Plantur21

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 283 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
jak uzdravit cukrovku snadno a rychle 
Autor Zpráva
Odpovědět s citací
Nejlepsim lekarem je matka priroda - Hipokrates
Sila zvyku je sila zvyku,z tou si neporadi casto ani ten co uz nema na vyber-Ja :)

pon 09. srp 2010 10:40:27
Odpovědět s citací
No, dnešní medicína už toho matce přírodě moc nenechává, naopak je spíš proti přírodě. Nebýt toho, tak už je dnes půlka z nás pod drnem (včetně mě, přestože nejsem dia). Za pár tisíce let se několik věcí přece jen trochu změnilo:-)

pon 09. srp 2010 12:40:38

Odpovědět s citací
.

Naposledy upravil .K. dne sob 30. srp 2014 22:22:39, celkově upraveno 1

pon 09. srp 2010 12:53:31
Odpovědět s citací
veru,priroda je nekompromisna,nevyjednava,neda sa podlatit...ale da sa v pohode ignorovat :)

úte 10. srp 2010 2:45:58

Jméno: Lenka
Odpovědět s citací
Jisto, ty spíše házíš svině perlám než perly sviním ;) ... a mj. ty si myslíš, že my diabetici bychom nechtěli být zdraví?? Myslíš, že si libujeme v týhle dost nepříjemný nemoci, kdy furt musíš myslet na jídlo, či co kdy vzít nevzít, ..na inzulín? furt něco přepočítávat?
Ale bohužel DM nelze uzdravit, jen udržovat v jakžtakž normálu (díky doktorům a jejich vynálezům). A ještě něco, raději budu jíst "přísnou" dia dietu 170gS a píchat k tomu inzulín, či brát prášky, než jíst jen syrovou stravu a zeleninu a být zdráv či "zdráv", ono na té DM je pro někoho stejně nejhorší ta dieta, když nepočítám dost nepříjemné ohrožení hypoglykémií či hyper...
Takže tak.

sob 27. lis 2010 13:58:44
Odpovědět s citací
Jista, nepřijde ti hloupý, když nemáš konkrétní informace, tak se naooko "urazit", že jsme všichni pitomci? Už si přesně nemapamatuju, jaký typ cukrovky máš, ale konkrétně po těch banánech, které zmiňuješ hned v prvnímpříspěvku, vyleze glykémie nahoru každému diabetikovi, tedy i Dm I. typu i u DM II. typu a vůbec nebude záležet na tom, jeslti ten den jedl mimo jiné nějaké tuky nebo něco tepelně zracovaného, či nikoliv.

Možnás tačilo napsat konkrétní údaje o sobě, mylsím ty o cukrovce, jako příklad, že.

Jinak pokud u DM II. typu se bere za "uzdravení", že člověk změní cleý životní styl a tím pádem nemusí píchat inzulín, ale ani nemusí jíst PAD, ale stačí jen klasická diabetická dieta, tak uzdravení není až takový zázrak, jak by se mohlo zdát, není.

A jen tak pro zajímavost, otázka pro Mister Hyde:

Tak kolik zajímavých schůzek s udrzavenými diabetiky jsi měl? Zajímají mě samozřejmě halvně ti jedničkáři.......

ned 28. lis 2010 14:30:28
Odpovědět s citací
Matej z Bratislavy je frutarian,denne zje 9kg bananov,ma 18 rokov a viac ako rok konzumuje iba banany :) nie,nema DM1...skor je to o zamysleni sa,ze co dokaze jeden clovek viac ako rok v pohode,druhy sa zosype napr uz po tyzdni...
zaujimave je este,ze aj ked ho vsetci odhovaraju od tejto jednostrannej čudnej "diety",tak on vyhlasuje,ze sa nechysta z nou koncit,lebo sa citi fyzicky neporovnatelne lepsie ako sa citil pred nou....nuž čas ukaže :)

ned 28. lis 2010 17:20:21
Odpovědět s citací
Piere-Matej je opica ze ZOO?

ned 28. lis 2010 20:41:36
Odpovědět s citací
:) aj ked to tak vyzera (9kg) ,tak vyzorovo je taky ako mi :) ved si kukni reportaz o nom :

