Plantur21

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 
Monitor dechu - nutnost??? 
Autor Zpráva

Jméno: Šárka
Odpovědět s citací
Ahoj holky. Prosím, můžete mi napsat pár názorů na monitor dechu? Jestli je to nutnost nebo zbytečnost? Jaké máte zkušenosti? Jsou miminka diabetiček ohrožena víc, než zdravá, syndromem náhlého úmrtí? Předem moc děkuji :)

stř 09. zář 2015 18:02:30

Odpovědět s citací
Myslim, ze je to naprosto zbytocny vydaj a desenie maminek. Pride mi, ze sucasna doba zacina uplne potlacovat prirozene pudy sebezachovy jak u rodicov, tak u deti tou nadmiernou starostlivostou o vsetko ( i ked v dobrej viere...) a naopak to vedie k vacsiemu stresu...

čtv 10. zář 2015 16:10:22

Jméno: Šárka
Odpovědět s citací
Mas stejny nazor jako ja. My, jako deti, bez toho taky prezili,ale mam ted moznost mit ho od svagrove zadarmo,cili bez toho velkeho vydaje,tak to zvazuji...muzu,ale nemusim ho pouzivat. :)

čtv 10. zář 2015 20:19:30

Jméno: dominika
Odpovědět s citací
dite se ti posune a zacne to kvicet, mela jsem to pujcene pro syna, ale pak jsem to nepouzivala, ale zkusit to muzes, jen pocitej s tim, ze te to obcas zbytecne vydesi

pát 11. zář 2015 7:01:41

Odpovědět s citací
Sestra mela monitor pujceny z nemocnice (je to sluzba pro maminky) asi na pul roku a byla spokojena. Nevim o tom, ze by se zbytecne hlasil. Byla klidnejsi a monitor mel i servisni prohlidku. Segra nema DM1.

pát 11. zář 2015 9:36:39

Jméno: Lída
Odpovědět s citací
Nutnost to určitě není, pokud není dítě třeba težce nedonošené nebo něco takového. Otázka je, jestli to máš používat, když bys to mohla mít od švagrové zadarmo. Mně to asi připadá zbytečné i tak.

pát 11. zář 2015 10:31:01

Jméno: Petra
Odpovědět s citací
Nevim podle mě je to dost nutný. Párkrát nám houkal u dcery ihned po v prvních měsících v noci pak jednou ve čtyřech měsících a pak ještě jednou jsem budila dítě asi v 8 měsících. Podle mě zařídit si dítě s nějakou chorobou je tak náročný, že už bych ten monitor radši být vámi koupila. Zase je to tak, že každý poplach neznamená nutně, že dítě umírá, ale člověk nikdy neví a v těch čtyřech měsících jsem musela malou teda hodně proplesknout, aby se nadechla. Nevýhoda je, že opravdu často hlásí plané poplachy, hlavně když dítě povyroste a začne se trochu hýbat. No nic přeju hodně štěstí.

stř 24. úno 2016 12:56:37

Jméno: Petra
Odpovědět s citací
Nevim podle mě je to dost nutný. Párkrát nám houkal u dcery ihned po v prvních měsících v noci pak jednou ve čtyřech měsících a pak ještě jednou jsem budila dítě asi v 8 měsících. Podle mě zařídit si dítě s nějakou chorobou je tak náročný, že už bych ten monitor radši být vámi koupila. Zase je to tak, že každý poplach neznamená nutně, že dítě umírá, ale člověk nikdy neví a v těch čtyřech měsících jsem musela malou teda hodně proplesknout, aby se nadechla. Nevýhoda je, že opravdu často hlásí plané poplachy, hlavně když dítě povyroste a začne se trochu hýbat. No nic přeju hodně štěstí.

stř 24. úno 2016 12:57:11
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 8 ]