Plantur21

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
Holky a pumpa 
Autor Zpráva

Odpovědět s citací
Dcera dufam co najskor prejde na pumpu. Posledny rok, ako nastupuje puberta, je to na perach uz neudrzatelne. Kde nosia vase dcery (11 rokov) pumpicky?

stř 18. črc 2018 14:41:24

Jméno: dominika
Odpovědět s citací
U holek bych asi dost resila velikost pumpy a ochranne pouzdro, zda vubec . Do podprsenky bych to nemohla dat ani ja po 40, to mi nebylo dano. Mam kluka, ale v motole mely holky pumpu jen v kapse. Syn ma infuzi vzdy jen v ruce a to je blby, pokud by byla schopna bricho nebo hyzde bylo by to o dost lepsi. Triko na raminka a hadicka v ruce, to by bylo blby. Ale to jsou jen takovy blbiny, proste pumpa je super, to vyresite. Drzim palce at se s pumpou holcina szije.

ned 22. črc 2018 20:47:15

Odpovědět s citací
Dcera 14 let půjde na pumpu 1.10., už se to na perech nedá
vůbec vychytat. Buď pořád připichujeme nebo má hypa.
Její kamarádky z diatábora to mají většinou na pásku a set
připíchlý v břiše. Některé dívky to nosí zavěšené za podprsenkou.
To u nás ale nehrozí. Terka má představu, že bude mít set
píchlý ve stehně a pumpu v pase na pásku. No sama jsem na to
zvědavá, to stehno si myslím nepůjde, protože hraje závodně
florbal. Máme z toho trochu obavy, ale na perech už to opravdu
nejde. Obrovská škoda, že zrušili animasku, která je malá a funguje
s dobrým senzorem.

pon 23. črc 2018 9:14:01

Jméno: Jimmy.Fox
Odpovědět s citací
Omlouvám se, že do debaty vstoupím jako dospělý diabetik, s dětskými nemajíc nic společného....
Jsem muž, takže pumpa v podprsence nehrozí ( :D ).. Pumpu nosím hozenou volně v kapse.. V jedné přední kapse telefon, v druhé pumpa.. Kdo v kapse nosí telefon, nebude mu pumpa v kapse dělat problém.. Jinak na pumpy je velká spousta příslušenství - a navíc jsou na FB 2 dia-maminky, které vám na zakázku ušijí pozdro velikosti a barvy jakou si vymyslíte.. Pouzdro nejmenší děti nosí s pumpou na břiše jako ledvinku, pro dospělé dívky jsem viděl kapsičku na stehno ve formě většího podvazku..
Mám 2 malé děti, takže jsem jejich oblíbená prolejzačka, občas se hýbu - pracuju okolo baráku, jezdím na kole - a aktuálně mám píchnuté stehno - šikmou teflonku.. Je to pohodlné - nevadí když mi na to skočí děti.. Předtím jsem na jiné pumpě jel kovovky na zadku a tak pohodlné to nebylo.. Chce to ozkoušet, ale toho stehna bych se tolika nebál - maximálně že při vyšší fyzické aktivitě bude inzulín vstřebávaný rychleji..
Animas je škoda.. Ale ne kvůli senzorům.. Dnes Enlite, Dexcom i Libre umožňují příjem dat na mobilním telefonu - což mi přijde mnohem šikovnější než na pumpě.. Telefon mám v ruce během dne každou chvíli (navíc díky tomu přenáším obraz glykémie do hodinek, takže to mám vůbec pořád na očích), narozdíl od pumpy - kterou vytahuji jen když se převlékám, nebo měním baterku, set, či zásobník...

úte 24. črc 2018 5:12:28

Odpovědět s citací
Pumpu nosím buď za opaskem nebo v kapse mikiny. Vzhledem k velikosti těla (něco málo přes 140 cm, 35 kg) není jiná možnost, protože do podprsenky to nepřipadá v úvahu :))

ale bez kyslíku ne... ale jsou i lepší dny

pon 06. srp 2018 17:07:58
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 5 ]