Plantur21

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 138 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Nová těhulka 
Autor Zpráva

Jméno: Katka
Odpovědět s citací
Ahoj všem, jsem na tomto fóru už podruhé. Teď už máme doma skoro dvouletého raubíře,
i když nějaký měsíc mu ještě chybí. :-)
Jsem teď v 5tt a začaly mi strašně lítat ranní glykémie. V noci mám ještě kolem druhé hodiny
glykémie fajn, do rána vystoupají k 11 a po snídani kolem 15ti. :-(
Jinak přes den glykémie ok. Máte to některá taky tak? A jak jste upravily dávky?

úte 18. bře 2014 11:13:50

Odpovědět s citací
Opravdu nikdo? :-(

stř 19. bře 2014 10:45:58

Jméno: Alča
Odpovědět s citací
Ahoj, taky jsem nová těhule :D jsem teprve asi ve 4.týdnu a je to moje první těhotenství, byla bych proto moc ráda, kdybychom si s někým mohli vyměňovat rady, jsem z toho totiž celá vystresovaná :D

úte 25. bře 2014 10:00:44

Odpovědět s citací
Jinak co se týče glykémií, přijde mi, že moje tělo reaguje na všechno úplně jinak, než jsem byla zvyklá, takže glykémie prostě lítaj a toho se právě bojím :/ Musela jsem třeba o dost snížit noční bazal (jsem na pumpě už asi 12 let), protože se denně probouzí s hypem a to nějak nevyspávám.

úte 25. bře 2014 10:02:48

Odpovědět s citací
Já to měla i u prvního těhu, ale přijde mi, že ne tak strašné.
Teď mám třeba za noc 3x hypo a to taky pořád snižuju bazály.
Pak ale najednou třeba 3 dny to mám zase vyšší a pořád dokola.
Docela se bojím, aby bylo mimi v pořádku, protože to opravdu hodně kolísá.
V noci jsem měla třeba 2,8 a za 2 hodiny 18,1.
Já budu teď 8tt.

úte 08. dub 2014 18:47:08

Odpovědět s citací
Já jsem teď také 8tt a glykémie docela lítaj, když už nemám hypa, tak zase bojuji s vyšší hladinou, pořád kolem 10 ať dělám co dělám...mám třeba 10, připíchnu jednotku, nejím a za hodinu mám 11, prostě nechápu :/ snažím se tím netrápit, aby to nebylo ještě horší, ale taky mám o mimčo hrozný strach :/

úte 08. dub 2014 19:13:48

Odpovědět s citací
Tak přesně tohle mám od včera. Mám pořád kolem 12ti a třeba dopíchnu i 2 jednotky a téměř nic se neděje nebo
je to třeba ještě vyšší. Takže to máš taky tak?
A snížila jsi bazály o hodně?

stř 09. dub 2014 6:06:11

Odpovědět s citací
Jojo, přesně tak to mám, prostě mi občas přijde, že to tělo na inzulín nereaguje :/ V tomhle období mi to ale přijde dost brzo, když jsem pročítala tady diskuze, tak inzulín by se měl navyšovat až tak v druhém trimestru. Já bazal snížila jen na tu noc, tam mi to dělalo hypa, snížila jsem ho asi o třetinu, přes den jsem bazaly nechala.
Navíc mě docela překvapilo, že diabetoložka, která má těhotné nebere dokud nemáš těhot.průkazku (kterou většina gynekologů dává až ve 12.týdnu), takže prostě 1.trimestr (který jsem si myslela, že je z hlediska glykémií hodně důležitý) mě nikdo nemá pod dohledem, s ničím mi neporadí, prostě udělej si sama :(

stř 09. dub 2014 8:33:43

Odpovědět s citací
Tak to je zvláštní, mě při prvním těhu, které se nevydařilo i při druhém potom i teď hlídají u Apolináře v Praze
a ty tě vezmou už když řekneš, že plánuješ těhu, aby tě právě srovnali a tak.
A kam ty chodíš nebo kde bydlíš?
Mě paní doktorka radí,ale ono si to stejně musíš spíš doladit sama, protože to tělo fakt reaguje pořád jinak.
No já jak si matně pamatuju, tak si taky myslím, že v prvním trimestru mě spíš trápila hypa a ne že bych musela
navyšovat, tak nevím, proč to teď tak máme, ale trošku mě uklidnilo, že jsme dvě.
A kolik ti je, jestli se smím zeptat?

