Plantur21

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
Posilování, kulturistika při diabetu 
Autor Zpráva

Odpovědět s citací
Zdravím lidičky,
založil jsem nové forum na téma ''Posilování, kulturistika při diabetu''. Všude se píše o pozitivním dopadu pravidelné fyzické aktivity na lidské tělo a proto bych chtěl na tomto místě rozebrat účinky tohoto efektu při diabetu.

Pište prosím pouze k tématu...

pon 27. úno 2006 12:02:23

Odpovědět s citací
Chci se zeptat na obecné předpoklady a možné rizika posilování na člověka s diabetem melittem 1. typu...

Něco jsem zaslech o nedokonalém využiti bílkovin - jako látek svalovou hmotu budujících - a tím ke snížené efektivitě tréninku...

Děkuji

pon 27. úno 2006 12:09:46

Odpovědět s citací
Eidam: Kulturistiku u člověka s DMI není doporučováno provozovat při pozních komplikací DM (kulturistika z určitých příčin zrychluje rozvoj komplikací). Jinak si myslím, že by kulturistika v kombinaci s DMI neměla v rozumné míře uškodit (bez podpůrných prostředků).

pon 27. úno 2006 16:37:42

Odpovědět s citací
Zajímám se výhradně o naturální bodybuilding, protože při DM bych se steroidy opravdu neriskoval... O urychlení pozdních komlikací jsem ještě neslyšel, nemyslím si, že ma posilování na to vliv... Je nevhodné pouze pro osoby s vysokým krevním tlakem... Sbírám informace o kulturistice při DM, takže pokud se někdo z vás setkal s podobně zaměřeným článkem, poslete mi odkaz, dekuji...

stř 01. bře 2006 9:42:42
Odpovědět s citací
POkiaľ viem, tak pri postihnutí očí a obličiek sa neodporúca ziaden silovy sport kvoli rastuce vnutornemu tlaku.
A este: kedysi sme tu rozoberali(hadam rok dozadu alebo aj davnejsie) problem inzulinu pouzivaneho kulturistami ako urcitej formy dopingu. Eva

stř 01. bře 2006 10:12:26

Odpovědět s citací
Co si myslite o CKD (cyklická ketogenni dieta)? Chapu, ze ten nazev vyzniva hrozive, ale jde bezesporu o nejucinnejsi dietu pro kulturisty a silove sportovce... kdybych se rozepisoval, tak by to bylo na dlouho, proto zde hodim odkaz pro lidi, co se o to zajimaji at si to prectou a napisou... Byl bych vdecny, taky za odborny nazor nejakeho odbornika, ci doktora...

http://www.ronnie.cz/c-2025-CKD---Cyklicka-ketogenni-dieta.html

pon 13. bře 2006 22:33:57

Jméno: luky-hroch
Odpovědět s citací
Jestli to chápu správně, tak tyto přípravky: https://www.bodyflexnutrition.cz/sportovni-vyziva/ mohu využívat? Nebo jsem úplně mimo?

pát 22. bře 2019 15:59:58
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 7 ]