Plantur21

Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Recepty od Schär 
Autor Zpráva

Odpovědět s citací
Vkládám odkaz pro celiaky na všechny možné i nemožné recepty od Schär :)

Bezlepkové recepty od Schär

Dále jsem se chtěla zeptat, zda nemáte někdo zkušenost kde se dá v zahraničí sehnat Margherita Mix A. Dříve jsme ji kupovali velice často, neboť tak vynikající piškot není možné upéct z klasických bezlepkových mouk. Prostě ať jsme dělali co jsme dělali, tak Margheritě Mix A nemohlo konkurovat vůbec nic. Piškot z této směsi na pečení je chuťově tak vynikající, že předčí i klasický lepkový piškot. Je to tím, že se do směsi přidává mouka ze svatojánského chleba, a asi celkově to mají Italové dost vychytané. Přestože na stránce se směs ještě zobrazuje, tak již se v republice nikde sehnat nedá, takže to bude pravděpodobně nějaká chyba stránky. Chystám se tam zavolat, pokud náhodou ještě nemají nějaké poslední balení, i když o tom dost pochybuji. V republice se směs nedá sehnat už asi půl roku. Sháněli jsme ji i v Německu, též bez úspěchu. Psala jsem do italského Schär, který poděkoval za zájem o jejich výrobky a odkázal mě na KLEIS s.r.o. Tam mi bylo řečeno, že Margherita Mix A se k nám do republiky již nedováží. Vzhledem k tomu, že jsme na ní nenarazili ani v Německu, tak asi ani tam ne. Příbuzní teď zkoušeli sehnat Margheritu Mix A přímo v Itálii, kde byli na dovolené, ale protože se pohybovali spíše po malých supermarketech, též na ni nenarazili. Prosím nemáte někdo zkušenost v jakém sousedním státě je k sehnání?

ale bez kyslíku ne... ale jsou i lepší dny

sob 10. zář 2016 21:01:30
Odpovědět na téma   [ Příspěvek: 1 ]