Plantur21

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 283 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
jak uzdravit cukrovku snadno a rychle 
Autor Zpráva

Odpovědět s citací
.

Naposledy upravil .K. dne sob 30. srp 2014 22:11:57, celkově upraveno 1

sob 31. črc 2010 9:55:01
Odpovědět s citací
Jista: Krevní plazma nevíce odráží stav vnitřního prostředí - a proto bych pH vnitřního prostředí měřil nejspíše z krevní plazmy. Jinak úkazy, které pozorujete na living blood testu, vám doopravdy nevysvětlím (k tomu mám málo fantazie). Je docela úctihodné, že někdo dokáže očima vidět kyselost v krvi ... tak mě napadá, proč se vůbec u člověka vyvinuly chuťové pohárky na jazyku, když k vnímání chuti stačí zrak. To je velmi zajímavé.

sob 31. črc 2010 9:58:48
Odpovědět s citací
Mister Hyde-pokud se ph meri z plasmy,predpokladam ze je totozne s ph krve.ale ta je vzdy vyvazena,to by clovek okamzite umrel kdyby se ph vychylilo..ale porad mi vrta v hlave to ph tela..po tech vsech informacich ktere jsou vsude kolem..dokonce kamaradce rekl lekar ze nemuze otehotnet protoze ma kysele telo..
kyselost v krvi na tom testu..nevim zda je to kyselost v krvi,nebo se tam odrazi stav tela,ale je to videt jako takove mapovite carky.nevim jak to popsat.
ale velmi dobre je videt prave ta reakce bunek na kyselost.
na vzorku suche krve je krasne videt cely zivot cloveka,jak bylo telo kysele ,a po zmene stravy je tam videt velky rozdil.da se z toho i poznat ktere casti tela jsou kyslejsi.chapu ze moderni medicina ma na tenhle test asi jiny pohled,ale musim poznamenat ze treba muj kamarad ktery sel na krevni testy k lekari a to pije,kouri,neji zdrave,a mel "vynikajici "vysledky..na living blood test i lidi co ji hodne zdrave maji urcite nedokonalosti.
hlavne je tam krasne videt ze treba pokud pokud clovek prejde na zdravou stravu,tak telo produkuje nove bunky krasne,kulate,zdrave,ale protoze vnitri prostredi tela neni dobre,hlavni je jeho kyselost,tak se bunky casem deformuji.az telo dokaze udrzet krasny tvar po cele 4 mesice zivota bunek,da se mluvit o zdravem tele.

Klarka-smyslem prvniho prispevku bylo ukazat ze je mozne jist velke mnozstvi ovoce aniz se nejak zvednul krevni cukr..coz plati tedy hlavne pro typ 2,typ 1 ma tu cestu slozitejsi.

Luckaa-nejim nic vareneho,muj jidelnicek se momentalne sklada hlavne z melouna.:)
Ale jinak muj jidelnicek je zalozen hlavne na mono-strave,jeden typ ovoce behem jednoho jidla,micham to jen pokud nemam dostatek jednoho typu.to da cloveku nejvice energie,snadne traveni,tedy temer zadne.
rano stavnate ovoce,obed sladke ovoce,hlavne banany,ty nejvic nasyti,nebo koktejl,odpoledne zase nejake ovoce,a navecer velky zeleny salat s klicky,a treba napoj z celeru,okurky a spenatu..
zeleninu hlavne pro alkalizovani ovoce ktere neni tak silne alkalicke jako zelene,a pro vyrovnani drasliku sodikem .ale salat nejim uplne kazdy den,pro alkalizaci mi staci shot cerstve stavy z obili.
Tuk nejim kazdy den,kdyz,tak max.25g seminek nebo orisku nebo pulku mensiho avokada.
denne snim tak 8kg ovoce,protoze hodne sportuju.
musim rict ze tato dieta zmeni cloveku zivot od zakladu.

sob 31. črc 2010 17:57:48

Odpovědět s citací
.