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/reflex/49344

je to štvrta reportaz relacie Reflex v tomto dni,tu o Matejovy si treba vybrat tak,ze hned pod hlavnym oknom z videom treba vybrať (ťuknuť na): Matej je frutarian,denne zje aj 9kg bananov

pon 29. lis 2010 16:52:55
Odpovědět s citací
Lenže moja milá zlatá, ak sa potom znovu vrátite k povodnej strave, tak sa ničomu nečudujte, že cukrovka trvá.
Prepáčte mi, ale mnohí ľudia sú tak pohodlní, že jedia ako svine a divia sa, že sú chorí a len nadávajú na alternatívnu medicínu.
Mne strava pomohla

http://popelka.blog.pravda.sk/2012/03/29/farmaceuticky-priemysel-rakovina-a-nemocnica-kosice-saca-a-s/

a napríklad Beata Bishop si okrem rakoviny stravou vyliečila aj cukrovku, spomína to v knihe Je čas vyliečiť sa.
Takže nestačí mať vyštudovanú medicínu (pre ostatných teoretikov), nestačí nadávať v diskusii, ale treba sa dlhodobo zdravo vegetariánsky stravovať. Ak sa niekomu nechce zdravo sa stravovať, ale dlhodobo, tak nech si nesťažuje, že alternatíva nefunguje.
To ste si myslela, že pár dní sa budete zdravo stravovať, uzdravíte sa a potom zasa jesť po starom...A divíte sa, že to nepomohlo, len to kritizujete, že to nefunguje.
Funguje, chyba je vo Vašej strave.

stř 15. srp 2012 14:07:53
Odpovědět s citací
V tomto článku sú odkazy na rozne filmy, kde hovoria aj lekari, aj vedec o vplyve stravy na vsetky choroby, aj na cukrovku.

http://popelka.blog.pravda.sk/2012/07/29/na-strave-zalezi/

Ale vazeni, uvedomte si, ze stravovat sa tak musite dlhodobo. Nie 2 tyzdne a potom navrat k povodnej strave, to dlhodobo nepomoze. Vrati sa. A nebojte sa, aj zdrava strava je chutna, ja sa takto stravujem takmer 14 rokov a jem aj sladke. Lenze pri zdravej strave si telo s tym poradi. Pritom z rodiny mam dedicne dispozicie na cukrovku a cukor mam v norme.
Pritom som si stravou vyliecila rakovinu, sama. Lekari mali voci mojmu stravovaniu velke vyhrady. Tomu hovorim fakt odbornici a som alergicka, ak sa niekto ohana tym, ze studoval medicinu. To este neznamena, ze medicine aj rozumie a zvlast zdraviu. Cpat do cloveka dokaze farma vyrobky kazdy, ale vyliecit malokto. Myslim vyliecit nastalo. Lenze k tomu je potrebna aj spolupraca pacienta.

stř 15. srp 2012 14:14:20
Odpovědět s citací
Další věrozvěst
začínají se nějak rojit, asi skrvrny na Slunci...

stř 15. srp 2012 14:49:06

Jméno: Kamil
Odpovědět s citací
Mě to připadá jako kdyby člověku bez očí tvrdili, že když se bude snažit tak ještě bude moct vidět.

Mnoho lidí nechápe rozdíl mezi DM1 a DM2. Nu což necháme je při tom.

Myslím, že to nemyslí špatně, ale neznají ty niance mezi DM.

DM1 - 3/2010 od 2/2011 na IP AC Combo

od 6/2016 na IP AC Insight

stř 15. srp 2012 15:43:42

Jméno: laco
Odpovědět s citací
Asi tak ....
DM1 je A a DM2 je Z.
Medzi tým je celá a plná abeceda; žiaľ nezainteresovaní to nevedia a nedokážu-nevedia-nechcú-nemôžu "čičo" posúdiť.
Takto je dookola a stále, pekne to vidieť v mnohých vláknach tohto diafóra.
laco

stř 15. srp 2012 20:20:10
Odpovědět s citací
Kamile, sorry, ale já myslím, že to myslí špatně - jsou to kreténi snažící se vydělat na lidské blbosti a naivitě, bohužel, obojího je ve světě dost...tou lepší variantou je, že obě podmínky splňují sami přispěvatelé...

stř 15. srp 2012 20:41:41

Odpovědět s citací
Popelka : a to myslíš i DM1 ?