stř 09. dub 2014 9:02:32

Odpovědět s citací
Já chodím na diabetologii do Ústí nad Labem a k té doktorce jsem objednaná až za 14 dní, takže to budu v 10tt, do té doby mě nikdo neřeší :/ Tak doufám, že až k ní půjdu poprvé, tak mi hned vynadá (ona je prý taková dost od rány).
Mně je 27 :D

stř 09. dub 2014 9:18:29

Odpovědět s citací
Tak to jsme na tom stejně, taky mi je 27. :-)
Snad ne, tak ona si tě objednala sama na tak dlouho, ne?
Mě teď psala paní doktorka, zda nemám ucpanou kanylu, ale to nemám, tu už jsem přepíchla
a žádná změna.

stř 09. dub 2014 9:59:54

Odpovědět s citací
No nejdřív se pořád ptali, jestli už mám těh.průkaz, tak že mám přijít až za 14 dní po kontrole na gyndě. Tak jsem tam byla teď v pondělí a objednali mě až za 14 dní. Přijde mi, že tady dokud nemáváš těh.průkazkou, tak tě jako těhotnou prostě neberou.

stř 09. dub 2014 10:45:55

Odpovědět s citací
A kdy jdeš na gynekologickou prohlídku - ultrazvuk?
Já až v květnu, to čekání snad nevydržím.

stř 09. dub 2014 12:34:01

Odpovědět s citací
Myslíš na ten screening (kvůli Downovi atd.)? To ještě nevím, ještě nejsem objednaná, byla jsem zatím jen na klasickém malém ultrazvuku u gynekoložky a objednat se k té diabetoložce. Příští týden mi prý na gyndě dají už tu těh.průkazku a domluvíme se právě na termínu toho screeningu a 3D ultrazvuku (jestli to teda není to samé, ještě v tom mám hokej :D ).
Jsem ráda, že jsem tu našla spřízněnou duši :D

stř 09. dub 2014 17:44:26

Odpovědět s citací
To já taky, když jsem tu byla při prvním těhu, psalo si nás tu víc.
Myslela jsem malý ultrazvuk, abys mimíska viděla, že je v pořádku, takže to jdeš příští týden? :-)
Co dneska glykémie?

stř 09. dub 2014 19:08:19

Odpovědět s citací
No na malém ultrazvuku jsem byla teď v pondělí, kdy jsem byla na kontrole na gynekologii, tam mi řekla, že to vypadá v pořádku, že srdíčko bije a že jsem v 8tt. Příští týden si jdu jen pro tu knížku, kde se domluvíme na další kontrole a ten další týden jdu právě konečně k té diabetoložce.
Glykémie teď celkem jdou, ale mívám dost před jídlem třeba 9. Nemůžu to ohlídat abych měla těch 4-6, pro mě je to hrozně tenká hranice potom k hypu :/

čtv 10. dub 2014 9:01:01

Odpovědět s citací
Mě se to od včera taky trochu uklidnilo, tak uvidíme.
Ale dneska mi dává zabrat náš raubíř, takže uvidíme, jak se to bude vyvíjet dál. :-)
Já jdu právě až na začátku května a teprve tam mi dají průkazku.