Naposledy upravil .K. dne sob 30. srp 2014 22:12:23, celkově upraveno 1

sob 31. črc 2010 18:27:06
Odpovědět s citací
Klárko, musím s tebou plně ve všem souhlasit.

sob 31. črc 2010 18:32:14
Odpovědět s citací
Klarko,to ani nebudu komentovat...jsou veci ktere bys asi nepochopila zvenci.

sob 31. črc 2010 19:00:38
Odpovědět s citací
Jisto, když se pH krevní plazmy vychýlí z rozmezí 7.35-7.45, člověk sice neumře okamžitě, ale má k tomu docela dobře nakročeno (všechny metabolické dráhy začnou probíhat nenormálně, protože všechny enzymy pracují v závislosti na pH). Typickým stavem je diabetická ketoacidóza, kterou tady většina z nás dobře zná. Moje dcera měla po záchytu pH plazmy 7.3, což bylo označeno za kritický, život ohrožující stav (hrozil jí údajně těžký otok mozku).
Proboha nech si svoje laické úvahy o "kyselosti těla" od cesty, opravdu se to nedá číst...
Nic proti dostatku zeleniny a ovoce ve stravě, ale dieta založená jen na syrové rostlinné stravě může poškodit žaludek. Nebudeš první ani poslední, kdo doplatí na jednostrannou stravu.

sob 31. črc 2010 19:01:13
Odpovědět s citací
Já bych se na tu diskusi s Jistou už vykašlala. Tihle alternativci, když si něco vezmou do hlavy, tak je to často jako náboženství a prostě se jim stejně nedá nic vymluvit, nic vysvětlit. A mně nevadí, když to aplikují na sobě, když slepě věří něčemu, co si někde přečetli nebo jim to někdo nakukal. To je každého věc a každého volba. Vadí mi, když přesvědčují ostatní, že tohle je ta jediná správná cesta a odsoudí každého, kdo chce u vybírání cesty pro sebe používat rozum a ne si to taky slepě nechat nalít do hlavy.
Myslím jsme se s tím někdy setkali všichni.
A tak si po těch zkušenostech říkám, že ho stejně nepřesvědčíte, aby ten rozum použil. Zvlášť když se ukazuje, že o DM1 stejně skoro nic neví. Takže si myslím, že ta snaha je naprosto zbytečná a nemá smysl už na to plýtvat energií.
K.

sob 31. črc 2010 20:36:53

Odpovědět s citací
.

Naposledy upravil .K. dne sob 30. srp 2014 22:12:47, celkově upraveno 1

sob 31. črc 2010 20:49:51

Odpovědět s citací
katko,
máš pravdu,nemá představy ani o DM2,a ani o rakovině,mám s tím své zkušenosti, a nedovedu si představit ani sportovce,jak píše,že každý den
sportuje,že nepotřebuje bílkovinu,která je potřeba na svaly.
A sníst denně 8kg ovoce,to je opravdu k smíchu.
Znám také takovou jednu z našeho města,která doporučuje zdravou
stravu,jak tomu říká ona,a měla by jsi ji vidět,nohy ji sotva unesou
a v obličeji vypadá 80 babička lépe než ona,také mě přesvědšovala o
správné stravě pro moji nemocnou dceru,že Hanku zabíjím mléčnýma výrobkama,které má doporučeno jíst ohledně svojich nemocných kloubů.
A na diabetes by prý vůbec neměla jíst obecné sacharidy,doporučovala
různé výhonky,bobule a pouze jenom nějakou zeleninu.
Dokonce mě nařkla,že za nemoce dcery si můžu sama a nenechala si vysvětlit,že má autoimunní nemoce.
Raději se ji vyhýbám,když ji potkám,prostě fanatik.

sob 31. črc 2010 21:13:09
Odpovědět s citací
Katko,kdepak nekoho odsuzuju?kdepak pisu ze tohle je jedina spravna cesta?
protein...ja jim 10%calorii z proteinu,a diky tomu muzu vybudovat docela slusnou svalovou hmotu...jsou lidi co na ovoci nabrali treba 20 kg svalove hmoty..ono s tim proteinem je to take trosku jinak nez nam kdosi tvrdi,ale to se mi vazne nechce resit.
syrova strava zaludek naopak leci,ale tema syrova strava bych nerad rozebiral,to by vazne nemelo smysl.
ja vim kam me"vyvazena"strava dovedla,a moc rad si to odreknu.
Ovoce a zelenina ma na konte tolik uzdravenych lidi a zmenenych zivotu ze veskere nazory o "jednosmernosti" a skodlivosti jsou uplne "mimo misu"...

sob 31. črc 2010 21:27:07

Odpovědět s citací
Jisto,

uz fakt sorry, ale toto uz prehanas, asi sa budem dozadovat u prevadzkovatela o vytvorenie administracie, pre taketo "pripady" ako si ty...jediny kto to je fakt mimo misu ako pises si ty...