čtv 16. srp 2012 7:23:55
Odpovědět s citací
Včera jsem po dlouhé době kukla na Diaforum a koukám, že tu máte zajímavá témata, včetně tohoto :-) Začátek byl famózní, už jen název vlákna sliboval cosi revolučního a tak jsem se pustila do čtení a dychtivě hledala ten zaručený návod. Poté co vám Jista "vysvětlil" jací jste všichni žabaři, že si neporadíte s léčbou obyčené DM1 :-) jsem měla chvíli pocit, že začíná jakoby couvat a chápat, že ve vašem případě to s tím vyléčením asi nebude tak jednoduché. Z toho jsem měla celkem radost, že mu to možná malinko docvaklo, ono pod tíhou skutečných argumentů a faktů a pravidel se těžko polemizuje a tak se Jista odmlčel s tím, že bude dál shánět vyléčené DM1. Myslela jsem, že tím debata končí, avšak vidím, že toto fórum "povýšilo" díky příspěvkům Popelky, která má také zaručený systém léčby čehokoliv. Zřejmě tím, že jste Jistu malinko nalomili se tu do vás opře vyšší instance Popelka, a ta vám to snad už konečně vysvětlí :-) Divím se, že máte pořád energii někomu něco vyvracet a vysvětlovat, já bych na to sílu neměla. Návod na to, jak uzdravit cukrovku snadno a rychle jsem nenašla, tak nezbývá než pokračovat v zaběhnutém a věřit, že možná jednou příjde okamžik, kdy se toto stane skutečností a diagnóza DM1 bude opravdu léčitelná.

čtv 16. srp 2012 9:42:09

Odpovědět s citací
Tak po roce a půl tohle vlákno opět obnovím. DM1 mám krátce, zhruba měsíc po záchytu, takže informací z praxe mám oproti většině lidem z fóra málo. Ovšem načteno už toho mám dost a toto není poprvé co se setkávám s tímto přístupem. Tedy aplikováním vysoko sacharidové diety při léčbě diabetu. Četl jsem o x případech vyléčení DM2 touto dietou. Na tom se tady možná i shodnete, jak to tak čtu. Ovšem to, jak hájíte zaběhnutá "dogmata" klasické medicíny, mi přijde zbytečné. Ale každému, co jemu je vlastní. Nechci tímto spouštět další flame. Jak mi ovšem vysvětlíte tohoto člověka?? Robby Barbaro. Nemám ještě zcela nastudovaný jeho případ, takže tomu ještě nevěřím na 100%, ale to co dělá on odporuje všemu, co mi zatím každý lékařský pracovník řekl. Z toho co jsem se dočetl, byl Robby diagnostikován jako autoimunitní DM1 již v dětství a vyzkoušel kde co. Nakonec se dal na cestu "high-carb raw vegan" životního stylu. Jeho strava se tedy skládá pouze ze syrového ovoce a zeleniny. Ti kteří nevěří tomu, že DM1 může denně sníst přes kilo banánů, ať se podívají pořádně zde: "http://healthyoptimist.smugmug.com/". Tady jsou fotky každodenního měření a jídla, které jedl. Sám nevím co si o tom mám myslet. Těším se na to, až to zkonzultuji se svou diaDr. Jen bych chtěl upozornit na to, že tento člověk není "fake". Je to skutečný žijící diabetik prvního typu, který žije hlavně na ovoci a zelenině a píchá si denně takovou dávku izulinu, o které se většině DM1 ani nezdá. Všechny další informace rád znova najdu a budu je sdílet. Zajímají mě vaše názory, ne hádky.

