Plantur21

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
falešná březost 
Autor Zpráva

Jméno: Petra
Odpovědět s citací
Chtěla jsem se zeptat těch co mají delší dobu cukrovku, jestli máte taky falešnou březost, já to mám normálně celý život, ale jenom tak třetí měsíc. Od tý doby co jsem otěhotněla (přes tři roky) na to trpim už nesnesitelně občas jsem i skoro v šestém měsíci. Nevíte někdo co s tím?? Jaké máte zkušenosti co proti tomu dělat?

pon 14. dub 2014 20:56:27

Jméno: Lída
Odpovědět s citací
A jak se ti to projevuje? To si nosíš plyšáky do pelíšku?

úte 15. dub 2014 6:41:27

Odpovědět s citací
To ani ne spíš jako vzhledově mám nafouklý břicho a jsem taková nějaká rozkydlá. Plyšáky nosí do postele dítě. Vůbec nevím jak to udělat abych byla normálně svalnatá jako dřív. V IKEMu jsem viděla asi dvě holky s nafouklým břichem a to byly ještě mladší než já, ale některý to nemaj vůbec. Necejtím se ve své kůži.

úte 15. dub 2014 6:59:20

Odpovědět s citací
No jo, ale ty nemáš menstruční cyklus? Tyhle pocity si představit dovedu, ale pár dní v cyklu, ne tři nebo dokonce 6 měsíců.

Jinak svalnatost není pro ženy zrovna přirozená, i bez těhotenství. Ale teď je to móda. Horší je, že se necejtíš ve své kůži. Zkusila ses poradit s gynekologem? Myslím, že s cukrovkou to nemá moc společného.

úte 15. dub 2014 7:47:42

Odpovědět s citací
Pro mě to teda byla svalnatost mnohem přirozenější než rozkydlost, cyklus mám tak nějak přibližně normálně, nevím jestli to nějak nesouvisí a absolvovaným těhotenstvím, jako že se třeba tělo zapomělo vrátit do normálního stavu nebo tak něco, nemám taky moc času sportovat, tak nevím jestli to nebude tím, ale mám pocit že mi snad tloustnou i kosti.Spíš mě zajímají zkušenosti diabetiček s absolvovaným těhotenstvím, jestli taky máte problém s návratem do normálního stavu.

úte 15. dub 2014 8:12:16

Odpovědět s citací
Opakem svalnatosti není rozkydlost:-) Ale jinak ti asi neporadím, snad se zapojí opravdu někdo, kdo zná něco podobného. A hlavně, kdo ví, co s tím.

úte 15. dub 2014 8:50:06

Jméno: Lili
Odpovědět s citací
Jo to znam....taky mi po 2.tehu, cisari, zustalo brisko jak v 5.mesici...Nejde dolu ani cvicenim....Ale zase se mi v tehu objevila thyreoitida, mozna to s tim souvisi...A take mozna s obr davkami inzulinu v tehu...Mela jsem inz.rezistenci a je konci az 120 IU/den, brisko dost vyrostlo....

pon 09. lis 2015 19:49:38
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 7 ]