...netusim ake je tvoje zazemie, ale zjest denne 8kg ovocia, si dobry, asi zijes v nadstandartnych podmienkach...teraz v lete by som vtom az tak problem nevidela, ale realne v zime...asi mas adekvatne k tomu aj prijem a "vymyvanie" mozgu ako gratis sluzbu...

sob 31. črc 2010 21:51:31
Odpovědět s citací
Myslim ze moje schopnost nechat ze sebe delat blbce vycerpala svuj limit,cimz se s vami loucim.
az dostanu ty kontakty tak vam tu necham odkaz,aby to nebyla uplne vymrhana energie,a ted se tu muzete vyzivat ve vasi negativite na muj ucet.sbohem.

sob 31. črc 2010 22:11:50

Odpovědět s citací
.

Naposledy upravil .K. dne sob 30. srp 2014 22:13:14, celkově upraveno 1

sob 31. črc 2010 22:15:24

Odpovědět s citací
Je mi veeeľmi divné, že Jista pri tej surovej( a podľa neho super liečivej) strave má také problémy s játrama.

ned 01. srp 2010 18:15:50
Odpovědět s citací
Fanatičtí zastánci AM mají neustále nějaké problémy, které stále řeší různými úžasnými způsoby...
jejich hlavní problém je, že to jsou často blázni...a nejsou si to schopni přiznat...
čištění střev a vypuzování kaménků z různých orgánů je jejich další hobby..
je to zbytečné, fanatik se přesvědčit nedá.....

ned 01. srp 2010 19:13:10
Odpovědět s citací
Mně docela zaujalo, že Jista zbaští 8 kg ovoce denně... kdyby to byly jeho oblíbené banány, tak 8 kg představuje úctyhodných (velmi úctyhodných, i když vezmu v potaz, že Jista hodně sportuje) 100 vj. :-)))

pon 02. srp 2010 6:27:25
Odpovědět s citací
Myslím, že na těch jeho blábolech je zajímavé jediné a to neustálé zmínky, že se zabývá detoxikacemi, výživou, masážemi, léčením...čili zřejmě v této oblasti působí a třeba má i IČO (nejčastěji na vzdělávání dospělých či poskytování služeb jiného druhu - tak nějak to v živnostaku tihle lidé mají). Čili je klidně možné, že tento člověk bez vzdělání, se směšnými představami dostává pod ruku nemocné lidi....

pon 02. srp 2010 7:25:30
Odpovědět s citací
Je somarina hadzat celu alternativnu medicinu do kosa koli jedincom...tak isto ako je somarina odsudzovat klasicku medicinu,ze nejde po pricinach veci,ale koli byznisu lieci nasledky...sme tak nedokonaly....

pon 02. srp 2010 7:54:01
Odpovědět s citací
Návštěvník: na lidské blbosti se vydělává nejlíp. I nemocný člověk by však měl mít rozum...
Rowland: myslím, že dnešní článek na Novinkách docela dobře hodnotí alternativní medicínu
http://www.novinky.cz/zena/zdravi/204295-vira-v-nadprirozeno-nahrava-alternativnim-lecitelum.html
Určitě je dost neduhů, kde lépe než produkty farmaceutického průmyslu pomůžou bylinky. Určitě je dost neduhů, kde obrovskou roli hraje psychika (nakonec i glykémie ovlivňuje psychická ne/pohoda)...
Klasická medicína by měla především léčit příčiny místo následků, ne vždy je to však možné (příčína není známa nebo příčinu nelze odstranit), ale velmi často to možné je - typický příklad: vyhubení bakteriální infekce antibiotikem... Takže definovat klasickou medicínu jen jako byznys léčící následky je omyl...