úte 04. úno 2014 9:32:29

Odpovědět s citací
_vojta_ píše:
Tak po roce a půl tohle vlákno opět obnovím. DM1 mám krátce, zhruba měsíc po záchytu, takže informací z praxe mám oproti většině lidem z fóra málo. Ovšem načteno už toho mám dost a toto není poprvé co se setkávám s tímto přístupem. Tedy aplikováním vysoko sacharidové diety při léčbě diabetu. Četl jsem o x případech vyléčení DM2 touto dietou. Na tom se tady možná i shodnete, jak to tak čtu. Ovšem to, jak hájíte zaběhnutá "dogmata" klasické medicíny, mi přijde zbytečné. Ale každému, co jemu je vlastní. Nechci tímto spouštět další flame. Jak mi ovšem vysvětlíte tohoto člověka?? Robby Barbaro. Nemám ještě zcela nastudovaný jeho případ, takže tomu ještě nevěřím na 100%, ale to co dělá on odporuje všemu, co mi zatím každý lékařský pracovník řekl. Z toho co jsem se dočetl, byl Robby diagnostikován jako autoimunitní DM1 již v dětství a vyzkoušel kde co. Nakonec se dal na cestu "high-carb raw vegan" životního stylu. Jeho strava se tedy skládá pouze ze syrového ovoce a zeleniny. Ti kteří nevěří tomu, že DM1 může denně sníst přes kilo banánů, ať se podívají pořádně zde: "http://healthyoptimist.smugmug.com/". Tady jsou fotky každodenního měření a jídla, které jedl. Sám nevím co si o tom mám myslet. Těším se na to, až to zkonzultuji se svou diaDr. Jen bych chtěl upozornit na to, že tento člověk není "fake". Je to skutečný žijící diabetik prvního typu, který žije hlavně na ovoci a zelenině a píchá si denně takovou dávku izulinu, o které se většině DM1 ani nezdá. Všechny další informace rád znova najdu a budu je sdílet. Zajímají mě vaše názory, ne hádky.

Jak píšeš, máš DM1 krátce, časem také zjistíš, že v současné době se DM1 nedá vyléčit. Pokud by zmiňovaná metoda fungovala, tak je to na Nobelovu cenu, ale bohužel :-).

úte 04. úno 2014 12:02:29

Odpovědět s citací
Marek píše:
_vojta_ píše:

Jak píšeš, máš DM1 krátce, časem také zjistíš, že v současné době se DM1 nedá vyléčit. Pokud by zmiňovaná metoda fungovala, tak je to na Nobelovu cenu, ale bohužel :-).

To ani nepopírám, ale ani tomu dogmaticky nevěřím, někdo by řekl "nevzdávám se naděje". Ale VYléčení diabetu jsem řešit nechtěl. Chtěl jsem aby mi někdo vysvětlil, potom co se koukne na Robertova měření a jídelníček, jak je možné že do sebe dostává tolik sacharidů, k tomu ty nízké dávky inzulinu a ke všemu není vrcholový atlet. Prostě mi ta rovnice sacharid/příjem energie - inzulin - pohyb/výdej energie nesedí.

úte 04. úno 2014 13:32:46

Odpovědět s citací
Mozno telo u kazdeho cloveka inak zpracovava prirodzene potraviny,ako tie umelo zpracovane a pripravovane clovekom.

Možno ma napokon Robert este neobjaveny (nespecifikovany) typ diabetu.

úte 04. úno 2014 15:25:38

Jméno: luboš
Odpovědět s citací
Je jedno vyléčení,nejen diabetu,ale všech nemocí!Je to dobře mířené bodnutí vidlema...
Ne všemu,co je publikováno na netu jde věřit.

stř 05. úno 2014 10:23:30

Odpovědět s citací
Robert sa ale nevyliecil az tak, aby ho bolo treba za to dobodat vidlami,len si picha nizke davky inzulinu,..otazne je,za aku cenu

čtv 06. úno 2014 15:42:44

Odpovědět s citací
Pouze jsem chtěl říct,že na netu,v novinách i ve veřejných sdělovacích prostředcích se vyskytují různé "bludy".Člověk by se měl řídit selským rozumem než něčemu uvěří.Ostatně dřív platilo,že zprávu musím mít ověřenou ze 2 nezávislých zdrojů než ji pustím ven.Ale současná doba je asi jiná.

pát 07. úno 2014 13:57:00

Odpovědět s citací
Suhlasim,tiez je pre mna velke sklamanie,ze net je ovela viac neserioznejsi,dokonca viac ako tv,ci noviny,kde je to aspon ako tak kontrolovane a sankciovane,ale aj to len vtedy,ak niekto na to upozorni patricne kontrolne organy.

