně, kde se tito lidé houfují. Jista na začátku některé uvedl. Pokud člověk chvíli pátrá, zjistí, že často jsou napojeni na nějakého "šamana" (obvykle jasného podvodníka či blázna), který sem připutoval z USA , kde byl stíhán, či ze zemí bývalého Sov. svazu. Tito lidé zde štastně žijí, vydavají knihu za knihou, pořádají kurzy AM a přitahují stovky zfanatizovaných jedinců. Docela často zajímavé info o podobných teoriích na www.sysifos.cz. Na veškeré námitky proti AM reagují tím, že danému objevu brání farm. firmy. Cpou se nejen do medicíny, ale třeba do fyziky ( různé energie), chemie atd...obvykle trpí paranoidními představami a často jsou ryzí blázni....

úte 20. črc 2010 18:55:58
Odpovědět s citací
Nedávno jsem byla u čarodějnice a ta řekla, že pokud si to syn srovná v hlavě, pak se zbaví cukrovky. Ha, ha.... možná by měl přidat i ty banány:-):-)

úte 20. črc 2010 19:38:48
Odpovědět s citací
Považuji se docela za znalce této problematiky. V dávných dobách v každé obci byl obecní blázen ( v oblastech s nízkým obsahem jodu ? i více). Léčebny byly nacpané Napoleony a podobnými postavami. Dnes v době internetu mají tito lidé barevné kýčovité stránky, IČO na vzdělávání dospělých a vysoké příjmy a dokonce i pořady v nÁmi placené TV. Kdyby jejich činnost nebyla někdy škodlivá, byli by k smíchu,...PRAŠTILA JSTE ČARODEJNICI PŘES TU HLAVU ABY MĚLA CO ROVNAT...
:-))

úte 20. črc 2010 19:51:17
Odpovědět s citací
Tak mi nezbyva nez zase neco napsat,ackoliv jsem to povazoval za zbytecne...

tak jednak by me v zivote nenapadlo ze se nekdo po precteni prispevku vrhne do nejake diety,aniz by o tom neco nastudoval,poradil se s lidmi kteri s tim maji nejakou zkusenost,pripadne se uzdravili.

pokud ma nekdo cukrovku 2,tak tam je treba byt opatrny na zacatku,clovek musi vedet co dela.nicmene je to otazka 2 tydnu.pokud si nekdo mysli ze i 2 se neda lecit,tak to je velky omyl.

pokud chce nekdo lecit 1,tak tam je treba jeste mnohem vetsi opatrnosti,a je treba se poradit s nekym kdo s tim ma opravdu dobrou zkusenost..

bezna praxe je ze lide na teto diete snizi prijem insulinu az treba jednu 5.ale je to hodne individualni.
uzdraveni typu 1 neni zadna zaruka,zrejme zalezi jak dlouho trva,ale nicmene jsou jedinci kteri se uzdravili,coz je zrejme proti tvrzeni mediciny..ale nedivil bych se kdyby trvrdili ze ani 2 se neda uzdravit.

pokud se tu najde nekdo kdo si nemysli ze to nesmysl,tak mi napiste mail,muze vam dat odkazy na mista kde se dozvite vic,bohuzel vse jen v anglictine.

úte 20. črc 2010 22:18:34
Odpovědět s citací
pokracovani prispevku pro nove ctenare...
po nekolika dnech zverejneni vam chci usetrit cas nez se proukousete timto vlaknem ktere se opravdu minulo umyslem.

Tak jen abych uvedl veci na pravou vahu,a chybu kterou jsem udelal na zacatku..
uzdraveni cukrovky za 14 dni se tyka cukrovky typu 2.tam to neni sebemensi problem.