pon 02. srp 2010 8:46:52
Odpovědět s citací
V tom clanku nie su ziadne cisla iba obycajne uvahy a to je malo na niejake tvrdenia...u klasiky je pekne,ze ma vsetko podhytene statisticky....no a do tretice vzdy je rozhodujuce kto napise clanok,cim je ovplyvneny alebo nebodaj niekedy aj pomimo fynancne hodnoteny...plati to vsade tak,teda urcite aj v tejto sfere...najlepsie je byt nestranny...aj ked vlastne zazitky vedia velmi ovplyvnit myslenie a clovek potom svoj zazitok ma sklon aplykovat na cely svet :)

mna osobne by zaujimalo,kolko percent ludi ma DM1 v necivilizovanych krajinach...myslim,alebo tusim ze 0%...a uz mame pricinu...ale to sa neda tak porovnavat,lebo vratit sa tam nie je mozne...iba zamysliet sa a niejak to vyuzit vo svoj prospech popri klasike by stalo za to.

pon 02. srp 2010 10:05:49
Odpovědět s citací
sory ,v tom clanku nie su ziadne cisla co sa tyka vylieceni a tiez usmrteni,v klasike mame aspon tie vyliecenia zaprotokolovane.

pon 02. srp 2010 10:09:34
Odpovědět s citací
apropo alternativna medicina nie je iba viera v uzdravenie,lebo to funguje rovnako v oboch medicinach....takeho alternativca co by ma chcel vyliecit iba vierou by som poslal do stredoveku,ja predsa milujem farebne placeba :) nie nadarmo sa hovory,ze kazde prechladenie trva tyzden,alebo 7 dni...a z chemiou mozno 10 :)

pon 02. srp 2010 10:16:37
Odpovědět s citací
Hmm trochu problém je, že DM1 není prochladnutí
takže DM1 s klasikou trvá třeba 60 let. s alternativou třeba měsíc, že...
pak již tedy netrvá...to je pravda...

pon 02. srp 2010 10:32:56
Odpovědět s citací
Jak to myslíš s tím DM v necivilizovaných krajinách? Jestli se tam ta nemoc vůbec vyskytuje?

Proč bys posílal léčitele , který léčí vírou do středověku? Někdy se dá vírou opravdu vyléčit a pak se proti tomu nedá nic namítat.

pon 02. srp 2010 11:08:15
Odpovědět s citací
ano "trochu" je to problem pre vsetkych :) .. teda okrem tych necivilizovanych...ale ti su mimo misu z nasho pohladu

pon 02. srp 2010 11:09:03

Odpovědět s citací
.

Naposledy upravil .K. dne sob 30. srp 2014 22:15:57, celkově upraveno 1

pon 02. srp 2010 11:14:44
Odpovědět s citací
Klárko, přesně. S výjimkou JAR a několika málo dalších zemí Afričan s DMI na tuto nemoc prostě hned umře, takže je tam skutečně 0 % nemocných, jak píše Rowland...

pon 02. srp 2010 11:35:25
Odpovědět s citací
to bolo dobre Pavla :) nie ale naozaj by ma zaujimal niejaky seriozny zdroj,ktory by informoval,kolko ludi a ci vobec ma niekto dm1 v domorodych kmenoch napr Africkych....tiez sa hovory,ze cesrnosi maju oproti nam vlaknitejsiu potravu a z tohto dovodu tam nemaju rakovinu hr.creva,to sa uz vie aj statisticky,takze pokrok :)

pon 02. srp 2010 12:07:13
Odpovědět s citací
Které černochy máš na mysli? Ty, co žijí v Africe víceméně původním způsobem? Ty, co žijí v Africe a jejich původní způsob života už nefunguje? Nebo tlustého černého Američana z chudých vrstev? Nebo bohatého černošského chirurga?

pon 02. srp 2010 12:18:06
Odpovědět s citací
Rowlande, výskyt DMI a dalších autoimunitních nemocí v rozvojových zemích včetně Afriky je ve srovnání s Evropou poměrně nízký z jednoho prostého důvodu: imunitní systém tamních obyvatel je nasměrován na boj s parazity, například s plasmodiem - původcem malárie, ale parazitů je tam nepřeberně. Takže laicky řečeno imunitní systém lidí žijících v přírodních (tzn. z našeho hlediska v hygienicky katastrofálních) podmínkách "nemá čas na blbosti" tzn. nezaměří se na ničení buněk vlastního organismu.
Horší hygienické podmínky ve směru ze severu na jih i v Evropě korespondují s výskytem DMI u Evropanů.

pon 02. srp 2010 12:40:33

Odpovědět s citací
.