čtv 10. dub 2014 9:36:20

Odpovědět s citací
Ahojky,
tak jak bojuješ s glykémiemi? Dlouho jsi nedala vědět. :-)

stř 16. dub 2014 12:25:36

Odpovědět s citací
Ahoooj, no glykemky malinko lepší, dneska se celkem držím i v těch hranicích :D ale každý den mívám prostě aspoň jednou kolem 10. Včera jsem dostala těh.průkazku a budu se objednávat na screening, jen mě překvapilo, že ho budu platit, myslela jsem, že jako diabetička dostanu automaticky od gynekoložky doporučení :/ No a diabetoložka mi přesunula kontrolu o další týden, takže poprvé jí uvidím ve 12.týdnu :/
Co ty? Jak válčíš? :D

stř 16. dub 2014 15:51:18

Odpovědět s citací
Já teď taky lepší, ale sem tam nějaká vysoká a naopak taky nějaké to hypko. :-(
Já jedu na kontrolu k diabetoložce zítra. Jinak já ho platit nebudu, ani předtím jsem ho
u Apolináře neplatila a kdybych šla bývala do Mladé Boleslavi, tak bych si ho musela zaplatit,
ale protože mám škodováckou pojišťovnu, tak ta by mi to zpětně proplatila.

stř 16. dub 2014 19:58:08

Odpovědět s citací
A napsal ti gynekolog na ten screening doporučení kvůli diabetu? Mně totiž bylo řečeno, že abych to měla zadarmo, že bych měla mít doporučení a to se jen kvůli diabetu nedává... :/

stř 16. dub 2014 20:43:51

Odpovědět s citací
Jo, jo, doporučení mi právě napsal. Včera jsem byla na krvi na ten screening.
Z čeho jsem teď ale totálně vyplašená, že jsme tu minulý víkend měli manželova syna z prvního manž.
a on byl nastydlý a včera volal, že má černý kašel a já se strašně bojím, abychom to nedostali. :-(

sob 19. dub 2014 8:44:02

Odpovědět s citací
Ty jo, to bych se asi radši zeptala gynekologa,že jsi přišla do styku s černým kašlem, taky bych byla vystrašená. Ale doktor ti určitě řekne, jestli je čeho se bát nebo ne!
Já jdu na krev před screeningem ve středu a na screening 7.5., ale platit si to normálně budu :/ No co se dá dělat, důležitější je, aby byl prcek v pořádku.

sob 19. dub 2014 9:40:52

Odpovědět s citací
Přesně tak, nejdůležitější je zdraví prcků.
I když je fakt zvláštní, jak to každý posuzuje jinak.
Já už se ptala, ten černý kašel není až tak závažný, ale jsou blbá antibiotika co se na to dávají
a hlavně riziko potratu při tom kašli. :-(

sob 19. dub 2014 9:54:38

Odpovědět s citací
Neboj, určitě to dobře dopadne, to už by jsi nějaké příznaky cítila, ne?
Neříkali ti na dia, ve kterém trimestru je nejdůležitější mít glymči co nejlepší? Jak tam s tebou pracují, napíšeš mi prosím nějaké info, co ti tam třeba říkali ohledně těhotenství? Já jdu až za týden a mám pořád pocit, že v tom nejdůležitějším období na začátku mi nikdo nic neřekl :/

ned 20. dub 2014 19:36:00

Odpovědět s citací
V tom prvním trimestru je nejdůležitější vyvarovat se hypům (jenže ono se to lehce řekne a hůř dělá, já před 3 dny měla za den 6 hyp) a v těch dalších trimestrech je
nutná přesná kompenzace.
Jinak ti asi řeknou o dietě jakou máš držet a upravují se dávky inzulínu, to je asi nejdůležitější. Teď ti klesají a pak v dalších trimestrech budeš zase rapidně navyšovat.
Už bych chtěla jít na ultrazvuk, ať vidím, že je miminko v pořádku. Jsem už nějak nervózní. Ten měsíc je dlouhá doba. Jdu nakonec až 6.5.
Kdy ty?