Co se tyka typu 1,tak tam je treba mnohem delsi doby,ani neni stejna zaruka jako u 2 ze se to podari,zalezi na nekolika faktorech.
nicmene uzdraveni je mozne,ackoliv medicina tvrdi ze ne,existuje nekolik jedincu kteri se na teto diete uzdravili uplne.

kdo by mel zajem se pokusit lecit telo zivou stravou,je nejprve treba hodne nastudovat,poradit se s odbornikem atd..aby nekdo nemel pocit ze pacha "sebevrazdu"jak se doctete nize.

jinak mi muj prispevek prijde podobny jako kdyz nekdo prohlasil ze zeme je kulata...nedivim se,jen jsem chtel sdelit ze uzdraveni mozne je..tot vse.

úte 20. črc 2010 22:27:11
Odpovědět s citací
tak to se moc nepodarilo..cekal jsem ze se tenhle prispevek objevi nahore,aby se novy ctenar prokousavat celym timto nesmyslnym vlaknem nez ho nekdo smaze,ale jak to chapu neni tu admin,tak to se asi nestane.

úte 20. črc 2010 22:29:37
Odpovědět s citací
Mohu se optat, čím je uzdravení z DM1 způsobeno?
Co nahradí zničené zdroje inzulínu?
Kde žije ten jedinec ( jedinci), kteří se vyléčili z DM1?
Víte vůbec jaký je třeba rozdíl mezi DM1a DM2?
Nebylo by lépe Vaše vědomosti ventilovat na www.osud.cz, www.doktorka.cz, www.abecedazdravi.cz a podobných stránkách? Tam byste došel úspěchu. Opravdu nemáte pocit, že zde to není to pravé?

úte 20. črc 2010 22:34:27
Odpovědět s citací
Vojto, proboha už nám to sem necpi. Není na to opravdu nikdo zvědav.Tohle fakt ne. Jistojistě píšu za všechny...

úte 20. črc 2010 22:36:47

Odpovědět s citací
Jista,

vo svojom príspevku zo 17. 07. 2010 17:59 píšeš, citujem:

"No nic...takze vsechny ty kliniky kde se leci cukrovka behem 14 dnu jsou sarlatani a nevi co delaji?jedna je i na Slovensku."

Som rodený Slovák a na Slovensku žijem s diabetom typu 1 vyše 38 rokov. Myslím si, že prehľad o diabete mám dobrý a to aj vďaka jednému z najlepších slovenských diabetológov, ku ktorému mám možnosť chodiť.

Tento doktor je nielen mojim ošetrujúcim diabetológom už vyše 20 rokov, ale je aj mojim priateľom na ktorého sa môžem ohľadom diabetu a nielen jeho 100% spoľahnúť! On ma naučil ako neprispôsobovať svoj život diabetu, ale ako prispôsobiť diabetes svojmu životu.

Keby na Slovensku skutočne existovala klinika na ktorej sa podľa Tvojho tvrdenia lieči cukrovka behom 14 dní, môj diabetológ by určite neváhal a poslal by ma tam medzi svojimi prvými pacientami.

Keď vo svojich príspevkoch píšeš, že sa niektorí diabetici zbavili potreby pichať inzulín (mimochodom väčšina laikov pokladá na diabete za to najhoršie práve aplikáciu inzulínu ...) tak v tom Ti oponovať nebudem.

Je to skutočne pravda, LENŽE boli to buď :

1. diabetici s diabetom 2 typu, ktorí si upravili svoju životosprávu tak, že sa im podarilo znížiť svoju hmotnosť a pri jej znižovaní začali byť fyzicky aktívnejší takže po vysadení inzulínu im potom na pokrytie príjmu sacharidov v nízkosacharidovej strave s vlákninou a polysacharidmi stačil v pohode inzulín ktorý im aj dovtedy vyrábal ich pankreas, ale pokiaľ si neupravili životosprávu bol málo účinný a preto sa im musel pichať inzulín injekčne.

Takíto diabetici s diabetom typu 2 sa laikovi, ako si Ty, môžu zdať byť vyliečení - veď sa zbavili toho "strašiaka" inzulínových injekcií. Ale oni sa diabetu nezbavili - oni stále majú diabetes typu 2, len ho už majú liečený diétou, prípadne diétou a perorálnymi antidiabetikami (tabletkami). Ak prestanú dodržiavať diétu, budú mať nadváhu a potom sa budú musieť vrátiť opäť k inzulínovým injekciám.