Naposledy upravil .K. dne sob 30. srp 2014 22:16:39, celkově upraveno 1

pon 02. srp 2010 13:25:19
Odpovědět s citací
Velmi dakujem Vam za pre mna nove informacie...
Viem,ze existuju este stale ludia - kmene zijuce hlboko v buši (davaju o nich dokumenty) ,ktore ziju len z toho,co si ulovia...teda ako ludia pred 6 a viac tisic rokmi.Urcite je to tym prostredim (priroda,slnko) ,jednoduchym sposobom zivota a jednoduchou stravou,ze tam dm1 nie je...nie je uz len z toho dovodu,ze nema im kto tam ten cukor namerat to je pravda :) ,ale asi by im ani zvyseny cukor nikto nenameral...neviem,nepoznaju tam taku nemoc,ale zase poznaju ine,takze je to asi na jedno...iba sa zamyslam ako je to z tym vsetkym...

pon 02. srp 2010 16:31:35

Odpovědět s citací
.

Naposledy upravil .K. dne sob 30. srp 2014 22:16:57, celkově upraveno 1

pon 02. srp 2010 17:15:41

Odpovědět s citací
Rowland,

Pavla má pravdu o zamestnávaní imunitného systému bojom proti rôznym parazitom.

Pred časom - rok, dva... neviem presne kedy, ale na tom nezáleží som videl dokumentárny film BBC, alebo National Geographics (alebo podobného tvorcu dokumentárnych filmov... žiaľ nepamätám si ho a ani názov dokumentu :-( ) o rôznych živočíchoch, ktoré parazitujú na človeku...

Z toho filmu bola pre diabetikov zaujímavá krátka časť, ktorá ukazovala nejakých parazitických červov, ktorých mávajú juhoamerickí indiáni žijúci tradičným prírodným životom v džungli bežne v sebe... Ukázali aj toho parazita v plnej kráse (no pravdupovediac, nič pre citlivé žalúdky...) a hovorili o ňom takú zaujímavosť, že pokiaľ ho indiánske deti mali v sebe tak ich imunitný systém bojoval proti tomuto parazitovi, ale keď lekári tých červov deťom vyoperovali, tak sa u nich po čase objavil diabetes mellitus 1. typu...

Často sa stretneme s tým, že sa u niekoho DM1 objavil po prekonaní nejakého ochorenia, alebo dokonca po nejakom očkovaní... Kľudne to mohlo v konečnom dôsledku spôsobiť to, že pri prekonávaní nejakej infekčnej choroby alebo pri vyvolaní reakcie imunitného systému na očkovaciu látku sa imunitný systém nabudí a ide likvidovať votrelca = príčinu ochorenia, resp. to čo je v očkovacej látke. To je normálne a u väčšiny ľudí to funguje bez problémov...

A u niektorých ľudí sa pri tom môže stať to, že u nich po zlikvidovaní votrelca imunitným systémom, časť protilátok ešte ostáva z nejakej príčiny v činnosti a potom keď už nemá na koho útočiť začne útočiť na beta bunky pankreasu, ktoré možno niečim pripomínajú protivníka proti ktorému dovtedy správne bojovali... A skončia žiaľ až vtedy keď svoju deštrukčnú činnosť na beta bunkách pankreasu dokončia, čím sú zničené vlastné bunky vyrábajúce inzulín... :-( No najhoršie na tom je to, že imunitný systém má svoju pamäť a pamätá si ako votrelca okrem toho skutočného aj beta bunky pankreasu, proti ktorým už pred tým bojoval...

A preto nie je možné odstrániť DM1 naveky tak, že sa človeku implantujú zdravé beta bunky... Ono to určitý čas funguje super, ale iba dovtedy kým imunitný systém opätovne nezlikviduje novododané beta bunky. A preto viaceré vedecké pracoviská hľadajú spôsob ako ochrániť betabunky implantované do tela diabetika pred zničením imunitným systémom...

pon 02. srp 2010 21:18:43
Profil Zobrazit autorovy stránky
Odpovědět s citací
Z tym parazitom červom u indianou je to zaujimava študia...to len dokazuje tu teoriu o bojovani a niceni buniek medzi sebou...dobro a zlo...skoro jak v nasom svete :) akurat ze mi mame teda v sebe europskych parazitou podla toho.