čtv 24. dub 2014 8:08:55

Odpovědět s citací
Takže v prvním trimestru není úplně nejdůležitější v celém těhotenství mít super glykémie? Ty jsou důležité až ve druhém a třetím (ta přesná kompenzace)? Já myslela právě v prvním, kdy se vyvíjí orgány...
No já jdu na kontrolu na gyndu 5.5. a na screening 7.5., taky jdu po měsíci a je to hrozně dlouhá doba, protože nevím, zda je všechno v pořádku a tak. Taky jsem myslela, že budeme jako diabetičky chodit častěji :D No ale zatím se mi potvrzuje, že těhotnou diabetičku nikdo neřeší jinak nebo víc, než klasickou zdravou holku :D

čtv 24. dub 2014 9:26:51

Odpovědět s citací
Tohle si přečti: http://www.fnmotol.cz/kliniky-a-oddelen ... hotenstvi/
Tam o tom píšou taky.
Samozdřejmě jsou důležité všechny glykémie, ale nejdůležitější je 2. a 3.tí trimestr.
No ze začátku chodíš na ultrazvuk jako zdravá, ta frekvence se zvyšuje až na konci těhu, nebo aspoň já to tak měla.
Co ty a hypa?

čtv 24. dub 2014 11:31:39

Odpovědět s citací
Ta frekvence se zvyšuje i u zdravých právě, kamarádka je teď taky těhotná, už na konci a chodí každých 14 dní.
No já občas hypo taky mám, teď už ani ne denně. Hlavně teda po ránu, tu noc nemůžu nějak pořád vychytat. Ale mám třeba kolem 3,5, nějaké extrémní hypo, kdy bych byla v bezvědomí, to jsem neměla nikdy (za celých 19 let co mám cukrovku). Někde jsem se dočetla, že pro mimčo je nebezpečná těžká hypoglykémie, ale co je "těžká" jsem nikde nezjistila :D

čtv 24. dub 2014 14:54:45

Odpovědět s citací
To já mívám hypa denně. :-(
A mám třeba i 2,6 a tak. Už jsem fakt strašně napnutá na to úterý co jdu na kontrolu. Ty jdeš v pondělí na ultrazvuk, viď?

pát 02. kvě 2014 7:18:07

Odpovědět s citací
Ahoj, tak v pondělí jsem byla poprvé u té diabetoložky, byla vcelku v pohodě, něco málo jsme rozebraly, ale jediné co říkala, že pro dítě není dobrá ani hyper ani hypo...no to víme asi všechny :D Glykovaný mám stejný jako v březnu 50, je to v normě, ale chci to prostě ještě srazit. Jenže tenhle týden se mi fakt nedaří, nemůžu ty glykemky nějak dostat pod kontrolu, mám pořád kolem 9 a už jsem z toho zoufalá. Tady na fóru jsem četla všechny starší příspěvky a krátkodobé výkyvy, na které se reaguje včas prý nevadí, jenže já to takhle mám denně, ne třeba jen 2x do týdne :( Začínám z toho být zase docela otrávená :(
Jj, v pondělí jdu na kontrolu na gynekologii, po měsíci, takže jsem strašně zvědavá a nedočkavá, až uvidím prcka, že je v pořádku. Nemám totiž vůbec žádně těhotenské příznaky (není mi špatně, prsa přestaly bolet, žádné extra chutě, jen chodím častěji na wc a trochu cítím podbřišek), kdybych neměla těhotenskou průkazku, tak ani nevím, že jsem těhotná :D :D :D No a ve středu na ten screening....
Když máš takhle ta hypa, letí ti to pak taky hodně nahoru? Já totiž jakmile mám hypo, sice si připíchnu, ale dostanu se vždycky tak na 12, takže zase dopíchnu a no a pak to mám celý den jak na houpačce,protože zase třeba spadnu do hypa :/