Na druhej strane mne moj selsky rozum hovori,ze kazdy clovek co sa tyka ochoreni je iny (neopakovatelny) a existuju aj vynimky zo zabehnutych sablon ci uz je to pre niekoho logicke,alebo nelogicke,ja by som nikoho neodsudzoval...problem je len vtedy,ak by dotycny zacal tvrdit,ze tak ako unho to musi fungovat u kazdeho

pon 10. úno 2014 13:40:59

Odpovědět s citací
Vojto,

hoci píšeš, že máš toho o diabete naštudovaného strašne veľa, to ešte neznamená, že si študoval všetko z dobrých zdrojov. Pozri si môj príspevok v tomto vlákne napísanú dňa: čtv 22. črc 2010 1:15:27. A za tým čo som k danej téme napísal si stojím a ani po pozretí fotografií na stránkach z Tvojho odkazu na ňom nič meniť nebudem.

Pozrel si si poriadne fotky, kde má grafy s podávaním inzulínu? Pichá si Novolog 8x denne v celkovom množstve 54IU (obrázok October 31, 2010). Ďalší obrázok z 29. októbra 2010 ukazuje že si dal za deň až 58IU. 18. októbra 2010 až 60,5IU, 6. októbra ešte vyššia celodenná dávka 76IU...

To sú inzulínové dávky zrovnateľné s dávkami obézneho diabetika s diabetom typu 2... :-(

A vieš o tom, že sa niektoré typy diabetu dosť často pri nie dobrej diagnostike zamieňajú za diabetes typu 1? Ide napríklad niektoré podtypy diabetu MODY. Je celkom možné, že tento diabetik má MODY diabetes a keby nemal vysokosacharidovú diétu o ktorej píšeš vo svojom prípevku, tak by pri MODY diabete nemusel vôbec užívať inzulín a ak áno, tak nie v denných dávkach 76 inzulínových jednotiek.

Howgh! povedal by Tĥatĥáŋka Íyotake slávny náčelník Siuxov, v anglicky hovoriacich zemiach známy pod menom Sitting Bull (Sediaci býk).

čtv 06. bře 2014 1:00:08
Profil Zobrazit autorovy stránky

Jméno: stany
Odpovědět s citací
čtu tady jak shluk lidí by rádi upálili toho kacíře, co slibuje vyléčit cukrovku za 14 dní, Doporučuje jen změnit stravu, odstranit všeho pečenýho, vařenýho (zničená živá struktura-mrtvá strava)
a místo toho jíst syrovou stravu, cokrovka zmizí za 14 dní...Ti všichni, co mu nadávají, by přestali nadávat, kdyby to ZKUSILI!!!. Někde jsem četl, že kdyby to byla pravda, dostal by ten propagátor cukrovku vyléčit za 14 dní nobelovu cenu za vyřešení tohohle problému...Cenu by nikdy nedostal, protože farma průmysl vyděláva miliardy na lécích a doktoři žijí z nemocných lidí. Kdyby byly lidi zdraví, tak by tyhle instituce přestaly existovat a vydělávat.
Ten pán má pravdu, já jsem ho nenapadl jak nějakej buran, ale ZKUSIL JSEM TO!!. Mám diabetes II asi deset let...Zkoušel jsem dietou, sportem vše, až dnes za těch 14 dní je cukrovka pryč, prášky na cholesterol, vysoký tlak krve pryč...
Tak mi můžete začít nadávat, že sem šarlatán a že vás vytáčim, já mám radost, že sem se za 14 dní uzdravil...Hipp hipp hurráá!!!

ned 11. led 2015 21:44:02

Jméno: laco
Odpovědět s citací
Pobavil som sa opäť; ale zároveň Ti blahoželám, že si jeden z "vyliečených " .

