Plantur21

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 
Už víme co to bude! :-) 
Autor Zpráva
Odpovědět s citací
Právě jsem si vrátila z ultrazvuku a bude to kluk !!! :-)
Manžel tam byl se mnou a úplně mu radostí hrkly slzy do očí, když to bylo vidět :-).

Takže už se těšíme na Michaela.
Jinak ultrazvuk vyšel OK, mám i dost plodové vody atp...
Cukr se mi teď docela daří držet na uzdě - málokdy přelezu 10, tak jsem zvědavá na další GH - snad nebude horší než minulý (4.4).

Přeji všem těhulkám, aby byly tak šťastné a v pohodě, jako jsem teď já !!!!

Páček

Chunky

úte 03. říj 2006 10:09:50
Odpovědět s citací
Tak to blahopreju!

úte 03. říj 2006 11:24:12

Odpovědět s citací
... tak to je skvělá zpráva! Gratuluju a užívejte si tu velkou radost.

úte 03. říj 2006 19:21:21
Odpovědět s citací
Chunky moooc blahopreju :o)
Prijde mi, ze vetsina diabeticek ma kluky, zajimalo by me jestli je to nahoda nebo nejak podlozene.

stř 04. říj 2006 20:40:26

Odpovědět s citací
Jeniferr, prvního mám kluka, druhá je holčička. Myslím, že je to stejné jako u zdravých mamin, jelikož pohlaví dítěte určuje spermie. :-)

čtv 05. říj 2006 18:21:05
Odpovědět s citací
Já teda mám "páreček", kluk byl první. Ale myslím, že nám hlavně šlo o to, aby byly děti zdravé a bylo nám to jedno, co se narodí.

Upřímně bych Chunky přála i holčičku, ale pokud si strašně moc přejí kluka, tak je fajn, že se zadařilo, a holčičku třeba příště ? :-)

Z.

čtv 05. říj 2006 18:21:16
Odpovědět s citací
Ano - pohlavi urcuje spermie, ale vajicko si vybira :o)

čtv 05. říj 2006 23:08:28
Odpovědět s citací
Je to zajimave, my mame prvniho taky kluka, tak ze by druha byla holcicka, moc rada bych.

čtv 05. říj 2006 23:11:09
Odpovědět s citací
No, je prý na to nějaká babská rada, která vychází z toho, že ty "holčičí" spefmie jsou sice pomalejší, ale za to později "chcípnou", tedy když nepotkaj vajíčko. Teda takhle mi to kdysi někdo vysvětloval, znělo to takto logicky, chlapi (myslím tím mladé zdravé jedince, nikoliv sádelníky na kanapi)budou při běhu se stejně starou kamarádkou nejspíš rychlejší. Nicméně to že muži obecně umírají (statisticky vzato) dříve, je fakt.
Takže údajně z toho vyplývá, že když chtějí lidi holku, tak by se měli soustředit na dobu vzdálenější před ovlulací..... jenže, co si budem povídat, v dnešní době, kdy má čím dál více lidí problémy s početím, je tak nějak každý rád, že se na tu ovulaci nějak úspěšně trefil a ani v případě úspěchu člověk obvykle neví, kdy přesně k uvoľnění vajíčka došlo. Zas na druhý straně - samotné početí je takový malý zázrak a to, že si člověk nemůže vybrat pohlaví dítěte k tomu kouzelnému zázraku prostě patří!!!

Z.

pát 06. říj 2006 10:09:18
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 9 ]