pát 02. kvě 2014 7:31:24

Odpovědět s citací
Mám to taky tak, neboj. Pak je strašně těžký se z toho kolotoče dostat, pořád je to nahoru dolů.
Mě to ale takhle hlavně vyletí třeba v noci, přes den se spíš pořád dojídám a mám to stejně pořád nízký.
Hele hlavně v tom druhém těhu (po prvním nevydařeném) jsem se taky pořád sledovala a zdálo se mi, že už nemám
příznaky a šílela jsem. Chodila jsem i často na ultrazvuk, vždycky jsem uprosila doktora, že potřebuju uklidnit,
i na pohotovosti jsem párkrát byla, ale to až ve vyšším stupni těhu, když jsem celý den necítila pohyby.
Teď s prckem na to naštěstí nemám tolik času myslet, ale teď ten týden před ultrazvukem už jsem taky strašně
nervózní.
A kdy jdeš zase k té diabetoložce?

sob 03. kvě 2014 9:35:51

Odpovědět s citací
No objednala mě za 14 dní, což jsem ráda, takže tam jdu 12.5.
Takže jsi to u prvního těhu měla stejně? Že jsi pořád stresovala z glykemek, z vyšetření, z toho co bude, aby něco nebylo špatně atd.? Já jsem totiž hrozná, připadám si pořád ve stresu ze všeho, bojím se jak všechno dopadne, vidím ty nehorší scénáře a proto si to těhotenství ani neužívám mi přijde. Těším se, až budu mít aspoň bříško, že si konečně uvědomím, že jsem těhu :D Jsem stresař normálně, ale už si tím lezu i sama sobě na nervy. Bojím se něco plánovat, vybírat něco pro mimčo, nebo si představovat jaký to bude s prckem, abych něco nezakřikla. No magor.... :D
Teď mě děsí to, že vlastně už neovlivním, jak se mimču vytvořily orgány v prvním trimestru a pořád si říkám, že jsem se s těma glykemkama mohla snažit ještě víc....
A jak asi vypadaj tvoje glykemky? A kolikrát se měříš?

sob 03. kvě 2014 10:33:56

Odpovědět s citací
Ahojky, tak jak dopadla kontrola?

úte 06. kvě 2014 16:59:13

Odpovědět s citací
Neboj, měla jsem to stejné, u mě to bylo ale hlavně umocněné tím, že jsem o první miminko přišla.
U toho prvního těhu jsem se nestresovala a byla jsem přesvědčená, že vše dopadne dobře a pak mě to strašně vzalo.
Takže u druhého těhu jsem se bála strašně a taky jsem se vším stresovala.
Teď mám taky strach, ale je to o hodně lepší tím, že už doma jednoho prcka mám a ten mi nedá moc prostoru nad tím
přemýšlet. :-)
U doktora jsem dopadla dobře, miminko se mrskalo jako o medaile. :-)
Strašně se mi ulevilo. Ale teď se bojím pondělka, to jdu na ten screening.
Ty už máš po kontrole?

stř 07. kvě 2014 19:29:51

Odpovědět s citací
Jinak moje glykémie jsou od 2,4 do těch 9 většinou a občas to vyběhne i kolem 12, ale to hlavně po hypu.
Jinak glykáč mám 4,5.
Měřím se klidně i 15x denně, možná i víckrát asi.

stř 07. kvě 2014 19:31:37

Odpovědět s citací
Tak já mám za sebou v pondělí kontrolu na gyndě - kde mě doktorka uklidnila, hlavně když jsem viděla prcka že tam je a že je veliký a že mu bije srdíčko :D No a dneska jsem byla na screeningu, výsledky budu mít sice až v pondělí, ale podle krve mi vyšly negativní a ultrazvuk vypadal taky v pořádku, takže jsem se hodně uklidnila :D Sice se prcek točil pořád zády, takže nebyl vidět obličej, ale má dvě ručičky a dvě nožičky a taky něco mezi nožičkama :D :D :D
Jinak glymči se malinko uklidnily, i když občas to vylítne a snad každý doktor, kde jsem byla mi neustále opakuje hlavně držet ten cukr. Teď vlastně bude důležitý další ultrazvuk ve 20.týdnu na vývojové vady, další stres dva měsíce :D :D
Snad ty moje glykémie v prvním trimestru nějak špatně neovlivnily vznik orgánů, to teď vidět zatím není.
A ty jsi s prvním prckem ještě na mateřské nebo chodíš do práce? Nebo jsi doma na nemocenské? Já zůstala hned od začátku doma na nemocenské, abych si ten cukr ohlídala co nejlíp.

