Plantur21

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 
diabetes a těhotenství po 30 letech 
Autor Zpráva

Odpovědět s citací
ahoj, chci se zeptat, v kolika letech jste měly své první dítě?

Bylo mi už 30, bohužel stále bez partnera a pomalu asi i bez šance na vztah, prostě není kde hledat, v tomhle věku je většina chlapů zadaných - teda kolem mě, nevím asi kde hledat nebo jak...

Doktorka mi posledně na kontrole ,,jemně,, naznačila, že po 30 je už nejvyšší čas na dítě a v podstatě mi řekla něco v tom smyslu, že diabetičky by měly mít děti max. do 30 let a tvářila se, že pak jsem už bez šance!

výsledek je, že z toho mám super depku, kolem všichni zadaní, rodí o stošest a já si akorát prohlížím fotky svých přátel a jejich dětí... snažím se chodit mezi lidi, ale prostě kde nic není ani čert nebere jak se říká, většina svobodných chlapů si užívá a nebo
jsou opravdu v něčem dost ,,zvláštní ,, a proto jsou sami...

vždycky jsem chtěla rodinu, nemám nic, takže jestli mě Pánbůh chtěl potrestat, tak si vybral nejlepší cestu...

čtv 23. črc 2015 14:08:41

Jméno: dominika
Odpovědět s citací
tak bez sanci urcite nejsi po 30, to je jeste dobry, rekla bych ze je to jako u zbytku populace, nenech se vydesit
pani doktorka to nemyslela spatne...nepanikar:)

pát 24. črc 2015 7:18:45

Odpovědět s citací
Ani po 30. to nie je problem, teda aspon u zdravych zien. Tiez mam obe deti az po 30. A su tu urcite dia maminy, ktore rodili i okolo 35-36 pokial sa pamatam z vlakna o tehulkach..
Ono to pani doktorka mysli dobre..

pát 31. črc 2015 11:06:13

Odpovědět s citací
salmo, zkus seznamky, někdy je nejlepší nechat to na odbornících a nespoléhat na náhodné setkání
manžel má v práci více nezadaných programátorů, ale asi nějaké ty mouchy mít budou :-)) ale co naděláš, kompromisy se dělat musí

stř 02. zář 2015 20:19:57

Odpovědět s citací
ahoj holky, díky

ta moje reakce vznikla za prvé tím co mi řekla doktorka, za druhé i jedním článkem
http://www.diabetickaasociace.cz/radi/c ... t-miminko/

tam je přímo ta věta o věku matky :-(

seznamku jsem zkoušela, naprostá tragédie, naposled jeden, který skoro ve 40letech jediné co řešil, kolik ujel km na kole, cyklistickou aplikaci apod. Když jsem s ním jela na kole, jel asi tak 40 km přede mnou
a pokud by mě něco srazilo, zjistil by to až doma...

a se seznamkou jsem definitivně skončila poté, co se na mě nalepil chlap, ze kterého se vyklubal podvodník
a ještě na pracáku! (tvrdil, že pracuje jako manažer v jedné firmě)

takže je to tragééééééédie, nejsem kariéristka, nečekám prince na bílém koni, ale prostě není už kde brát...

Pokud víte o aspoň trochu normálním chlapovi 30+ , který není sociopat, magor nebo sexuální štvanec, dejte mi vědět ASAP :)

hrozně vám závidím mimča, děti jsem vždycky chtěla, ale prostě mi to asi není dáno :-(

pát 04. zář 2015 13:59:31

Odpovědět s citací
Salmo,
neházej flintu do žita a neměj depku, to fakt za to nestojí.
Určitě se ten nějaký princ na bílém koni objeví, ono si nacházet kluka v 18, či 20 letech to je jednodušší,
nekoukáš moc jaký je, no prostě to mládí nemá rozum, ale hledat někoho jako starší, to už na spoustu věcí
máš jiný názor a taky se ti ledacos nelíbí.
Já kdybych si měla dneska hledat chlapa, tak by mi asi nikdo nevyhovoval, mám děsné nároky, které jsem kdysi neměla,
já jsem si také našla mého muže v 30 letech, byl mladý, svobodný, bezdětný, já vdova, s dětmi, starší, já jsem zase vůbec nikoho nechtěla, o dítěti vůbec nemluvím, měla jsem dva kluky a tak jsem říkala, ani omylem, prostě se mi nějak připletl do cesty, já přišla do jiného stavu a dneska jsme spolu už 23 let.
Moje kamarádka také hledala na inzerát, na seznamce, sice jich bylo asi sedm, ale dnes je šťastně vdaná.

Já vím ono nejde jenom o to hledat chlapa, ale biologické hodiny tikají, a ten kdo moc chce děti, tak o tom moc přemýšlí,
chápu to, ale určitě není ještě pozdě, musíš být optimista, čím, víc budeš věřit, tak se to stane.

sob 05. zář 2015 14:49:53

Jméno: Lili
Odpovědět s citací
Salmo, jak dlouho mas DM1? Bez komplikaci? I to je dulezite...Chapu jak se citis....Ale ver, ze v tom nejsi sama...Mam kamaradky, ktere nejsou dia, maji partbery, a otehotnet nemuzou...Nebo x krat potratily...Nebo maji jine zdr.potize a nejde to...Dalsi skvela kamaradka zjistila, ze je na holky, ma pritelkyni, poridila si dite nahodne po uletu a je na nej ted sama...Je nakonec spokojena...Kazdy ma nejake starosti a DM neni tragedie...I s ni to jde pozdeji, snaz se udrzet zdrava, a prijde to...Treba v 35...Ver....

pon 09. lis 2015 20:00:28

Odpovědět s citací
cukrovku mám přes 20 let, komplikace zatím žádné výrazné, ale prostě je to šílený, když mi bylo doporučeno těhotenství neodkládat a prostě chlap nikde!

seznamky jsem zkoušela a fakt to byla tragédie a dokonce podvodníci apod...

snažím se tomu nepoddávat, ale prostě co má člověk dělat? prostě jsem asi fakt divná, když se nedokážu seznámit nebo mě fakt nikdo nechce :-(

stř 02. pro 2015 12:12:36

Jméno: Petra
Odpovědět s citací
No nevím jde spíš o to jestli se soustředíš na hledání partnera, nebo na pořízení dítěte. S nemocí a s obvyklýma problémama diabetiček je spíš problém najít vůbec nějakého partnera. Ale znám holky s cukrovkou, které vypadaly jako modelky, ale je fakt že jim bylo kolem 20. Když jde hlavně o to pořídit si dítě, tak to jde mnohem lépe. Stejně mnohem důležitější než skvělý partner je finanční zajištění no to už jsem asi moc upřímná co....

stř 04. kvě 2016 11:58:50

Odpovědět s citací
proč moc upřímná? tak to co jsi napsala já vím ;)

samozřejmě, že ,,udělat,, si dítě zase takový problém není, ale nejsem v situaci a to ani finanční, kdybych si to riskla...
na druhou stranu je pravda, že čím dál víc lidí kolem mě se rozvádí a nakonec je ženská stejně sama na dítě :-(

ono je nejhorší, když vám gynekolog řekne, že máte nejvyšší čas, že hrozí, že se zhorší funkce vaječníků a prostě chlap není...
takže se smiřuju s tím, že děti mít nebudu, ale smiřuju se opravdu těžce!

stř 22. čer 2016 12:50:38
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 10 ]