Plantur21

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
Glukometr pro děti 
Autor Zpráva

Jméno: Mája
Odpovědět s citací
Dobrý den,

posledních několik dnů jsem sledovala rady a tipy na tomto webu a musím říct, že mi moc pomohli.... Jsme nový "výherci" DMI. (dcerka 5let)zjištěno před 3týdny

Ráda bych Vás poprosila o radu - tipy, jaké glukometry a odběrová pera používáte, kdo má menší děti neboť ten, co jsme dostali v pondělí, po propuštění z nemocnice mi přijde hlavně na měření v noci nepraktický:( Máme OneTouch Verio (lancety 30G/0,32mm).

Předem děkuji všem za rady a tipy

M:

pát 27. bře 2015 14:55:05

Odpovědět s citací
Zdravím,
žádná radost, ale aspoň s tím člověk není díky diaforu úplně sám. Pro puberťáky bych doporučila Diamond Mini, to byla asi jediná věc, na které jsme se ohledně cukrovky s dcerou 100% shodly, nemáme rády design pro babičky a dědy :-)). Ale je to fakt jen o vzhledu, funkčnost nedovedu porovnat. Nejvíc nám na glukometru chybí info zda glykémie klesá nebo roste, ale to asi neumí žádný.

pát 27. bře 2015 16:14:39

Odpovědět s citací
A pero máme One Touch Delica, z těch dostupných je asi nejjemnější, takže na pětileté prstíky akorát, i když my už musíme nastavovat stupeň 3 jak jí kůže za ty dva roky ztvrdla

pát 27. bře 2015 16:17:53

Jméno: Jan
Odpovědět s citací
Ja mám veľmi dobré skúsenosti s odberovým perom ACCU-CHEK FastClix - jednoduchý a veľmi šetrný k prstom.
Jan

IP Minimed 640g, Enlite senzor

pát 27. bře 2015 17:35:55

Jméno: Mája
Odpovědět s citací
Děkuji za tip. To odběrové pero máme také, ale s jehličkou 0,32mm - malá po prvním vyzkoušení říkala, že v nemocnici bylo tenčí:( nevím, jestli je to o pocitu nebo je to fakt. Objevila jsem nějaké pero "utra soft" a mělo by to mít jehličku 0,2mm uvidíme, až ho budou mít skladem:)) Taky mám strach, že jí to ztvrdne - pořád nastavuje ty stejné prsty (ukazováčky, vyjímečně prostředníček), dneska palec...

Jinak se s tím smiřuje docela těžce....spíš je teď hodně agresivní, samozřejmě vůči mě:):( ale to má za sebou asi každá máma prcka, se kterým byla v nemocnici.

Na ten tip juknu!

pát 27. bře 2015 19:12:09
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 5 ]