stř 07. kvě 2014 19:48:05

Odpovědět s citací
Já byla v prvním těhu na nemocenské, taky hned od začátku a teď jsem ještě na mateřské, malému budou v červenci teprve 2.
Já jedu na screening teď v pondělí, takže jsem už taky malinko nervózní z toho.
A to ti říkal doktor, že to vypadá na chlapečka? V tuhle dobu se to ještě poznat nedá.

čtv 08. kvě 2014 10:53:21

Odpovědět s citací
Já právě četla, že na tomhle screeningu už hodně maminkám řekli pohlaví, ale že to není samozřejmě stoprocentní. Zeptal se nás, jestli to chceme vědět. No a ukazoval nám zadeček a nožičky a mezi nima ten pinďa byl prostě evidentní :D Ještě se ho manžel ptal, jestli to je stoprocentní a on, že samozřejmě není, ale že tohle už mu nikdo asi neodpáře :D
Tak to budeš mít prcky krásně za sebou, ty dva roky jsou podle mě akorát, aby si ti sourozenci spolu ještě vyhráli a tak :D

čtv 08. kvě 2014 12:40:08

Odpovědět s citací
Jo, jo, bude to asi chvilku záhul, ale taky se mi to zdálo akorát. :-)
Tak to se teda divím, nám to nikdy takhle brzy neřekli a všude píšou, že to ještě nejde zjistit.
Zase nová informace pro mě. TAk já doufám, že my mezi nožičkama tentokrát nic mít nebudeme. :-)

pát 09. kvě 2014 7:58:48

Odpovědět s citací
Ahojky, tak jsme včera byli na screeningu a jsme v pořádku! Mám velkou radost.
A kdy jdeš na další ultrazvuk ty?

úte 13. kvě 2014 7:44:44

Odpovědět s citací
No super!!! :D Já dostala včera výsledky, sice jsou v němčině (protože to primář zpracovává v Německu ve své ordinaci), ale důležitá je tam jediná česká věta, že nález je normální :D Spíš mě včera trochu vystrašila na diabetologii, nelíbí se jí můj krk, výsledky na štítnou žlázu mám hraniční (co mi dělali ještě v březnu na dětském dia když mě předávali a vůbec to jako neřešili), takže mě poslala za 3 týdny na ultrazvuk štítné žlázy, že kdyby to bylo špatné, tak by se mimču správně nevyvíjel mozek....no tak jsem z toho zase taková špatná a říkám si co ještě přijde... Zase se propadám do zoufalství, že nemůžu mít zdravého prcka :/
Na ultrazvuk na gyndu jdu zase za 3 týdny, už se nemůžu dočkat, je to hrozná doba :D
Chtěla jsem se tě taky zeptat, jestli chodíš normálně ke svému gynekologovi nebo tě předali na rizikové pracoviště. Mně na dia řekla, že by mě tam měla předat moje gynekoložka, ta zase čeká, až mě tam předá diabetoložka. Slyšela jsem, že na tom rizikovém chodíš častěji na kontroly a trochu na důkladnější, což jsem říkala, že by mě aspoň uklidňovalo :D
No a máte fotky nebo video ze screeningu? A už tam bylo vidět pohlaví? :D