Ano ochorenie,je oslabenie imunity a tak isto vela ludi dostava dm1 tesne po vianociach...i ja som bol ten pripad...kedy zrejme velky napor jedla a malo pohybu spusti destruktivnu reakciu beta buniek

úte 03. srp 2010 7:21:06
Odpovědět s citací
..Klárka to ja tiež tak :) ...ale ono to funguje tak,ze ak by sme sa narodili napr ako Japonci,tak z velkou pravdepodobnostou by sme aj taky zostali a tak isto ak by sme sa narodili niekde v buši,tak sme tam ako aj oni su tam a netaha ich to inam......teda nemali by sme dm1 a trapilo by nas maximalne co budeme jest na veceru :) ...este ze mame moznost si vybrat o)

úte 03. srp 2010 7:37:03
Odpovědět s citací
Lida z tou vierou si ma nepochopila,ona funguje v kazdej medicine ak si ju clovek pripusta..teda nielen v alternativnej medicine..ja som len reagoval na ten clanok v novinach co Pavla dala vyssie odkaz,bol jednostranny a preto sa mi nepacil.

úte 03. srp 2010 7:49:03
Odpovědět s citací
Tak pročítám tuhle diskusi od začátku.Dozvěděla jsem se spoustu nových věcí-Klárko ty jsi moc chytrá mladá dáma a držím palce aby s tebe byla lékařka,myslím že to bude jen přínos pro medicínu..-))Pavlo-s tímhle cos napsala 2.8.souhlasím. Píšeš že psychická pohoda je též důležitá a že se má hledat příčina-tím už se podle mě zabývá celostní medicína.Ale to není nic nového ,vz´dyt´tady každý ví co dělá nepohoda s glymčama-jak už tu bylo zmiňováno.Na něco můžou pomoct bylinky-mě třeba na žlučník pomohly,na něco je třeba léčba.Prostě doplněk doplńuje,lék léčí.Já osobně některé alternativní léčebné postupy nezavrhuji,ale samozřejmně na vše nestačí,medicína je medicína.Jinak stručně já se v počátku zjištění nemoci-jsem též Dia 1,také zajímala o ledacos.Nejlepší bylo že mě můj strejda,v dobré víře přinesl nějakou knížku o stravě-též tam bylo něco o vyléčení nemoci atd.Týden jsem z toho byla hotová-že ted jako když takhle jíst nebudu je se mnou konec:-))No o nějaké jídlo moc nešlo-spíš voda a lupení.:-) Zkusila jsem i nějaké dopln´ky stravy,ledacos.Dnes po sedmi letech z nemocí vím své.A řídím se zdravým selským rozumem.A podle posledních výsledků to dělám snad dobře.Jistě,věda jde stále dopředu,jednou se třeba stane že se bude moct naše nemoc vyléčit?Kdoví.?Ale dnes se nemá cenu nervovat nějakými nepodloženými články a úvahami.Je to na nás jak se k tomu postavíme a jak to budem zvládat.A život je skvělej,ne?
Jo a jedn odkaz tu mám taky
http://www.novinky.cz/zena/zdravi/203158-boj-s-rakovinou-vyhrala-diky-zmene-jidelnicku.htm
Ale o tom se tu tk nějak už debatuje:-))

úte 03. srp 2010 10:47:40
Odpovědět s citací
Toto vlákno je nekonečné a až bude u nás v práci po dovolených, tak už bude tak dlouhé, že nevím, kdy budu mít tolik času ho přečíst celé. Souhlasím s názorem, že koho diskuze nějak Ppobuřuje" nemusí se jí účastnit ani ji číst, ale není to můj případ. Diskuze mě opravdu nepobuřuje. Jewn z časových důvodů se mi nechce číst jen polemické příspěvky o smysluplnosti diskuze, nebo příspěvky o nějakých odkazech na jakási zahraniční videa........
Mě jako dloouholetého diabetika I. typu zajímají fakta, konkrétní případy, nemusím znát identitu toho člověka, ale taková ta "technická" data jsou důležitá, asi chápete, co tím myslím, tj. typ diatebu, jak dlouho trval před tzahájením této léčby, s jakými výsledky - glykémie, glykovaný hemoglobín, dávky inzulínu.....,s amozřejmě i věk člověka. Dále: co všechno ten člověk zmenil, tedy i jaké stravování a životní styl do té doby vedl (všichni víme, že i diahbetickou dietu pojímá každý trošku jinak, někdo i podstatně jinak)...no a za jak dlouho a jakých konkrétních hodnot výsledků ten člověk pak dosáhl, jak to probíhalo s inzulínem..........

