Plantur21

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Jakou ANTIKONCEPCI prosim? 
Autor Zpráva

Jméno: Lili
Odpovědět s citací
Holky, poradte prosim, ohledne antikoncepce..Jsem po laparoskopii, otehotnela jsem po roce po nasazeni nehormon.teliska, bylo to mimodelozni, prisla jsem o vejcovod.Mam uz 2 male deti, je mi 32 let, dalsi neplanuji.Zadnou antikoncepci krome kondomu a posl.rok toho nitrodel.teliska jsem nikdy nepouzivala, hormonu se bojim po 23 letech s DM1 na pumpe.Doporucuji mi dalsi telisko, ze pry to mimodel.tehu s teliskem nesouvisi, zadna antiko neni 100%, pry mi v pripade dalsiho nestastneho otehotneni hrozi dalsi mimodel., kdyz uz jsem ho jednou mela s tim teliskem.Telisko jsem si nechala vyndat.A ted nevim co dal.Hormony nechci, s teliskem se zase bojim, ze opet otehotnim a ke vsemu mimodelozne, byl to horor, jela jsem na sal akutne az v 9.tt kdy to hodne vyrostlo mezi vajecnikem a vejcovodem, prestoze me od 3.tt kdy jsem tehu zjistila, kontrolovali...Ale zase mi to prijde lepsi nez hormony a pry jsem jen mela smulu, nahoda.Co myslite? Slysela jsem ze je dobre telisko Jeydees, ale to je take hormonalni...Jak to resite vy! Diky za jakykoli komentar!

ned 08. lis 2015 7:45:47

Jméno: Lída
Odpovědět s citací
A když jsi v situaci, že další dítě opravdu už nechceš, tak co sterilizace? Ta by měla být na 100%.

pon 09. lis 2015 7:24:05

Jméno: Lili
Odpovědět s citací
Kdyz sterlizace mi prijde zase prilis definitivni...Co kdybysme nahodou jeste nekdy zatouzili po mimi....Nejsem si na 100% jista ze treba za par let si to jeste nerozmyslim a nepujdeme do tretiho....

pon 09. lis 2015 16:54:41
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 3 ]