úte 13. kvě 2014 9:34:45

Odpovědět s citací
Tak to tě naprosto chápu. Taky bych měla strach.
Ale když jsou jen hraniční, tak doufej v tu lepší variantu, bude to určitě dobrý!!!
Já fotku ani video ze screeningu nemám, oni si tam na to moc nehrají. Důkladně vyšetří, ale takovéhle
blbinky pro maminky moc nenabízejí. Fotečku mi dal můj gynekolog.
A k němu jdu taky za 3 týdny. Zatím chodím k němu, ale teď v pátek jedu na diabetologii do Prahy a tam
už mě přeřadí ke gynekologovi u Apolináře. Ze začátku mi ty kontroly extra často nepřipadají a hlavně
tam mi ten ultrazvuk nedělají při každé návštěvě, ale ob návštěvu. :-(
Tak poprosím mého gynekologa, zda bych si k němu občas pro fotečku nemohla zajít. Uvidím co mi na to řekne.
Na pohlaví jsem se ptala a řekli mi, že mi ho řeknou až ve 20.tt, takže jak říkám, blbinky pro maminky tam moc nevedou. :-)

úte 13. kvě 2014 9:53:18

Odpovědět s citací
Ale tak hlavní je, že víš, že je v pořádku :D
Takže už teď tě přeřadí na gynekologii do nemocnice, kde budeš rodit? A kdo tě tam teda posílá, tvůj gynekolog nebo diabetolog (někdo z nich ti napíše žádanku o převod nebo jak to chodí)? Já jdu na dia zase za 14 dní, tak tam prostě poprosím, ať už mě tam převedou teď, protože pak ve 20tt se dělají další velké ultrazvuky a srdíčko a už chci aby mě kontrolovali tam, kde budu rodit. Já jsem z Děčína, ale dia a rodit budu právě v Ústí, protože tam je specializované pracoviště.

úte 13. kvě 2014 10:32:22

Odpovědět s citací
Mě tam převedla doktorka na diabetologii, ale ta už je taky od Apolináře.
Já totiž chodím ke stejné. Ona je dva dny v normální nemocnici, tam chodím, když nejsem těhotná
a 3 dny je u Apolináře a tam má právě těhotné diabetičky.
Ale stejnou ji mám až teď. Předtím jsem měla jiného lékaře.

úte 13. kvě 2014 16:09:11

Odpovědět s citací
No já mám právě diabetoložku (pro těhotné) v Ústí, kde budu rodit, ale gynekoložku v Děčíně. Takže bych právě měla jít na gynekologii na pro rizikové těhotenství do Ústí, kde by mě měli právě sledovat, když tam budu rodit. Ale diabetoložka a gynekoložka se nemohou shodnout, kdo mě na tu rizikovou gyndu má převést a kdy vůbec :D

úte 13. kvě 2014 19:27:40

Odpovědět s citací
Vy to tam máte teda nějaké složité s tou domlouvou. :-)
Je zvláštní jak to všude funguje jinak, viď?

stř 14. kvě 2014 6:43:06

Odpovědět s citací
No je to hrozný, já jsem úplně naštvaná, jak si mě přehazují, na diabetologii pro těhotné mě viděli až ve 12. týdnu poprvé, screening jsem si jako diabetička musela stejně platit, moje obvodní se na mě sotva podívala a kdybych jí neřekla, že mě má poslat na EKG, tak by mě poslala domů...Asi naivně, ale myslela jsem si, že jako diabetička budu mít trochu jinou péči :/

stř 14. kvě 2014 9:02:54

Odpovědět s citací
No já si ohledně toho Apolináře fakt nemůžu stěžovat.
Ty jsi říkala, že jdeš na kontrolu na gynekologii taky až v 16.tt, viď?
Já se zase snad nedočkám. :-)

stř 14. kvě 2014 9:55:34

Odpovědět s citací
Jj, až vlastně v 16tt, to je doba!!! :D Už aby mi aspoň rostlo bříško, ať vím, že tam mrňous je :D

stř 14. kvě 2014 10:09:54
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 138 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další