No a tak z důvodů velkého časového presu bych se ráda zeptala těch lidiček, kteří tuto diskuzi sledují průběžně, zda je tu některý příspěvek, který tyto ifnroamce poskytuje, nebo aspoň jejich podstatnou část, v tom případě prosím uvést datum a autora příspěvku, já si to podle toho najdu, nebo datum a čas příspěvku.....děkuju moc, to bych si ráda přečetla. nechci tím opravdu říct, že by ostatní příspěvky byly nicotné, ale jen a jen z časových důvodů bych ráda četla to nejdůležitější, pokdu se to v tomto vláknu nachází. domnívám se, že to, co jsem uvedla (ty informace, které by mě zajímaly) jsou to podstatné, pokud se máme bavit o veléčení cukrovky, což je téma vlákna.

pát 06. srp 2010 11:02:29

Odpovědět s citací
Katka! Tak taký príspevok tam nieje. Nič konkrétne.

pát 06. srp 2010 13:15:44
Odpovědět s citací
Děkuju za uspořený čas :-), můžu dál v klidu zpracovávat tu horu prádla, co tu mám ......

pát 06. srp 2010 21:25:07
Odpovědět s citací
Tak aby si stale len nevesala to pradlo a ak chces poznat aj konkretny skutocny pripad,tak si precitaj knihu od Beaty Bishop : Je čas sa vyliečiť.

Pise v nej autenticky ako mala zistenu rakovinu maternice,ako ju poslali lekari po viacnasobnej neuspesnej liecbe domov z tym,ze uz ma len pol roka zivota,ako nasla kliniku dr.Gersona v Tijuane v Mexiku,ako sa tam liecila a ako sa tam aj vyliecila z DM1 a rakoviny....

ned 08. srp 2010 7:59:12

Odpovědět s citací
.

Naposledy upravil .K. dne sob 30. srp 2014 22:20:19, celkově upraveno 1

ned 08. srp 2010 8:44:07
Odpovědět s citací
ano je pravda,ze ten zvyseny cukor,ktory mala,mohol byt aj DM2,kedze to v tej knihe vyslovne nenapisala o aky typ sa jednalo...ale vyliecila sa tam z toho

ned 08. srp 2010 9:14:01
Odpovědět s citací
To, že se člověk s DM 2typu, z toho může vyhrabat, je snad jasné. Není to nic nového.

ned 08. srp 2010 9:16:42
Odpovědět s citací
Zvlášť z "raného stadia", to se dá často upravit jen dietou.

ned 08. srp 2010 10:02:52

Odpovědět s citací
.

Naposledy upravil .K. dne sob 30. srp 2014 22:21:20, celkově upraveno 1

ned 08. srp 2010 10:51:18
Odpovědět s citací
ludkovia tu knihu som cital pred 12-timi rokmi takze nic nemozem tvrdit,ale Beatka tam nebola z cukroukou ale z rakovinou,iba co si pametam,tak povedala na vizite...mam trapenie z rakovinou a teraz este aj zvyseny cukor a lekar jej povedal: my tu diabetes neliecime,ten sa totiz vylieci sam....mne je uplne jasne ze jednotky sa zbavyt je nadludsky ukol,sam ju mam dva desatrocia a nepomohlo mi ani amaterske napodobovanie liecby v Tijuane

ned 08. srp 2010 12:30:13
Odpovědět s citací
Jak se takhle potkají dva a prej ... "Hele, Tebe taky manželka nutí jíst syrovou stravu?" ... a ten druhej na to ... "Nenutí, ta moje totiž není líná vařit!"

pon 09. srp 2010 7:04:34
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 283 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další