A nemysli si, to čo si laici tiež veľa krát myslia, že diabetik typu 2 má v tých tabletkách inzulín a preto majú "lahšiu cukrovku" ako tí chudáci s DM typu 1, ktorí majú "takú ťažkú cukrovku, že im inzulín v tabletkách nestačí a musia si ho už pichať".

Je to omyl. V tabletkách ktoré používajú diabetici s cukrovkou typu 2 nie je inzulín, ale sú tam látky ktoré, jednoducho povedané, zvyšujú účinok vlastného inzulínu diabetika typu 2.

2. diabetici s MODY diabetom, ktorí sa po objavení u detí lieči inzulínovou terapiou a neskôr racionálnou diabetickou diétou. Osobne poznám viacero takýchto diabetikov, ktorí ako malé deti mali inzulín a teraz sú na diéte. Ale to neznamená, že sa vyliečili z diabetu typu 1 ako by si laik mohol myslieť keď si v detstve museli pichať izulín. NIE ! Pozor oni majú jednoducho iný typ diabetu ako je typ 1.

3. diabetici s diabetom 1. typu u ktorých po začatí s inzulínovou liečbou prišlo obdobie tzv. REMISIE, kedy sa na dlhšie obdobie obnoví vlastná produkcia inzulínu. Žiaľ obdobie remisie netrvá večne (čo by všetci DM1-tkári dali za to aby to tak bolo...) a po skončení remisie je potrebné začať opäť liečbu s inzulínom.

Na záver asi iba toľko, že si treba uvedomiť nasledovné:

KEĎ SI DIABETIK KTORÝ SI PICHAL INZULÍN UŽ INZULÍN PICHAŤ NEMUSÍ, NEZNAMENÁ TO, ŽE JE VYLIEČENÝ Z CUKROVKY.

čtv 22. črc 2010 1:15:27
Profil Zobrazit autorovy stránky
Odpovědět s citací
bohuzel nejsem schopny rict kde se klinika na Slovensku nachazi,cetl jsem o ni na jednom serveru.neni to zamerene na leceni cukrovky,ale zabyvaji se tim take.

U cukrovky typu 2 urcite souhlasim ze pokud se dotycny vrati ke strave kde jsou vysoke cukry a tuky,tak se vse vrati.Typ 2 je nemoc zivotniho stylu,stejne jako moje kandida,ktera se mi vrati vzdy kdyz nejim to co mam...nejakou roli tam hraje i psychika.

Co se tyka uzdraveni typu 1,zda je to uzraveno plne nebo ne nejsem schopny rict,zatim vsechno co jsem cetl od lidi kteri o to usiluji nebo se jim to podarilo je nemuset si pichat insulin...ale osobne si myslim ze pokud nekdo dosahne tohoto stupne,tak urcite lecba pokracuje hloubeji,ale samozrejme je nutne drzet stale dietu.

tajemstvi proc ziva strava funguje spociva v tim ze na jeji traveni je potreba jen velmi male mnozstvi insulinu,kdezto na varene ,zvlast tucne jidlo telo potrebuje velike mnozstvi.navic ma enzymy ktere dokazi plne zregenerovat telo,a tak se ledacos muze v tele zase obnovit.
navic existuje i neco co ma schopnost opravit i DNA,cerstva stava z obili.nic jineho v prirode tuhle schopnost nema..tak myslim ze moznosti jsou ohromne...
muzu se zeptat kamarada v US ktery ma diabetes 1 a hodne se zabyva lecenim stravou zda je mozne to uzdravit uplne,ale nejsem si jist zda je mozne takove uzdraveni aby clovek mohl jist vsechna nezdrava jidla bez problemu.

čtv 22. črc 2010 10:38:02
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 283 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další