pon 12. led 2015 7:02:51

Odpovědět s citací
Stany-buď rád,že ti to pomohlo,a buď rád,že jsi měl DM II.Vrátil ses pouze ke zdravému stravování-ale jak to porušíš,cukrovku máš zpátky!
Jenom tak pro zajímavost-tady jsou spíš ti,co mají DM I,nebo jejich rodiče.A potřeba si zároveň uvědomit,že DM I a DM II mají docela jiné příčiny vzniku,i když následky mají celkem stejné.

pon 12. led 2015 8:47:04

Odpovědět s citací
stany224, tvoj príspevok patril skôr do témy vtip-želvičky

pon 12. led 2015 12:26:59

Odpovědět s citací
stanny224, rozdiel je v dosiahnutí dobrej kompenzácie diabetu a v jeho vyliečení. Ty si po 14 dňovej kúre dosiahol zlepšenie kompenzácie. Ale činaozaj, to by ukázali denné veľké glykemické profily, čiže glykémia odmeraná pred jedlom a potom po 2 hodinách po jedle, alebo graf z glukózového senzora. To, že si 14 dní dodržiaval zásady racionálneho stravovania a potom si na kontrole u diabetológa mal "dobrý cukor", teda glykémiu nalačno ako sa to na kontrolách väčšinou u diabetikov s DM typu 2 zisťuje ešte neznamená, že si vyliečeným diabetikom...

Preštuduje si trochu niečo o diabete ako takom, o typoch diabetu, o liečbe týchto typov diabetu a hlavne uvažuj...

Aj keď budeš mať dlhodobo dobrú kompenzáciu diabetu, nebudeš vyliečeným diabetikom, ale iba diabetikom s diabetom typu 2, ktorý má dobre kompenzovaný diabetes.

Ani abstinujúci alkoholik, neprestane byť alkoholikom...

sob 27. čer 2015 17:18:33
Profil Zobrazit autorovy stránky

Odpovědět s citací
PRELOM V LIEČBE CUKROVKY
Britsky dennik The Daily Telegraph
koncom minuleho roka priniesol
informáciu o výskume amerických
vedcov z Kalifornskej univerzity
a z Univerzity v Yale. Zamerali sa
na posilnenie imunitného systému,
ktorý má viest k obnoveniu
produkcíe ínzulínu v tele pacientov
s diabetom 1. typu. V ľudskom
organizme su míliardy buniek, ktoré
odborne označujeme ako regulačne
T-lymfocyty. Tie chránia bunky
produkujuce inzulín pred ničivým
zásahom imunitneho systemu.
Diabetici s cukrovkou 1. typu ich však
nemajú dostatok, a preto si musia
inzulin dodávat do tela injekčne.
Americki vedci dnes dokazujú, že
sa to da zmeniť namnoženim
regulačnych T-lymfocytov odobratých
pacientovi a ich spetným injektovaním
do tela. Prve testy na 14 pacientoch
vo veku 18 až 43 rokov ukazali
že liečba je bezpečna a zaisti
v orgamrme obnovu produkcie
inzulinu na jeden rok. "Môže to byť
medznik.Použitim T-lymfocytov na
"prevychovu" imuminého systému
môžeme byť schopní zmeniť priebeh
ochorema 0čakávame,že tieto
bunky budu dôležitou súčasťou
liečby cukrovky." konštatoval
Jeffrey Bluestone z Kalifornskej
univerzity v San Franciscu. "Zasah
pomocou T-lymfocytov oslobodzuje
ľudi,ako som ja' od ubijajúcej rutiny
inzulinovej terapie, ktorú sprevádza
celoživotná obava z komplikácii"
vyhlásila britská psychologička
Mary Rooneyová, ktorá je tiež
diabetička. Patrila medzi pacientov
na klorých sa nová liečba skúšala.
Výsledky výskumu uverejnil časopis
Science Translational Medicine.

pon 29. úno 2016 19:48:56

Odpovědět s citací
konecne po 80-tich rokoch sa lame lekarska dogma, ze dm1 je zavisly od inzulinu z vonku o)

pon 29. úno 2016 19:51:29
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 283 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6