Plantur21

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
rizikové těhotenství 
Autor Zpráva

Odpovědět s citací
Ahoj,

chci se zeptat jen tak na okraj, plánujem s mužem mimčo tak za rok dva.. Byli jste od začátku těhotenství doma na rizikovém? Nebo normálně chodili do práce?
Nedokážu si představit jak to pak celý ukočírovat, abych měla cukr pořád v normě a u toho chodila do práce (nemám sedavý a klidný zaměstnání :)) Tak jen jak jste to měli vy?

Děkuju moc.

Lucka

sob 03. led 2015 18:51:02

Odpovědět s citací
Ahoj,
já jsem u prvního chodila do práce - ale měla jsem možnost pracovat z domova, takže ten můj případ nebude asi úplně běžný. Byla jsem strašně ráda, být doma a nic nedělat, asi by mi hráblo a pořád bych řešila těhotenství. Můj diabetolog mě automaticky chtěl poslat na rizikové, dokonce jsme se tehdy pohádali, ale pak mi dal za pravdu, že mám vyrovnané glykémie i bez toho, abych seděla doma, a "opruzu" stran nařízených vycházek, stresu z toho, že mě někdo bude kontrolovat, jestli je neporušuju apod. Takže záleží na tobě, co děláš, a jak to bude konkrétně tobě vyhovovat. Dia ani gynekoložka neměla s rizikovým žádný problém.

ned 04. led 2015 20:56:16

Jméno: Alča
Odpovědět s citací
Ahoj, já byla loni hned od začátku na rizikovém a jsem ráda, protože v práci bych neměla takový režim a nedokázala bych si glykémie uhlídat (i doma to bylo občas peklo, natož v práci:) ).

úte 20. led 2015 9:48:18

Jméno: Pavlína
Odpovědět s citací
Moje sestra na začátku byla hned v rizikovém těhu. Naštěstí to zvládla dobře.

pát 03. dub 2015 15:14:14

Jméno: Lili
Odpovědět s citací
Byla jsem od zacatku 3.mesice, jinak to neslo..I doma v klidu jsem mela co delat, jeden cas jsem se merila i po hodine...Diky bohu pak za senzory....Kdyz bude treba, bud klidne od zacatku, hned jak to zjistis! Nic za to nestoji...Hlavne at se ma mimi dobre!

pon 09. lis 2015 20:06:32
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 5 ]